Petr Volf – Petr Fulín, Adam Horák, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Miroslav Šafránek, Jan Šobr, Miloš Verner vs Michal PetrášekVáclav Havlíček, Ondřej Křivanec, Petr Kukla, Daniel Matějka, Václav Vaněček, Petr Vrána
2. 6. 10 19:45 HRAB1 STS Chvojkovice - Brod Šumavská střela FK 9. 3:2 (1:2)
Pohledné utkání hrané ve svižném tempu. Zápasu by více slušela remíza.
STS Chvojkovice - Brod Šumavská střela FK
Ludvík Kopáč – Zdeněk Chuchel, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Jiří Siarka, Martin Suchý, Lukáš Trš, Jan Váňa vs Václav Havlíček – Ondřej Křivanec, Petr Kukla, Ondřej Kulhánek, Daniel Matějka, Michal Petrášek, Václav Vaněček, Petr Vrána
33. Zdeněk Chuchel
9. Michal Petrášek
20. OG
26. 5. 10 19:45 HRAB1 Šumavská střela FK Sargas FC 8. 3:1 (2:1)
Posledních 15. minut se hrálo za tmy. Zasloužená výhra domácích, kteří mohli vyhrát daleko větším rozdílem kdyby proměňovali své vypracované brankové příležitosti. Jaromír Tomaides, Pavel Bokůvka
Šumavská střela FK Sargas FC
Václav Havlíček – Ondřej Křivanec, Petr Kukla, Ondřej Kulhánek, Štěpán Kulhánek, Michal Petrášek, Václav Vaněček, Petr Vrána vs Jan Navrátil – Daniel Hylas, David Hylas, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, František Synovec
11. Michal Petrášek
15. Petr Kukla
60. Ondřej Křivanec
5. David Hylas
19. 5. 10 19:45 HRAB2 Pendula Bona AC Šumavská střela FK 7. 1:5 (1:2)
Ačkoliv se hosté ujali vedení, domácí stihli do konce poločasu odpovědět. Ve 2.půli zcela dominovali a zaslouženě zvítězili.
Pendula Bona AC Šumavská střela FK
Ondřej Petrů – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Martin Mlýnek, Tomáš Pavlíček, Pavel Sedlák, Václav Zrno vs Václav Havlíček – Ondřej Křivanec, Ondřej Kulhánek, Štěpán Kulhánek, Daniel Matějka, Michal Petrášek, Václav Vaněček, Petr Vrána
7. Martin Mlýnek 52 Tomáš Pavlíček 28., 50. Michal Petrášek
30. Petr Vrána
40. Ondřej Křivanec
41. OG
5. 5. 10 19:45 HRAB2 Šumavská střela FK Paseka FC 6. 5:3 (3:2)
Na 5. ligu velice pohledné utkání od obou týmů plné šancí, soubojů a pěkných akcí. Ačkoli do utkání lépe vstoupili hosté, domácí pomalu přebrali iniciativu a lepší hrou ve druhé části zaslouženě vyhráli.
Šumavská střela FK Paseka FC
Václav Havlíček – Ondřej Křivanec, Petr Kukla, Ondřej Kulhánek, Štěpán Kulhánek, Daniel Matějka, Michal Petrášek, Václav Vaněček vs Jan Hýbek – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Petr Kadeřábek, Pavel Kohout, Jaroslav Myslivec, Tomáš Panenka, František Presl
60. Jaroslav Myslivec
28. 4. 10 19:45 HRAB1 Paráda Šumavská střela FK 5. 1:0 (1:0)
Rozhodčí nezapsali komentář k utkání. Vratislav Ulman, Vladimír Celer
Paráda Šumavská střela FK
Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Jakub Kašpar, Ondřej Losos, Lukáš Poór, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Václav Havlíček – Ondřej Křivanec, Petr Kukla, Ondřej Kulhánek, Daniel Matějka, Václav Vaněček, Petr Vrána
20. Zbyšek Tržil
21. 4. 10 19:45 HRAB1 Šumavská střela FK Limita 4. 1:3 (0:1)
Utkání hrané s vysokým nasazením, velmi slušně, ale důrazně. Limita vyhrála zaslouženě. Martínek, Procházka
Šumavská střela FK Limita
Václav Havlíček – Ondřej Křivanec, Ondřej Kulhánek, Štěpán Kulhánek, Daniel Matějka, Michal Petrášek, Václav Vaněček, Petr Vrána vs Radek Matoušek – Lukáš Havlíček, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jan Veselý, Petr Žižka
39. Ondřej Kulhánek 26. Lukáš Havlíček
50. Václav Jelínek
57. Ladislav Kovács
14. 4. 10 19:45 HRAB1 ALT 1.AK Šumavská střela FK 3. 3:3 (1:3)
Šumavská střela působila fotbalovějším dojmem a i když část zápasu hrála ve čtyřech v poli, vytvořila si dvoubrankový náskok. V závěru ovšem nechala dvakrát vyniknout soupeře z bezprostřední blízkosti a tak se body dělily. Tomáš Andrle, Radek Pištora
ALT 1.AK Šumavská střela FK
Miroslav Bílek – Martin Bauer, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Michal Peikert, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Václav Vaněček – Tomáš Červený, Václav Havlíček, Ondřej Křivanec, Štěpán Kulhánek, Petr Vrána
25. Petr Höfner
49., 57. Michal Čejka
2. Tomáš Červený
10. Štěpán Kulhánek
30. OG
7. 4. 10 19:45 HRAB1 Šumavská střela FK Kontis 1.FC 2. 2:0 (0:0)
Pohledný fotbal v rychlém tempu. První poločas byl vyrovnaný, ve druhém měla mírně navrch Šumavská střela, což se projevilo i na výsledku. Martin Frejlach, René Rohan
Šumavská střela FK Kontis 1.FC
Václav Havlíček – Ondřej Křivanec, Ondřej Kulhánek, Štěpán Kulhánek, Michal Petrášek, Václav Vaněček, Petr Vrána vs František Havlíček – Petr Klička, Lubomír Konečný, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
41. Ondřej Křivanec
57. Ondřej Kulhánek
31. 3. 10 19:45 HRAB1 Imidin Opatov FC Šumavská střela FK 1. 5:2 (1:2)
Rozhočí komentář neuvedl.
Imidin Opatov FC Šumavská střela FK
Lukáš Vacíř – Martin Balvín, Miroslav Balvín, Ladislav Indrák, Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov vs Václav Havlíček – Ondřej Křivanec, Petr Kukla, Ondřej Kulhánek, Václav Vaněček, Jakub Větrovec, Petr Vrána