Út 15.9.09 20:45 ARIT FC Střešovice Black Jack   (VL3B)

7. 12. 09 18:15 ARIT Koliba F.C.V. Supráci Šumavan-Balkán 11. 1:11 (0:4)
Krásný fotbálek na závěr sezóny pro radost. Šumavan byl kombinačně i fyzicky lepší a proto zaslouženě zvítězil vysokým rozdílem. Hráno velmi slušně a ohleduplně. Martin Havlíček, Patrik Kolen
Miroslav Kos – František Bárta, Zdeněk Dražík, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Vlastimil Kašpar, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Jindřich Tůma vs Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Milan Vondra, Jaroslav Zeman
32. Libor Čížek
36. Luboš Poláček
45., 50. Ladislav Linek
23. 11. 09 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Nejistá sezóna SUP 10. 3:1 (2:1)
Šumavan si zápas dobře uhlídal. Na utkání se dalo dívat, oba týmy předvedly dobrý fotbal. Radka Havlová, Bouzid
Supráci Šumavan-Balkán Nejistá sezóna SUP
Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Milan Vondra, Jaroslav Zeman vs Martin Ullmann – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, František Šťasta
7., 35. Jaroslav Zeman
11. Libor Čížek
29. Roman Kabelka
18. 11. 09 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Supráci Šumavan-Balkán 9. 3:1 (2:1)
Vyrovnané utkání vyhráli domácí díky střelecké potenci Hradce. Jaroslav Kotalík, Daniel Rezek
Kapr tým SUP Supráci Šumavan-Balkán
Ladislav Rokyta – Jiří Hradec, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Tichý, Josef Trepeš vs Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Milan Vondra
19., 27., 53. Jiří Hradec 12. Ladislav Linek
9. 11. 09 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Kbelák FC SUP 8. 8:0 (2:0)
Už od prvních minut byl Kbelák pod obrovským náporem Šumavanu, ale ten zahazoval i ty absolutně nejvyloženější šance. Po přestávce se však domácí rozstříleli a svého soupeře nemilosrdně smetli. Daniel Krynický
Supráci Šumavan-Balkán Kbelák FC SUP
Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Milan Vondra, Jaroslav Zeman vs Kamil Kyral – Roman Bendl, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Jan Thienel, Jiří Veselý
17. OG
23. Pavel Karhan
35., 42. Oldřich Smolík
37., 58. Libor Čížek
40. Ladislav Linek
53. Jaroslav Zeman
2. 11. 09 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Zelená liška TJ SUP A 7. 5:2 (1:1)
Utkání hrané na těžkém, silně podmáčeném terénu. Domácí zužitkovali během prvních 5 minut druhé půle tři šance a tím rozhodli o svém vítězství. Hosté sice ještě v závěru snížili, ale na lepší výsledek to nebylo. Petr Vorlík, Martin Mačalík
Supráci Šumavan-Balkán Zelená liška TJ SUP A
Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Milan Vondra, Jaroslav Zeman vs Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Jan Slavíček, Libor Sněhota
5. Oldřich Smolík
32., 33. Ladislav Linek
36., 57. Jaroslav Zeman
18. Jaroslav Jačka
47. Zdeněk Budín
19. 10. 09 17:00 ARIT Čechie 12° SUP Supráci Šumavan-Balkán 6. 2:1 (1:0)
Pohledný a férový zápas z obou stran, rozhodl těsně před koncem Bednář.
Čechie 12° SUP Supráci Šumavan-Balkán
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Pavel Viktoryn, Milan Vondra, Jaroslav Zeman
29. Miroslav Trnka
57. Karel Bednář
40. Miroslav Kotouč
4. 10. 09 20:00 ZAK Supráci Šumavan-Balkán Betl KFK SUP 5. 6:0 (0:0)
V první půli ještě vyrovnané utkání, po změně stran dominovali Supráci. Karel Hrubeš, Radek Schnider
Supráci Šumavan-Balkán Betl KFK SUP
Karel Kohout – Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Pavel Viktoryn, Milan Vondra vs Petr Petřík – Karel Groš, Antonín Herzog, Josef Krupička, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Jiří Prokop, Josef Svatek
31. OG
40. Pavel Viktoryn
46. Milan Vondra
51. Pavel Karhan
55. Miroslav Kotouč
59. Luboš Poláček
21. 9. 09 17:00 ARIT AGČV/Ajax Supráci Šumavan-Balkán 4. 3:2 (1:2)
Pěkné a vyrovnané utkání. Vladimír Sup
AGČV/Ajax Supráci Šumavan-Balkán
Pavel Boček – Karel Dvořák, Zdeněk Havlík, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Miloslav Lev, Ondřej Pfeffer, Jindřich Poláček, Jiří Vajnar vs Karel Kohout – Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Pavel Viktoryn, Milan Vondra, Jaroslav Zeman
19. Zdeněk Havlík
48. Jiří Vajnar
58. Miloslav Lev
9. Jaroslav Zeman
20. Miroslav Kotouč
14. 9. 09 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Tučňáci SUP A 3. 0:2 (0:0)
Tučňáci měli výhodu v podobě dvou náhradníků, ale první poločas skončil bez branek. Po změně stran šli Tučňáci do dvoubrankového vedení, které udrželi až do konce. Ani závěrečný tlak nepřinesl Šumavanu gól.
Supráci Šumavan-Balkán Tučňáci SUP A
Luboš Poláček – Libor Čížek, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, František Maxa, Jaroslav Zeman vs Jiří Hroník – Vratislav Arnošt, Arnošt Barták, Pavel Bílek, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík
33. Lubomír Paprčka
37. Arnošt Barták
10. 9. 09 19:30 ARIT Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán 2. 0:1 (0:1)
Poměrně nervózní utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Ujala se však jediná střela hostujícího Karhana, který zápas rozhodl. Jiří Freika, Ondřej Váňa
Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán
Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Jan Nesvorný, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn vs Luboš Poláček – Pavel Karhan, Karel Kohout, Roman Kozák, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Jaroslav Zeman
60 Jan Nesvorný 25. Pavel Karhan 59. Pavel Karhan
31. 8. 09 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Nic Moc Boys SUP 1. 3:2 (3:2)
Utkání hrané ve svižném tempu se šancemi na obou stranách, zasloužená výhra Šumavanu. Pavel Viktoryn, David Ronn
Supráci Šumavan-Balkán Nic Moc Boys SUP
Karel Kohout – Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Milan Vondra, Jaroslav Zeman vs Zdeněk Koller – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Petr Karoch, Miroslav Lerche, Pavel Naď, Pavel Selinger, Michal Strohs, Michal Váňa