Út 6.4.10 19:30 MIKU2 Taurin 1.FC JUDr. Brouk Pytlík   (HL8B)
Út 6.4.10 20:45 MIKU2 Kojots United Felix club   (HL5B)
Út 4.5.10 19:30 MIKU2 Dynamo R.U.M. A JUDr. Brouk Pytlík   (HL8B)
Út 4.5.10 20:45 MIKU2 Orosený Paragraf Kojots United   (HL5B)
Čt 13.5.10 18:15 MIKU2 Alkohol Tea FC MVS Vršovice A   (HL5D)
Čt 13.5.10 19:30 MIKU2 Rošambo Sedm zbabělých A   (HL8F)

23. 6. 10 18:15 MIKU2 Paseka FC Limita 11. 2:8 (0:4)
Fotbalovější hosté zaslouženě vyhráli, o svém vítězství rozhodli už v prvním poločase. Jaroslav Kulhánek, Ondřej Egger
Paseka FC Limita
Tomáš Tylingr – Jan Hýbek, Pavel Kadeřábek, Pavel Kohout, Jaroslav Myslivec, Tomáš Panenka, František Presl vs Lukáš Havlíček – Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Jaroslav Mrázek, Daniel Rous, Jan Veselý, Petr Žižka
41. František Presl
47. Jaroslav Myslivec
5. Ladislav Kovács
15., 51. Jan Veselý
20., 43., 54., 55. Petr Žižka
27. Daniel Rous
9. 6. 10 20:15 STER1 ALT 1.AK Paseka FC 10. 1:5 (1:3)
Za dusného a nedýchatelného počasí velmi slušný výkon obou mužstev. Paseka však měla Panenku, který byl nejlepším mužem zápasu. Hráči Altu měli krásné akce na jeden dotek, ale chyběl pověstný poslední krůček. Zdeněk Vondrát, Otakar Anděl
ALT 1.AK Paseka FC
Jiří Fábera – Martin Bauer, Michal Čejka, Tomáš Hála, Petr Höfner, Michal Peikert, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Jan Hýbek – Pavel Kadeřábek, Pavel Kohout, Petr Kumpošt, Tomáš Panenka, František Presl, Vladislav Sysel
26. Petr Höfner 17., 21., 29., 42. Tomáš Panenka
59. František Presl
2. 6. 10 18:15 MIKU2 Paseka FC Kontis 1.FC 9. 9:3 (3:1)
Utkání slušné úrovně, domácí byli lepším týmem, což se projevilo i na výsledku. Martin Šašek, Tomáš Filous
Paseka FC Kontis 1.FC
Jan Hýbek – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Petr Kozlík, Tomáš Panenka, František Presl, Miroslav Štulík vs František Havlíček – Lubomír Konečný, Ondřej Kubelka, Jan Malý, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
21., 31. Tomáš Panenka
27., 37., 39., 41. Jan Kadeřábek
27., 43., 50. František Presl
52 Miroslav Štulík 7. Ondřej Kubelka
44. Jan Vršecký
49. Lubomír Konečný
26. 5. 10 18:15 MIKU1 Imidin Opatov FC Paseka FC 8. 1:16 (0:3)
Jednoznačné utkání v režii hostů. Tomáš Mládek, Martin Svárovský
Imidin Opatov FC Paseka FC
Lukáš Vacíř – Martin Balvín, Ladislav Indrák, Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Václav Růžička, Milan Trusov vs Jan Hýbek – Aleš Drnec, Jan Kadeřábek, Tomáš Panenka, František Presl, Tomáš Rosenvald
55. Karel Jindrák 2., 10., 32., 34., 43., 45., 46., 53. Tomáš Panenka
17., 50. Tomáš Rosenvald
37., 49., 54., 59. Jan Kadeřábek
43. František Presl
51. Aleš Drnec
19. 5. 10 18:15 MIKU1 Paseka FC Cvrčci FC 7. 2:1 (1:1)
Pěkný rychlý zápas z obou stran. Paseka byla lepší a v druhé půli mohla náskok ještě navýšit. Kohout
Paseka FC Cvrčci FC
Jan Hýbek – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl vs Tomáš Růžička – Jiří Fait, Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Novák, Petr Štípl
22., 33. Karel Nachtman 9. Štěpán Minařík
5. 5. 10 19:45 HRAB2 Šumavská střela FK Paseka FC 6. 5:3 (3:2)
Na 5. ligu velice pohledné utkání od obou týmů plné šancí, soubojů a pěkných akcí. Ačkoli do utkání lépe vstoupili hosté, domácí pomalu přebrali iniciativu a lepší hrou ve druhé části zaslouženě vyhráli.
Šumavská střela FK Paseka FC
Václav Havlíček – Ondřej Křivanec, Petr Kukla, Ondřej Kulhánek, Štěpán Kulhánek, Daniel Matějka, Michal Petrášek, Václav Vaněček vs Jan Hýbek – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Petr Kadeřábek, Pavel Kohout, Jaroslav Myslivec, Tomáš Panenka, František Presl
60. Jaroslav Myslivec
28. 4. 10 18:15 MIKU1 Paseka FC STS Chvojkovice - Brod 5. 12:4 (4:1)
Mužstvo Paseky bylo ve všch ohledech fotbalovější. Velký rozdíl byl i mezi brankáři. Jan Lukeš, Vladimír Ljapin
Paseka FC STS Chvojkovice - Brod
Jan Hýbek – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Petr Kadeřábek, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, František Presl vs Ludvík Kopáč – Zdeněk Chuchel, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Jiří Siarka, Martin Suchý, Lukáš Trš
39. Michal Opravil
21. 4. 10 18:15 MIKU1 Sargas FC Paseka FC 4. 1:8 (0:4)
Pohledné utkání, ve kterém měla Paseka značnou převahu v rychlosti a zakončení. Jan Novotný, Vladimír Hošek
Sargas FC Paseka FC
Jan Navrátil – Miroslav Čáslavka, Daniel Hylas, David Hylas, Tomáš Ouřada, František Synovec vs Jan Hýbek – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Petr Kumpošt, Tomáš Panenka, František Presl, Miroslav Štulík
40. Miroslav Čáslavka 18., 20., 38., 52. Jan Kadeřábek
21. Petr Kumpošt
29., 40. František Presl
45. Miroslav Štulík
14. 4. 10 19:30 HANSP Paseka FC Pendula Bona AC 3. 4:4 (1:1)
Neskutečný zápas: Paseka byla až do 48. minuty jediný tým na hřišti. Pak zase Pendula, která zvládla v posledních 12-ti minutách urvat bod. náhradní
Paseka FC Pendula Bona AC
Jan Hýbek – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Petr Kadeřábek, Petr Kozlík, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl vs Ondřej Petrů – Radek Beránek, Štěpán Havlas, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Pavel Sedlák, Patrik Senko, Václav Zrno
15., 40., 50. Tomáš Panenka
49. Jan Kadeřábek
10. Patrik Senko
48., 58. Štěpán Mentberger
55. Václav Zrno
7. 4. 10 18:15 MIKU2 Žalud United 1.PC Paseka FC 2. 1:5 (1:0)
Zprvu vyrovnané utkání. Žalud z mála vytěžil gól a málem přidal i druhý, když střela skončila na tyčce. Potom však převzala otěže Paseka a měla výraznou převahu. Z mnoha střel však tým skvěle dirigovaný bratry Kadeřábkovi nemohl dát gól. V 52 minutě však prokletí prolomili a zápas nakonec vysokým rozdílem vyhráli. Rudolf Zárybnický, Tomáš Sýkora
Žalud United 1.PC Paseka FC
Petr Volf – Petr Fulín, Adam Horák, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Filip Šafránek, Jan Šobr, Miloš Verner vs Jan Hýbek – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Petr Kumpošt, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl, Miroslav Štulík
15. Petr Fulín 52., 60. OG
55. František Presl
58. Miroslav Štulík
60. Karel Nachtman
31. 3. 10 18:15 MIKU1 Paráda Paseka FC 1. 3:8 (1:2)
Utkání proběhlo bez komplikací. Michal Bílý, Kučera
Paráda Paseka FC
Martin Mottl – Petr Bouška, Vojtěch Hněvkovský, Jakub Kašpar, Václav Kural, Ondřej Losos, Lukáš Poór, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Jan Hýbek – Aleš Drnec, Vladimír Hozman, Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl