So 3.4.10 08:45 KBELY Minor subject Rychlí banáni   (HL8J)
So 3.4.10 10:00 KBELY Alcatraz FC Modrý balet B   (HL8K)
So 1.5.10 08:45 KBELY Team Motivated Nulová šance   (HL7G)
So 1.5.10 10:00 KBELY K.F.C. Praha GoGo 1.NC   (HL7F)
So 15.5.10 10:00 KBELY K.F.C. Praha Jabadabadoo Prosek   (HL7F)
So 15.5.10 11:15 KBELY Přezletice SK RSC Pivní pohoda AC   (HL7F)

20. 6. 10 16:15 KBELY Erko Kbely Atlanta Žižkov FC 11. 10:1 (4:1)
Atlanta dorazila bez střídání a na běhavé mládí v sestavě Erka fyzicky nestačila. Bohužel její kapitán měl na důvody jasné a zasloužené prohry poněkud jiný názor...
Erko Kbely Atlanta Žižkov FC
Petr Havlíček – Radek Hájek, Michal Katriňák, Jan Leibl, Michael Leibl, Jan Leibl st., Martin Pácha, Tomáš Weinfurt vs Jan Krutský – Filip Krutský, Michal Puchmajer, Jaroslav Saidl, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek
4., 11., 39., 44. Jan Leibl
6., 45. Radek Hájek
29., 55. Michael Leibl
56., 60. Michal Katriňák
57 Martin Pácha 21. Vladek Šlezingr 60. Vladek Šlezingr
13. 6. 10 18:45 KBELY 4077 DUCKS Erko Kbely 10. 1:4 (0:0)
Chybí komentář o utkání a rozhodčí také nejsou uvedeni.
4077 DUCKS Erko Kbely
Jan Prušák – Václav Coufal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Michal Řehák vs Petr Havlíček – Jiří Kaiser, Michal Katriňák, Jan Leibl, Michael Leibl, Jan Leibl st., Martin Pácha
46. Petr Hakl 34. Michael Leibl
43., 45. Jan Leibl
47. Jiří Kaiser
6. 6. 10 18:45 KBELY Erko Kbely 1.FP Praha 9. 3:1 (0:1)
Krásné a vyrovnané utkání. Erko Kbely ve 2.půli naprosto otočilo zápas. Petr Sváda
Erko Kbely 1.FP Praha
Petr Havlíček – Radek Hájek, Jiří Kaiser, Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Martin Pácha vs Jakub Horák – Ivan Bareš, Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Lukáš Janů, Jaroslav Kudela, Filip Novotný, Michal Petr, Tomáš Petr
45., 49. Jan Leibl
52. Jakub Kučera
25. Tomáš Petr
30. 5. 10 18:45 KBELY Ústavan 01 KK Erko Kbely 8. 1:7 (0:4)
O vítězi bylo rozhodnuto už v první minutě. Celý zápas byl veden pod taktovkou rodinného tria Leiblů, které se podílelo na pěti brankách Erka. Střeleckou smůlu domácích protrhl až tři minuty před koncem Markvart. Lukáš Tejnor, Milan Jiroušek
Ústavan 01 KK Erko Kbely
Ondřej Mates – Michal Hudec, Lukáš Huňa, Jakub Marianovský, Luděk Markvart, Martin Mates vs Petr Havlíček – Jiří Kaiser, Jan Leibl, Michael Leibl, Jan Leibl st., Václav Petráň, Robert Rajdl, Tomáš Weinfurt
57. Luděk Markvart 1., 19., 38. Jan Leibl
20., 34. Michael Leibl
21. Václav Petráň
41. Tomáš Weinfurt
46. Jan Leibl st.
23. 5. 10 18:45 KBELY Erko Kbely Šotgani 7. 2:1 (1:1)
Delegovaný rozhodčí se k utkáni nedostavil.
Erko Kbely Šotgani
Petr Havlíček – Jiří Kaiser, Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jan Leibl st., Tomáš Weinfurt vs Jiří Vaněk – Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Jakub Mertl, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek
8. Michael Leibl
48. Jiří Kaiser
3. Tomáš Hůlovec
16. 5. 10 18:45 KBELY Zelená liška juniors Erko Kbely 6. 4:2 (2:1)
Hosté se sice v 9.minutě ujali vedení, ale domácí dokázali již v 1.poločase zápas otočit a následně i dovést do vítězného konce. Zasloužená výhra Lišky. Ivan Procházka, Viktor Máchal
Zelená liška juniors Erko Kbely
Štěpán Šmíd – Václav Ježek, Jakub Kupec, Martin Macků, Radek Melhem, David Průša, Petr Vinecký, Petr Zeman vs Petr Havlíček – Tomáš Chlumecký, Radek Hájek, Jiří Kaiser, Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Jan Leibl st., Václav Petráň, Tomáš Weinfurt
10. Jakub Kupec
22. Petr Zeman
49., 58. Martin Macků
9. Adam Kučera
57. Tomáš Chlumecký
9. 5. 10 18:45 KBELY My Erko Kbely 5. 4:3 (3:1)
Velice pěkné utkání plné šancí na obou stranách. Erko sice pět minut před koncem vyrovnalo, ale tento stav nedokázalo do konce udržet, když v 58.minutě rozhodl Žofka o výhře domácích.
My Erko Kbely
Karel Helman – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Jakub Lacina, David Václavek, Martin Žofka, Michal Žofka vs Jan Leibl st. – Jiří Kaiser, Adam Kučera, Jakub Kučera, Michael Leibl, Robert Rajdl
6., 58. Martin Žofka
19. Robert Grande
24. Jakub Lacina
25., 55. Michael Leibl
50. Jakub Kučera
55. Michael Leibl
2. 5. 10 17:30 KBELY Erko Kbely Rohožník United FC A 4. 4:4 (1:3)
Velmi nervózní utkání. Hráči Kbel měli více ze hry, ale většinu zápasu jen dotahovali. Vyrovnat se jim povedlo až v závěru zápasu. Michal Mikuš, Petr Mikulec
Erko Kbely Rohožník United FC A
Petr Havlíček – Jiří Kaiser, Adam Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jan Leibl st., Robert Rajdl, Tomáš Weinfurt vs Jiří Krupka – Tomáš Bárta, Oldřich Bílek, Petr Chlopek, Luboš Koucký, Michal Manoušek, Jan Pátek, Dan Raiser, Ivo Štolc
49. Petr Chlopek
25. 4. 10 17:30 P3 M - Bubo A Erko Kbely 3. 0:8 (0:4)
Jednoznačný zápas, o cemž svědčí výsledek.
M - Bubo A Erko Kbely
Petr Vojtíšek – Manuel Fernandez, Filip Kirchberger, Jan Kubr, Josef Kubr, Petr Řebíček, František Roub, Pavel Šálek vs Petr Havlíček – Radek Hájek, Jiří Kaiser, Jan Leibl, Michael Leibl, Jan Leibl st., Tomáš Weinfurt
2., 30., 56., 59. Jan Leibl
5., 18. Tomáš Weinfurt
48., 50. Michael Leibl
18. 4. 10 17:30 KBELY Erko Kbely Liboc united 2. 5:1 (3:1)
Po pohledné první půli se Erko uchýlilo k oplácení faulů a vyhrotilo tak závěr zápasu. Vedení si však domácí postupně navyšovali, tak se nemuseli ničeho obávat. Vítězství je zasloužené. Martin Loužecký, Robert Zenger
Erko Kbely Liboc united
Petr Havlíček – Radek Hájek, Jiří Kaiser, Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jan Leibl st., Robert Rajdl, Tomáš Weinfurt vs Pavel Kejř – Jindřich Knopp, Robin Král, Patrik Navrátil, Pavel Třeboňák, Michal Varga, Martin Wilczek, Aleš Zikmund