So 19.9.09 08:45 TEMPO Torpedo Praclub Prague United   (HL7F)
So 19.9.09 10:00 TEMPO Tycho de Brahe FC A Kehar Club FC   (HL4D)
So 19.9.09 11:15 TEMPO Pajzovna FC GTL A   (HL4D)
So 19.9.09 12:30 TEMPO Gremio Hodko Hills   (HL8K)
So 19.9.09 13:45 TEMPO Malvazinky 1.FC Tornádo Labuť PM   (HL8Q)
So 19.9.09 15:00 TEMPO Oranjes 04 FC Hustlaz Pimpz   (HL4D)

7. 12. 09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Vokra VV 11. 7:3 (5:0)
Hra měla spád a hrálo se v rychlém tempu, se šancemi na obou stranách. Rozdíl byl v tom, že Potapěči je proměňovali, zatímco hosté si v první půli nepřišli na výborného gólmana Šindelku. Ani po změně stran tempo neupadlo a hosté dál bojovali alespoň o lepší výsledek. Klail, Vidimský (PSMF)
Smutný potapěči Vokra VV
Josef ŠindelkaPetr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jiří Hejzlar, Petr Popelák, Radek Šedivý, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský, Josef Vladyka, Jan Záhorec, Pavel Zmatlík
3., 21., 24. Jiří Žalud
15. Jan Kočí
23., 37., 42. Michal Vrba
38. Jan Záhorec
57. Pavel Zmatlík
58. Pavol Stanek
23. 11. 09 20:00 TEMPO Restaurace U Pecků A Smutný potapěči 10. 4:3 (4:2)
Bojovné utkání, ve kterém zaslouženě zvítězil tým Restaurace U Pecků. Martin Píša, Petr Hübsch
Restaurace U Pecků A Smutný potapěči
Vladimír Stránský – Jiří Allram, Karel Kristen, Jiří Novák, Vít Pecka, Jan Petržílka, Stanislav Slavík, Aleš Vašíček vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
34. Jiří Trunečka
9. 11. 09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Boston HS 9. 2:2 (2:0)
Hezké utkání se spoustou šancí na obou stranách, které skončilo zaslouženou remízou. Potapěči byli lepší v prvním poločase, kdy se jim podařilo vstřelit dva góly během jedné minuty. Boston byl lepší po změně stran, když jeho góly orámovaly tuto část utkání. Dos tavu 2:0 zcela pohodový zápas. Bohužel zde byl přítomen i maskot Bostonu Bošňakov, který remcal od první minuty a jeho snaha přinesla plody. Nejprve vyhecoval své ovečky a následně se přidali i někteří Potapěči. Zápas byl zbytečně dohrán v husté atmosféře, plné urážek. Třešničkou na dortu bylo nadávání rozhodčím po zápase, opět nehrajícím Bošňakovem.
Smutný potapěči Boston HS
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Jakub Janáček – Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Ondřej Janáček, Martin Jelínek, Pavel Málek
20. Jan Kočí
21. Petr Dedek
31., 59. Pavel Málek
2. 11. 09 20:00 TEMPO Bedna 98 FC Smutný potapěči 8. 6:7 (1:3)
Bedna se sice dostala brzy do vedení, ale "Potápky" byly v první půli lepší a otočily na 4:1. Poté Bedna změnila styl hry a Potapěči jakoby chtěli už jen udržet výsledek, což se jim málem nevyplatilo. Infarktový závěr rozhodl o vítězství Potapěčů, ale za druhý poločas by si Bedna remízu zasloužila. Jan Beneš, Daniel Baránek
Bedna 98 FC Smutný potapěči
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Luboš Kudrna, Vladimír Lhota, Tomáš Němec, Martin Servus, Petr Vobořil vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
56. Michal Vrba
26. 10. 09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Hertha ZMZ 7. 11:5 (6:3)
Hráči Herthy si v prvních pěti minutách vytvořili dvě gólové šance, které neproměnili a byli za to potretáni. Přímočará hra a efektivní koncovka přinesla Smutným potapěčům zasloužené vítězství. Václav Blažek, Zdeněk Liška
Smutný potapěči Hertha ZMZ
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Josef Wolf – Jiří Čapla, Lukáš Dont, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Petr Kváča, Josef Med, Jaroslav Novotný, David Snop, Martin Sus
37. Jiří Čapla
19. 10. 09 20:00 TEMPO HS Praha Smutný potapěči 6. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání. Radek Smolík
HS Praha Smutný potapěči
Václav Kudrna – Jiří Adámek, Aleš Deré, Jan Kaše, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Mikyška, Tomáš Tvrdík vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
19., 48. Zdeněk Kuneš 29 Jan Kaše
47 David Kratochvíl
28. Petr Dedek
55. Jiří Trunečka
56. Jiří Trunečka
12. 10. 09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Rowdies HFC 5. 9:3 (4:0)
Pohledné a slušné utkání, které kvalitou odpovídalo první lize. Smutný potapěči měli od začátku jasnou převahu a po zásluze vyhráli. David Nauš, Tomáš Solar
Smutný potapěči Rowdies HFC
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Filip Fuchsa – Daniel Dvořák, Jan Dytrych, Karel Hynek, Richard Peer, Tomáš Voráček
60. Daniel Dvořák
5. 10. 09 20:00 TEMPO Vojenské lesy Smutný potapěči 4. 4:6 (2:0)
Zasloužené vítězství fotbalovějšího týmu, přestože se mu nepovedl první poločas. Michal Netušil
Vojenské lesy Smutný potapěči
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Marek Nešpor, Jaromír Šmerda vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
55. Petr Dedek
21. 9. 09 20:45 BECH Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A 3. 4:5 (2:3)
Pro utkání bylo typické, že vždy když měl jeden tým převahu a šance, tak druhý dával góly. V první půli měli Potapěči štěstí při dvou tyčích, ve druhém naopak sami zazdili minimálně tři dobré šance. Zápas rozhodla efektivita Úterních hostů při standardních situacích, ze kterých se třikrát prosadili. Radek Janouš, Martin Chaloupka
Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Patrik Keseli – Marek Chrobák, Petr Čížek, Robert Čížek, Vlastimil Ehl, Tomáš Fitzel, Roman Fulín, Petr Seidel, Jan Zeman
6., 17. Jiří Žalud
39. Martin Vrzal
40. Václav Nechvíla
5., 29. Roman Fulín
30., 42., 57. Marek Chrobák
14. 9. 09 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Smutný potapěči 2. 4:1 (0:0)
Od začátku utkání měli domácí více ze hry i více šancí, Potápěči však do přestávky udrželi bezbrankovou remízu. O vítězství Šumavanu se tak rozhodlo až v závěru zápasu.
Šumavan-Balkán Smutný potapěči
Tomáš Obermajer – Petr Dochtor, Lukáš Hrabák, Tomáš Kučera, Jan Majer, Marek Pospíšil, Pavel Stejskal, Peter Teniak vs Josef ŠindelkaPetr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
33. Lukáš Hrabák
50., 59. Pavel Stejskal
60. Petr Dochtor
41. Jiří Trunečka
7. 9. 09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Traktor humus A 1. 5:1 (4:1)
Pohledné utkání hrané ve vysokém tempu s převahou domácích. Ondřej Vyhnánek, Matěj Wosyka
Smutný potapěči Traktor humus A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Filip Kudrnáč – Ivan Baláš, Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Václav Meisner, Jan Švelbl, Roman Zvolský