Ne 8.11.09 16:15 P2 1.FC Žižkov Poblióni FC   (HL6A)
Ne 8.11.09 17:30 P2 Kovárna PC Spirit bar FC B   (HL5B)
Čt 10.12.09 19:30 DEKAN Stará garda River lejt B   (HL5D)
Čt 10.12.09 20:45 DEKAN Traktor humus VET A Boca Seniors VET   (VL3C)

7. 12. 09 18:15 ZAK Nic Moc Boys SUP Čechie 12° SUP 11. 4:0 (2:0)
Velmi pohldené utkání, plné rychlosti a techniky. Domácím se podařilo v první půli získat dvoubrankové vedení, které po změně stran ještě navýšili a po zásluze vyhráli. Jan Strachan, Eugen Klíma
Nic Moc Boys SUP Čechie 12° SUP
Zdeněk Koller – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Miloslav Moc, Pavel Naď, Miroslav Pospíšil, Pavel Selinger, Michal Strohs, Michal Váňa vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
14. Michal Váňa
30. Vladimír Bartl
33. Pavel Naď
60. Pavel Selinger
23. 11. 09 18:15 STOD Čechie 12° SUP Koliba F.C.V. 10. 1:2 (0:0)
Velice pohledné a slušně hrané utkání, ve kterém to dvě třetiny zápasu vypadalo na bezbrankovou remízu. Ale v závěru vytáhli pánové z rukávu několik gólových akcí. Vyhrála fotbalovější Koliba, i když měla z pr.... kliku. Jan Malý, David Pokorný
Čechie 12° SUP Koliba F.C.V.
Luděk Štěpánek – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Miroslav Kos – František Bárta, Zdeněk Dražík, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Vlastimil Kašpar, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma
41. Miroslav Trnka 50. Aleš Musil
57. Jindřich Tůma
21. 11. 09 08:45 zzANG Nejistá sezóna SUP Čechie 12° SUP 9. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání hrané v rychlém tempu a v duchu fair-play. Zápasu nechyběla fotbalovost ani taktika, pouze góly. Petr Burda, Karel Klíma
Nejistá sezóna SUP Čechie 12° SUP
Jaroslav Hamrník – Jiří Beneš, František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, František Šťasta, Martin Ullmann vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Richard Slaměník, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
10. 11. 09 17:00 zzNOVOB Čechie 12° SUP Kapr tým SUP 8. 1:1 (1:1)
Zápas byl velmi vyrovnaný. Po rychlém gólu Kaprů se odehrávala spíše taktická bitva. Hrálo se téměř bez přerušení, až na vyhrocený začátek druhé půle. Zasloužená remíza. Ondřej Hána, Martin Veselý
Čechie 12° SUP Kapr tým SUP
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Ladislav Rokyta – Jiří Hradec, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Tichý, Josef Trepeš, Milan Vošta
22. Miloš Svoboda 2. Jiří Hradec
7. 11. 09 10:00 KBELY Kbelák FC SUP Čechie 12° SUP 7. 3:2 (0:2)
V prvním poločase byla lepší Čechie, ale po přestávce ubrala v aktivitě a nechala Kbelák otočit zápas. Tomáš Kresl
Kbelák FC SUP Čechie 12° SUP
Miroslav Brabec – Petr Bošnakov, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Zdeněk Potůček, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
45. Tomáš Hudec
53. Oldřich Passler
55. Zdeněk Potůček
17. Pavel Dlouhý
29. Jiří Štróbl
19. 10. 09 17:00 ARIT Čechie 12° SUP Supráci Šumavan-Balkán 6. 2:1 (1:0)
Pohledný a férový zápas z obou stran, rozhodl těsně před koncem Bednář.
Čechie 12° SUP Supráci Šumavan-Balkán
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Pavel Viktoryn, Milan Vondra, Jaroslav Zeman
29. Miroslav Trnka
57. Karel Bednář
40. Miroslav Kotouč
5. 10. 09 20:00 STER3 Čechie 12° SUP Zelená liška TJ SUP A 5. 0:5 (0:2)
Slušně hraný zápas, ve kterém byla Liška jasně lepším týmem a zaslouženě vyhrála. Většinu svých gólů dala po pěkných kombinačních akcích (takže do prázdné branky) a nebýt špatné koncovky, mohla vyhrát ještě větším rozdílem. Čechii se nepodařilo využít ani jednu ze svých šancí a zůstala bez gólu. František Slavíček
Čechie 12° SUP Zelená liška TJ SUP A
Luděk ŠtěpánekKarel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Jan Slavíček, Libor Sněhota
4., 35., 54. Vladimír Fuka
16. Alexandr Kurz
52. Jaroslav Jačka
21. 9. 09 19:00 P2 Betl KFK SUP Čechie 12° SUP 4. 1:4 (0:3)
V prvním poločase jasná převaha Čechie, vyjádřená třemi brankami. Po změně stran se hra vyrovnala. Korektní zápas, téměř bez faulů. Miloslav Hronek, Zdeněk Vondrát
Betl KFK SUP Čechie 12° SUP
Petr Petřík – Karel Groš, Radomír Hala, Antonín Herzog, Pavel Keprta, Josef Krupička, Jiří Petrla, Jiří Prokop, Josef Svatek vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
56. Josef Svatek 3. Luděk Koutný
10. Jan Hruška
18. Jiří Odvody
59. Zdeněk Kuttler
14. 9. 09 17:00 HANSP Čechie 12° SUP AGČV/Ajax 3. 0:3 (0:1)
Dobré utkání ve kterém se domácí snažili, ale zahodili spoustu šancí a tak hosté trestali... Roman Kovařík, Luděk Lély
Čechie 12° SUP AGČV/Ajax
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Pavel Boček – Petr Blaschke, Karel Dvořák, Zdeněk Havlík, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Ondřej Pfeffer, Jindřich Poláček, Jiří Vajnar
10., 37. Jindřich Poláček
45. Karel Dvořák
7. 9. 09 18:45 STER3 Tučňáci SUP A Čechie 12° SUP 2. 2:3 (0:2)
Hosté ve druhém poločase se štěstím uhájili své vítězství. Martin Urbanec, Michal Vodička
Tučňáci SUP A Čechie 12° SUP
Jiří Hroník – Vratislav Arnošt, Arnošt Barták, Pavel Bílek, Vlastimil Kolečkář, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
50. Lubomír Paprčka
55. Vratislav Arnošt
10., 13., 42. Pavel Dlouhý
1. 9. 09 19:00 P3 Čechie 12° SUP Ortopedie 1. 0:2 (0:0)
Techničtější Ortopedie svoji hrou získala převahu, kterou proměnila v góly a zaslouženě zvítězila. Pavel Polák, Martin Dušek
Čechie 12° SUP Ortopedie
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Miroslav Vlček – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Jan Nesvorný, Miloš Vaněk, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn