St 21.10.09 19:00 P1 Saens 1.FC A Santa Tranta PC C   (HL4B)
St 21.10.09 20:15 P1 Veget FC Stará garda   (HL5D)

29. 11. 09 18:45 P1 Katovna Žižkov Faraon 11. 3:3 (2:1)
Vyrovnaný zápas. Tomáš Karbula, Tomáš Hobza
Petr Svoboda – Jan Barták, Radim Houška, Pavel Jakerle, Petr Řehoř, Pavel Richtrmoc, Petr Tlustý, Jan Vintr, Radek Žaloudek vs Václav Karásek – Jiří Bursík, Ján Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Slavomír Voženílek, Jiří Žežulka
39. Radek Žaloudek
20 Petr Svoboda 10., 50. Slavomír Voženílek
60. Jiří Bursík
16. 11. 09 19:00 P1 Defect Katovna Žižkov 10. 6:5 (2:1)
Velice kvalitní utkání dvou vyspělých soupeřů. Přesnější kombinací se prezentovali hráči Defectu a po zásluze vedli už 4:1. V závěru ale trochu polevili v pozornosti a Katovna snížila na rozdíl jediné branky. Do hráčů Katovny jakoby to vlilo novou energii a podařilo se jim dokonce vyrovnat. Ovšem dlouho se z bodu neradovali, protože o minutu později strhl Pleštil vítězství zpět na stranu Defectu. Skutečně hektický závěr krásného utkání. Antonín Herzog, David Nekvasil
Defect Katovna Žižkov
Jiří Janecký – Petr Havel, Jan Horáček, Martin Hošek, Karel Hynek, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Tomáš Neumann, Martin Pleštil vs Petr Svoboda – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Petr Řehoř, Pavel Richtrmoc, Petr Tlustý, Jan Vintr, Radek Žaloudek
47. Radek Žaloudek
2. 11. 09 20:15 P3 Katovna Žižkov CFC Letňany 9. 4:7 (1:4)
Katovna hrála celý zápas pouze v pěti. I přes Houškovu střeleckou explozi tak nebylo o vítězi utkání celou dobu pochyb. Velmi korektně hraný zápas. Jaroslav Vimer, Petr Zollman
Katovna Žižkov CFC Letňany
René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Petr Řehoř, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Radek Žaloudek vs Milan Sapík – Petr Adamec, Pavel Borský, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Richard Starý
21., 36., 46., 48. Radim Houška 10., 20. Petr Adamec
12. Michal Pangrác
23., 55. Stanislav Obešlo
33. Richard Starý
50. Pavel Borský
26. 10. 09 20:15 P1 Bakera VET Katovna Žižkov 8. 3:0 (0:0)
Pohyblivější Bakera se prosaila záhy po přestávce a pak už kontrolovala hru. Vladimír Mádr, Lukáš Mádr
Bakera VET Katovna Žižkov
Petr Beroušek – Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek vs René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Petr Řehoř, Pavel Richtrmoc, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Robert Vintr, Radek Žaloudek
32. Jiří Kuděj
48., 55. Roman Petrák
19. 10. 09 18:15 ARIT Katovna Žižkov Ekonom WT VET 7. 5:2 (5:1)
Zasloužené vítězství bojovné a fotbalové Katovny nad Ekonomy.
Katovna Žižkov Ekonom WT VET
René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Petr Řehoř, Pavel Richtrmoc, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Robert Vintr, Radek Žaloudek vs Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jiří Čapla, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Luboš Škornička, Richard Šuta
12., 27. Jan Barták
16., 26. Radek Žaloudek
29. Pavel Jakerle
5., 38. Tomáš Kubr
13. 10. 09 19:00 P3 Typos - Garda FC Katovna Žižkov 6. 1:4 (1:2)
Utkání hrané v nadprůměrném veteránském tempu. Ozdobou byli jak přechodové fáze hry, tak i gólové momenty a to na obou stranách. Velmi pohledné utkání. Jan Dytrych, Richard Peer
Typos - Garda FC Katovna Žižkov
Stanislav Hubený – Robert Hlinák, Roman Hlinák, Milan Kratochvíl, František Lepič, Miroslav Matlas, Vlastimil Rozehnal, Jan Salivar, Jiří Šíp vs René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Petr Řehoř, Pavel Richtrmoc, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Robert Vintr
30. Vlastimil Rozehnal 9., 18. Radim Houška
37. Petr Řehoř
50. Jan Barták
8. 10. 09 19:15 ZAK Katovna Žižkov Santa Dominica VET 5. 4:3 (2:2)
Ve velmi pěkném utkání vedli domácí po dvaceti minutách 2:0, ale hosté brzy vyrovnali a stejně rychle dokázali odpovědět i na třetí gól Katovny. Poslední branku dali domácí v poslední minutě, na což už hosté odpovědět nedokázali.
Katovna Žižkov Santa Dominica VET
René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Petr Řehoř, Pavel Richtrmoc, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Robert Vintr vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
18., 48. Radim Houška
21. Miroslav Svoboda
60. Jan Barták
24., 28., 49. Roman Šťastný
29. 9. 09 19:15 ZAK Pankráckej válec Katovna Žižkov 4. 6:2 (2:1)
Zbytečně nervózní utkání kvalitních soupeřů. Oba nejlepší hráči zápasu si neodpustili vzájemné invektivy a proto byli po druhé žluté kartě vyloučeni. Zejména Žaloudek je zralý pro psychiatra, nezavře pusu a neváhá sáhnout k fyzické konfrontaci... Jinak po zásluze zvítězil Pankráckej válec. Lubomír Štorek, Antonín Herzog
Pankráckej válec Katovna Žižkov
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Tomáš Vevera, Miroslav Vostatek vs René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, František Mlejnek, Petr Řehoř, Pavel Richtrmoc, Miroslav Svoboda, Petr Tlustý, Radek Žaloudek