Út 1.9.09 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Supráci Šumavan-Balkán
Pá 4.9.09 19:00, 20:15 P2 Nejistá sezóna SUP
Po 7.9.09 16:45, 18:00 KBELY Kbelák FC SUP
St 9.9.09 17:00, 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP
Pá 11.9.09 17:00, 18:15, 19:30 STOD Koliba F.C.V.
Po 14.9.09 18:15, 19:30, 20:45 zzNOVOB Nic Moc Boys SUP
Út 15.9.09 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Supráci Šumavan-Balkán
Pá 18.9.09 16:30, 17:45 KBELY Kbelák FC SUP
Pá 18.9.09 17:00, 18:15, 19:30 STOD Koliba F.C.V.
Další pískání Kompletní rozpis pískání

7. 12. 09 19:00 P1 Ortopedie Betl KFK SUP 11. 4:2 (3:0)
Velice slušně hrané utkání v přátelské atmosféře, rozhodl větší počet hráčů Ortopedie a jejich kvalita. Zasloužený superveteránský titul. Petr Blahout, Michal Petráš
Ortopedie Betl KFK SUP
Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Jan Nesvorný, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn vs Antonín Herzog – Jan Chleboun, Karel Groš, Josef Krupička, Jiří Mužíček, Jiří Prokop
2. Blahoslav Dolenský
7., 37. Jan Nesvorný
15. Arnošt Bartejs
48., 59. Jiří Mužíček
7. 12. 09 18:30 HRAB3 Tučňáci SUP A AGČV/Ajax 11. 4:4 (1:3)
Vyrovnané utkání, plné pěkných kombinací a krásných zakončení. Marek Kouřímský, Tomáš Sýkora
Tučňáci SUP A AGČV/Ajax
Arnošt Barták – Pavel Bílek, Jiří Hroník, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík vs Pavel Boček – Petr Blaschke, Zdeněk Havlík, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Miroslav Rothe, Jiří Vajnar
30., 49. Miroslav Rothe
7. 12. 09 18:30 HRAB1 Kapr tým SUP Zelená liška TJ SUP A 11. 2:0 (0:0)
Kvalotní utkání. V 1.poločase udával tempo hry tým Zelené lišky. Po poločase Kapr tým hru vyrovnal a také zefektivnil. Průběh utkání ovšem nebyl jednoznačný, šance se střídaly na obou stranách Pavel Pokorný, Ladislav Brázda
Kapr tým SUP Zelená liška TJ SUP A
Ladislav Rokyta – Jiří Hradec, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Tichý, Josef Trepeš, Milan Vošta vs Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Jan Slavíček, Libor Sněhota
37. Jiří Hradec
39. Milan Vošta
9. Zdeněk Budín
7. 12. 09 18:15 ZAK Nic Moc Boys SUP Čechie 12° SUP 11. 4:0 (2:0)
Velmi pohldené utkání, plné rychlosti a techniky. Domácím se podařilo v první půli získat dvoubrankové vedení, které po změně stran ještě navýšili a po zásluze vyhráli. Jan Strachan, Eugen Klíma
Nic Moc Boys SUP Čechie 12° SUP
Zdeněk Koller – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Miloslav Moc, Pavel Naď, Miroslav Pospíšil, Pavel Selinger, Michal Strohs, Michal Váňa vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
14. Michal Váňa
30. Vladimír Bartl
33. Pavel Naď
60. Pavel Selinger
7. 12. 09 18:15 ARIT Koliba F.C.V. Supráci Šumavan-Balkán 11. 1:11 (0:4)
Krásný fotbálek na závěr sezóny pro radost. Šumavan byl kombinačně i fyzicky lepší a proto zaslouženě zvítězil vysokým rozdílem. Hráno velmi slušně a ohleduplně. Martin Havlíček, Patrik Kolen
Koliba F.C.V. Supráci Šumavan-Balkán
Miroslav Kos – František Bárta, Zdeněk Dražík, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Vlastimil Kašpar, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Jindřich Tůma vs Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Milan Vondra, Jaroslav Zeman
37. Vlastimil Kašpar 7., 30., 48., 60. Pavel Karhan
8., 40. Oldřich Smolík
15. Jaroslav Zeman
32. Libor Čížek
36. Luboš Poláček
45., 50. Ladislav Linek
7. 12. 09 18:15 zzTKSPA Nejistá sezóna SUP Kbelák FC SUP 11. 2:2 (0:1)
Hrál se líbivý technický fotbal téměř bez faulů, radost to pískat. Balón létal z nohy na nohu. Kbelák se záhy ujal vedení a domácím se podařilo vyrovnat až ve druhé půli. Ovšem po dvou minutách šel Kbelák znovu do vedení. Konečnou podobu skóre stanovil krásnou střelou z přímého kopu Dedera. Soueři se tak rozešli zaslouženou remízou. Jiří Abdúl, Stanislav Coubal
Nejistá sezóna SUP Kbelák FC SUP
Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, František Šťasta vs Miroslav Brabec – Roman Bendl, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Zdeněk Potůček, Jiří Veselý