10. Dřevorubci Modřany V 11 3 1 7 36:50 7

Čt 9.4.09 17:00 zzTKSPA Pragochmel Blšany B Hayabusa AC   (HL8F)
Čt 9.4.09 18:15 zzTKSPA Vršovice Breaker´s FPC Komtupapa   (HL6D)
Ne 31.5.09 17:30 METE1 Terron AC Bozi B Sportbar ZIPO   (HL4E)
Čt 11.6.09 18:45 STER2 Estudiantes VET B Viktoria Bítovská VET B   (VL4B)
Čt 11.6.09 20:00 STER2 Jawa Team Kontis 1.FC   (HL5D)

25. 6. 09 18:45 STER3 Estudiantes VET A Bakera VET 11. 1:4 (0:0)
Pohledné a technické utkání z obou stran. O vítězi rozhodla gólová smršť Bakery na začátku druhé půle. David Šindler
Estudiantes VET A Bakera VET
Petr Petřík – Petr Adamec, Petr Frňka, Ivan Habrun, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Miroslav Fritz, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček
51. Petr Frňka 34. Pavel Šimáček
40. Miroslav Fritz
41., 42. Luboš Řeháček
8. 6. 09 20:15 P1 Defect Estudiantes VET A 10. 6:1 (2:0)
Od začátku utkání diktoval tempo Defect a měl i více ze hry. Při dostatečném náskoku se ve druhé půli hra vyrovnala, ale kvality v zakončení byla jednoznačně na straně Defectu. Ondřej Kolísek, Jaroslav Procházka
Defect Estudiantes VET A
Jiří Janecký – Vlastimil Bartošek, Petr Havel, Karel Hynek, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Jan Toman vs Jiří Janota – Pavel Borský, Ivan Habrun, Antonín Herzog, Štěpán Kment, Michal Pangrác, Martin Průša, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
2., 37., 58. Jan Toman
12. Zbyněk Mareš
42., 56. Vlastimil Bartošek
38. Richard Starý
28. 5. 09 19:00 P3 Faraon Estudiantes VET A 9. 4:0 (2:0)
Utkání bylo hodně svázáno taktikou obou týmů. O jasném vítězství domácích rozhodlo proměňování gólových šancí a hlavně střídání na postu brankáře v týmu hostů. V závěru se hosté tlačili dopředu, ale nestačilo to ani na vstřelení čestného úspěchu. Tomáš Říha, Josef Slunéčko
Faraon Estudiantes VET A
Václav Karásek – Jiří Chalupa, Ján Chromek, Josef Coufal, Tomáš Jakl, Pavel Strašík, Slavomír Voženílek, Jiří Žežulka vs Michal Pangrác – Petr Adamec, Ivan Habrun, Martin Průša, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
25. Josef Coufal
26. Slavomír Voženílek
41. Pavel Strašík
58. Tomáš Jakl
19. 5. 09 19:00 P3 Estudiantes VET A Zelená liška VET A 8. 4:1 (1:0)
Klidný průběh zápasu naklonili na svou stranu Estudiantes díky přesnější hře. Nebýt gólmana Navrátila, mohl zápas skončit větším rozdílem. Daniel Vlach, Lukáš Voborník
Estudiantes VET A Zelená liška VET A
Milan Sapík – Pavel Borský, Ivan Habrun, Štěpán Kment, Tomáš Kvapil, Michal Pangrác, Martin Průša, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Jan Navrátil – Pavel Dvořák, Vít Kulhánek, Ladislav Němec, Petr Švestka, Jan Syrovátka, Michal Vejvoda
7. Tomáš Kvapil
41., 55. Martin Průša
44. Michal Pangrác
54. Petr Švestka
17. 5. 09 18:45 TEMPO Typos - Garda FC Estudiantes VET A 7. 3:4 (2:1)
Typos byl v první půli lepší, leč dal jen jeden gól a sám inkasoval hodně smolně. I ve druhém poločase domácí získali vedení a zdálo se, že jej v klidu udrží. Jenže Estudiantes se nevzdali, ač bez monžosti střídat, využili slabé chvilky soupeře a lacinými góly za tři minuty dokonale otočili zápas. Snížení v závěru už Typos nezachránilo. Aleš Vaníček
Typos - Garda FC Estudiantes VET A
Stanislav Hubený – Pavel Ducháček, Roman Hlinák, Milan Kratochvíl, Vlastimil Rozehnal, Jan Salivar, Jiří Šíp vs Milan Sapík – Petr Adamec, Pavel Borský, Petr Frňka, Martin Průša, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
52. Martin Průša
5. 5. 09 17:00 DEKAN Estudiantes VET A Pankráckej válec 6. 5:1 (1:0)
Trpělivá hra Estudiantes, kteří předváděli hru na jeden dotek a vše jim vycházelo. Ladislav Jizba, Martin Šmaus
Estudiantes VET A Pankráckej válec
Milan Sapík – Petr Adamec, Pavel Borský, Ivan Habrun, Michal Pangrác, Martin Průša, Oldřich Vodrážka vs Martin Gabriel – Tomáš Bárta, Zdeněk Feierfeil, Libor Foldyna, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek
21., 54. Martin Průša
33. Pavel Borský
47. Ivan Habrun
52. Oldřich Vodrážka
48. Miroslav Petržilka
28. 4. 09 20:15 P1 Klokan club Perón V Estudiantes VET A 5. 6:1 (4:1)
Nádherné utkání, ke kterému přispěly oba týmy. Fotbal v rychlém tempu se spoustou krásných säkcí. První poločas rozhodla lepší produktivita Klokanu, ve druhém hostům začaly docházet síly a Klokan tak vývoj zápasu kontroloval. Jaroslav Bernát
Klokan club Perón V Estudiantes VET A
Petr Voženílek – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Karel Kristen, Jan Kyněra, Martin Lafek, Petr Pohnán, Jan Saidl vs Milan Sapík – Ivan Habrun, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
3., 29., 30., 43. Jan Saidl
17. Petr Pohnán
38. Karel Kristen
15. Michal Pangrác
20. 4. 09 20:15 P1 Estudiantes VET A Katovna Žižkov 4. 3:3 (2:2)
Atraktivní utkání hrané v dobrém tempu. Zasloužená remíza. Petr Porebski, Petr Tůma
Estudiantes VET A Katovna Žižkov
Antonín Herzog – Petr Adamec, Ivan Habrun, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Petr Řezáč – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, René Provazník, Petr Řehoř, Pavel Richtrmoc, Petr Tlustý, Radek Žaloudek
12. OG
27. Richard Starý
54. Petr Adamec
6., 35. Jan Barták
29. Radek Žaloudek
10. Radek Žaloudek
14. 4. 09 20:30 ZAK Javorák Estudiantes VET A 3. 0:0 (0:0)
Z kraje utkání převaha Estudiantes. Po vyloučení brankáře, který fauloval už skoro skórujícího hráče do prázdné branky. Javorák zavřel svého soupeře před pokutové území, ale Estudiantes skvěle bránili. Měli perfektní pohyb a Javoráci byli bezradní. Naopak  z protiútoků hrozili Estudiantes. Ale žádný nevyužili a šance či spíše střely z dálky Javoráku také gólem neskončily, takže nakonec bezbranková remíza. Luděk Šrein
Javorák Estudiantes VET A
Zdeněk Krejčí – Jan Galetka, Matouš Hilar, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Milan Sapík – Petr Adamec, Pavel Borský, Ivan Habrun, Stanislav Obešlo, Martin Průša, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
20 Miloslav Maxa 22. Milan Sapík
6. 4. 09 20:15 P1 Estudiantes VET A Tyran Saens 1.FC VET A 2. 0:7 (0:2)
Hezké, velmi rychlé utkání. Vítězové byli důraznější a technicky lepší. Antonín Bernhardt
Estudiantes VET A Tyran Saens 1.FC VET A
Milan Sapík – Petr Adamec, Jaroslav Dolejš, Ivan Habrun, Tomáš Janda, Štěpán Kment, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Evžen Trexler – Pavel Chuchla, Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Robert Lamáček, Karel Nový, Stanislav Šamonil, Pavel Vrána, Miroslav Weiner
12., 57., 58., 60. Pavel Chuchla
14. Miloslav Jonáš
48., 55. Karel Nový
30. 3. 09 20:00 STER1 Dřevorubci Modřany V Estudiantes VET A 1. 1:1 (0:1)
Rychlé velmi pěkné utkání s řadou kombinačních akcí i individuálních průniků. První poločas byli lepší Estudiantes, ve druhé půli se utkání vyrovnalo a Dřevorubci spálili více šancí. František Brejcha, Jiří Brejcha