Pá 2.4.10 17:45 TEMPO Čechie 12° Játro TJ   (VL3C)
Pá 2.4.10 19:00 TEMPO Chuchle Pražská esa   (HL7E)
Pá 16.4.10 16:30 TEMPO Resident Harrachov Gambrinus VH   (HL3C)
Pá 7.5.10 16:30 TEMPO Grinders FC Améby AFC A   (HL5E)
Pá 7.5.10 17:45 TEMPO Nisa AC Resident Harrachov   (HL3C)
Pá 14.5.10 16:30 TEMPO Améby AFC A Polární záře   (HL5E)

21. 6. 10 18:45 TEMPO Smutný potapěči Boston HS 11. 4:3 (2:0)
Nervózní utkání, zasloužená výhra domácích.

Hráč sivák se po obdržení červené karty dopouštěl opakovaných vulgárních výpadů vůči hlavnímu rozhodčímu a vyhrožoval mu fyzickým násilím a likvidací po ukončení utkání.
Smutný potapěči Boston HS
Jiří Trunečka – Petr Dedek, Jan Kočí, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Daniel Hnízdil – Petr Bošnakov, Ondřej Janáček, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Ondřej Myška, Jiří Sivák
28., 30., 35. Petr Dedek
53. Michal Trunečka
41. Jiří Sivák
44. Daniel Hnízdil
60. Ondřej Janáček
57. Jiří Sivák
7. 6. 10 20:00 TEMPO Porter CF B Smutný potapěči 10. 6:5 (3:3)
Velmi pohledné utkání v němž padlo hodně gólů po pěkných akcích. Šťastnější v tomto remízovém zápase byli hráči Porteru, a to díky nejlepšímu hráči utkání Stejskalovi. Z týmu soupeře lze vyzdvihnout výkon Kočího.
Porter CF B Smutný potapěči
Petr Karpíšek – Marek Cimpl, Petr Císař, Martin Pokorný, Jan Pospíšil, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Martin Trinkmoc, Milan Zachariáš vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
18. Martin Vrzal
31. 5. 10 20:00 TEMPO Smutný potapěči Traktor humus A 9. 8:3 (1:1)
Po celý zápas lepší domácí zaslouženě vyhráli. Ve druhém poločase hosté působili naprosto odevzdaným dojmem. Jiří Ptáček, Pavel Dufek
Smutný potapěči Traktor humus A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Jiří Žalud vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Václav Meisner, David Šefrna, Jan Švelbl, Roman Zvolský
1., 44. Jiří Žalud
34., 37., 50., 54. Petr Dedek
45. Jiří Valášek
59. Michal Trunečka
20., 58. Tomáš Kunc
42. Ladislav Kautský
24. 5. 10 20:00 TEMPO Deko Smutný potapěči 8. 4:6 (1:2)
Za silného deště se hrál krásný kombinační fotbal, s mírnou převahou Potapěčů. Zápas se zlomil na začátku druhé půle, kdy Potapěči díky hattricku kapitána Dedka odskočili během tří minut až na 1:5. Poté Deko dotahovalo a v nervózním závěru snížilo až na rozdíl jediné branky. V poslední minutě ale Potapěči potvrdili zasloužené vítězství. Patrik Kolen, Pavel Borský
Deko Smutný potapěči
Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Ota Járka, Pavel Krištůfek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Miroslav Pexa, Petr Štěpán vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
57. Martin Vrzal
17. 5. 10 20:00 TEMPO Smutný potapěči Bedna 98 FC 7. 9:2 (3:1)
Domácí po celou dobu kontrolovali hru. Dali po velkém tlaku první tři góly a také měli při střelbě mnohem větší přesnost, která jim výrazně pomohla. Martin Vápeník
Smutný potapěči Bedna 98 FC
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Pavel Graf, Luboš Kudrna, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Tomáš Němec, Martin Servus
50. Pavel Graf
10. 5. 10 20:15 ZAK Vojenské lesy Smutný potapěči 6. 2:2 (1:1)
Oba týmy nastoupily s vyčkávací taktikou. Úvodní gól vsítil ve 14.minutě po trestném kopu Dohnal. Potápěči měli poté mírnou převahu, avšak bez větších příležitostí. Až ve 25.minutě se díky Dedkovi dočkali vyrovnání. I po změně stran byla hra vyrovnaná a oba týmy přidaly ještě po jedné brance. Remíza je zasloužená.
Vojenské lesy Smutný potapěči
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Pavel Řezáč, Michal Špulka, Ladislav Zelinger vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
14. Jiří Dohnal
47. Petr Bartejs
59 Petr Bartejs 25. Petr Dedek
54. Martin Vrzal
3. 5. 10 20:00 TEMPO Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A 5. 6:6 (4:3)
Slušně hrané utkání, ve kterém je dělba bodů zasloužená. Čestmír Pavlásek, Tomáš Trnka
Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Patrik Keseli – Petr Čížek, Robert Čížek, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Tomáš Kučera, Jan Mikeš, Petr Seidel, Michal Voldřich