St 24.9.08 19:00 P2 Kbelské vosy A A.G.Č.V.   (HL4A)
St 24.9.08 20:15 P2 Saens 1.FC A Hučák PI FC   (HL5C)
St 22.10.08 19:00 P2 S.N.F. A Trops 1.SK   (HL2A)
St 22.10.08 20:15 P2 Holosmetky FC A Ackerman AC   (HL2A)
St 12.11.08 19:00 P2 Borussia Dortšpunt A Tuscarora A   (HL3B)
St 12.11.08 20:15 P2 Eden 1999 Bedna 98 FC   (HL3B)

10. 12. 08 20:15 P1 Typos - Garda FC Estudiantes VET A 11. 4:3 (2:1)
Estudiantes měli sice po většinu zápasu míč na kopačkách, ale nedokázali najít účinný recept na zataženou obranu soupeře. Typos prokázali větší hlad po vítězství, byť se hostům podařilo závěr zdramatizovat. Jiří Jeřábek, Lukáš Zahradníček
Typos - Garda FC Estudiantes VET A
Stanislav Hubený – Pavel Ducháček, Vlastimil Halbich, Roman Hlinák, Michal Hozák, Milan Kratochvíl, Jan Salivar, Jiří Šíp vs Petr Petřík – Petr Adamec, Ivan Habrun, Tomáš Janda, Štěpán Kment, Michal Pangrác, Martin Průša, Richard Starý
9. Pavel Ducháček
27. Milan Kratochvíl
36. Michal Hozák
43. Jiří Šíp
15., 53. Michal Pangrác
51. Richard Starý
26. 11. 08 19:00 P1 Estudiantes VET A Zelená liška VET A 10. 0:6 k.
Estudiantes se k zápasu nesešli v počtu umožňujícím zahájení hry.
Estudiantes VET A Zelená liška VET A
vs Jan Navrátil – Aleš Kvasnička, Čestmír Pavlásek, Robert Samek, Jan Syrovátka, Michal Vejvoda, Pavel Zelníček
11. 11. 08 19:15 ZAK Javorák Estudiantes VET A 9. 0:4 (0:2)
Estudiantes byli jasně lepším týmem. Poslední naděje domácích pohřbil stupidním vyloučením Rokos. Jiří Javornický
Javorák Estudiantes VET A
Zdeněk Krejčí – Matouš Hilar, David Jankovský, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Roman Mruvčinský, Vladimír Procházka, Marek Rokos, Petr Vlasák vs Antonín Herzog – Petr Adamec, Pavel Bulvas, Petr Frňka, Ivan Habrun, Tomáš Janda, Stanislav Obešlo, Martin Průša, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
18 Marek Rokos
46 Marek Rokos
8. Stanislav Obešlo
23. Pavel Bulvas
36., 37. Richard Starý
46. Tomáš Janda
5. 11. 08 19:00 P1 Estudiantes VET A Zlatý tygr 8. 6:0 k.
29. 10. 08 19:00 P3 Estudiantes VET A Dřevorubci Modřany V 6. 5:1 (2:0)
Utkání hrané za nepříznivých podmínek. Petr Houra, Vilém Hanzlík
Estudiantes VET A Dřevorubci Modřany V
Antonín Herzog – Petr Adamec, Petr Frňka, Ivan Habrun, Tomáš Janda, Štěpán Kment, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Ivan Moucha – Michal Borák, Petr Hádek, Pavel Horký, Jindřich Müller, Pavel Sedlák, Otomar Sláma, Viktor Starec
25., 28., 40. Petr Frňka
48. Petr Adamec
54. Ivan Habrun
53. Michal Borák
21. 10. 08 20:15 METE1 Faraon Estudiantes VET A 7. 3:5 (1:2)
Hosté byli pohyblivější, měli mírnou převahu a také to dokázali brankově vyjádřit. Zasloužené vítězství Estudiantes. Adam Trska, Jan Trska
Faraon Estudiantes VET A
Václav Karásek – Jiří Chalupa, Ján Chromek, Josef Coufal, Tomáš Jakl, Milan Kodálík, Petr Plášil, Pavel Strašík, Slavomír Voženílek vs Antonín Herzog – Petr Adamec, Petr Frňka, Ivan Habrun, Tomáš Janda, Štěpán Kment, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
17. Jiří Chalupa
47., 48. Slavomír Voženílek
40 Petr Plášil 24. Tomáš Janda
25., 38. Petr Adamec
43., 60. Štěpán Kment
8. 10. 08 19:00 P1 Klokan club Perón V Estudiantes VET A 5. 6:3 (4:1)
Velmi pohledné utkání ve vysokém tempu, nabídlo množství krásných gólů. Klokan soupeře přehrával zejména výbornou kombinační hrou a ke konci bylo znát, že Estudiantes chybí hráči na střídání a ubývají síly. Marek Kouba, Martin Peška
Klokan club Perón V Estudiantes VET A
Jan Lukeš – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Petr Krbec, Jan Kyněra, Martin Lafek, Petr Pohnán vs Antonín Herzog – Ivan Habrun, Tomáš Janda, Michal Pangrác, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
9. Martin Lafek
16., 30., 39., 50. Jaroslav Klíma
30. Petr Pohnán
25. Michal Pangrác
42. Richard Starý
58. Oldřich Vodrážka
22. 9. 08 20:15 P1 Estudiantes VET A Tyran Saens 1.FC VET A 4. 0:3 (0:3)
Nervózní utkání, ve druhé půli ostřejšího rázu. Hráči Estudiantes nezvládli zápas psychicky.
Estudiantes VET A Tyran Saens 1.FC VET A
Stanislav Obešlo – Pavel Bulvas, Tomáš Janda, Štěpán Kment, Marcel Kučera, Martin Průša, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Evžen Trexler – Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Stanislav Šamonil, Pavel Vrána, Miroslav Weiner
40 Stanislav Obešlo 23. Stanislav Šamonil
25. Jaroslav Halama
26. Pavel Vrána
17. 9. 08 19:00 P1 Bakera VET Estudiantes VET A 3. 1:3 (0:0)
Estudiantes se ve druhé půli přeci jen prosadili, i když zejména třetí gól padá na vrub brankáře. Bakera ještě snížila a statečně bojovala alespoň o naději. Martin Lančarič, Jan Maršíček
Bakera VET Estudiantes VET A
Ladislav Řeháček – Petr Beroušek, Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Miroslav Fritz, Václav Kadlec, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Schütz, Pavel Šimáček vs Petr Petřík – Petr Frňka, Ivan Habrun, Tomáš Janda, Štěpán Kment, Stanislav Obešlo, Martin Průša, Richard Starý
55. Luboš Řeháček 41. Petr Frňka
48. Štěpán Kment
51. Ivan Habrun
10. 9. 08 19:00 P1 Estudiantes VET A Katovna Žižkov 2. 3:6 (0:3)
Domácí první poločas prospali, což rozhodlo o výsledku. Druhá půle už byla vyrovnaná.
Estudiantes VET A Katovna Žižkov
Antonín Herzog – Petr Adamec, Petr Frňka, Ivan Habrun, Tomáš Janda, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Richard Starý vs René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Roland Egbe Edewi, Radim Houška, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Petr Tlustý, Miroslav Vašíček, Radek Žaloudek