Ne 25.10.09 16:15 HANSP Újezd Calcio Šotgani   (HL5H)
Ne 25.10.09 17:30 HANSP Blue devils Paraguay   (HL5H)
Ne 22.11.09 18:45 P2 Bandidoz Petrovice B   (HL6K)
Ne 22.11.09 20:00 P2 1.FP Praha Úderka Žižkov junioři   (HL5H)

29. 11. 09 18:45 DEKAN Pankráckej válec CFC Letňany 11. 3:4 (1:3)
Vyhecované utkání, ve kterém po zásluze vyhrály Letňany, i když průběh zápasu značně podcenily. Tomáš Kőrbler, Martin Zdeněk
Pankráckej válec CFC Letňany
Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Jan Regent, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Tomáš Vevera, Miroslav Vostatek vs Martin Průša – Petr Adamec, Štěpán Kment, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Milan Sapík, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
15., 31. Miroslav Petržilka
45. Leoš Jindra
38 Karel Vacek 9., 51. Petr Adamec
13. Štěpán Kment
29. Michal Škopek
51. Stanislav Obešlo
17. 11. 09 18:00 ZAK Bakera VET Pankráckej válec 10. 3:3 (2:0)
Bakera měla v prvním poločase převahu vyjádřenou dvěma góly, hned v úvodních deseti minuitách. Válec se potýkal především s nepřesnými přihrávkami, ale po přestávce zpřesnil hru a výsledkem bylo vyrovnání. Závěr zápasu byl velmi dramatický, v 57.minutě Válec neproměnil penaltu, o dvě minuty později Bakera skórovala, ale v poslední minutě Válec znovu vyrovnal. zasloužená dělba bodů, v utkání dobré úrovně. Jan Suhrada, Miroslav Sirotek
Bakera VET Pankráckej válec
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček vs Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Jan Regent, Miloslav Smetana
6. Luboš Řeháček
9. Petr Beroušek
59. Miroslav Fritz
37. Jan Regent
42. Miroslav Petržilka
60. Miloslav Smetana
3. 11. 09 19:30 ARIT Pankráckej válec Ekonom WT VET 9. 2:3 (0:1)
Po brance z první minuty se hrál otevřený a důrazný fotbal, s velkým množstvím šancí na obou stranách. Ekonom byl v zakončení přeci jen efektivnější a ve druhé půli udeřil do otevřené obrany. Domácí dokázali vždy snížit, když se přestali dohadovat s rozhodčím a soustředili se na hru. Jiří Malý, Václav Černohorský
Pankráckej válec Ekonom WT VET
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Jan Regent, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Tomáš Vevera, Miroslav Vostatek vs Michal JunaLadislav Adamec, František Čálek, Jiří Čapla, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Luboš Škornička, Richard Šuta, Tomáš Zvěřina
40., 60. Miroslav Vostatek 1. Luboš Škornička
33. Tomáš Kubr
55. Tomáš Zvěřina
59. Luboš Škornička
1. 11. 09 18:45 TEMPO Typos - Garda FC Pankráckej válec 8. 9:4 (5:2)
Zbytečně vyhrocené utkání. Typos byli od začátku lepší. Michal Antoš, Matěj Lev
Typos - Garda FC Pankráckej válec
Stanislav Hubený – Pavel Ducháček, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Milan Kratochvíl, Miroslav Matlas, Vlastimil Rozehnal, Jan Salivar, Jiří Šíp vs Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Tomáš Vevera, Miroslav Vostatek
3., 54., 59. Pavel Ducháček
13., 28. Robert Hlinák
18., 37. Milan Kratochvíl
27., 42. Roman Hlinák
20., 40., 52. Jaroslav Horel
29. Jaroslav Hájek
22. 10. 09 18:30 HRAB1 Pankráckej válec Santa Dominica VET 7. 2:2 (0:1)
Zpočátku vyrovnané utkání, ve kterém s postupem času, získávala Santa převahu díky počtu hráčů. Paradoxně k tomu se Válec rozjel 15 minut před koncem a díky důrazu v okolí vápna nakonec vyrovnal. Richard Novotný
Pankráckej válec Santa Dominica VET
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, Jaroslav Horel, Miroslav Petržilka, Karel Vacek, Miroslav Vostatek vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Jozef Hanulík, Petr Mlateček, Miroslav Petrů, Zdeněk Požár, Tomáš Sobotka
47. Miroslav Petržilka
57. Miroslav Vostatek
7. Zdeněk Požár
42. Jozef Hanulík
12. 10. 09 20:15 P2 Tyran Saens 1.FC VET A Pankráckej válec 6. 2:1 (1:1)
V pohledném utkání zvítězil šťastnější tým. Adam Hřebačka, Lukáš Ambros
Tyran Saens 1.FC VET A Pankráckej válec
Karel Kolečáni – Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Robert Lamáček, Karel Nový, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner vs Martin Gabriel – František Brabač, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Tomáš Vevera
8. Robert Lamáček
44. Karel Nový
18. Zdeněk Feierfeil
6. 10. 09 17:00 HANSP Klokan club Perón V Pankráckej válec 5. 9:2 (5:0)
Domací byli jasně lepším týmem, ale konec zápasu vypustili a tak dovolili hostům prožít raadost ze vstřelených gólů. Nebýt ale golmana hostí, skore by bylo ještě vyšší - chytal fakt výborně! Michal Černý
Klokan club Perón V Pankráckej válec
Petr Voženílek – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Martin Lafek, Jan Saidl vs Martin GabrielTomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana
5., 36., 40. Michal Jiráň
6., 21. Jaroslav Klíma
25., 26., 41. Martin Lafek
33. Jan Saidl
58., 60. Jaroslav Horel
29. 9. 09 19:15 ZAK Pankráckej válec Katovna Žižkov 4. 6:2 (2:1)
Zbytečně nervózní utkání kvalitních soupeřů. Oba nejlepší hráči zápasu si neodpustili vzájemné invektivy a proto byli po druhé žluté kartě vyloučeni. Zejména Žaloudek je zralý pro psychiatra, nezavře pusu a neváhá sáhnout k fyzické konfrontaci... Jinak po zásluze zvítězil Pankráckej válec. Lubomír Štorek, Antonín Herzog
Pankráckej válec Katovna Žižkov
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Tomáš Vevera, Miroslav Vostatek vs René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, František Mlejnek, Petr Řehoř, Pavel Richtrmoc, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Radek Žaloudek