So 1.5.10 12:30 KBELY Rychlí banáni Velká Bučina FK 5. 3:2
So 24.4.10 10:00 BECH Sexy prdelky Rychlí banáni 4. 3:4
So 17.4.10 15:00 ZAK Rychlí banáni Samson Žižkov 1.FC 3. 1:3
So 10.4.10 08:45 zzZARUB Vysmátí zajíci A Rychlí banáni 2. 3:0
So 3.4.10 08:45 KBELY Minor subject Rychlí banáni 1. 3:2

4. Samson Žižkov 1.FC 11 7 0 4 35:29 14
5. Xichties FC 11 6 1 4 52:24 13
6. Rychlí banáni 11 6 1 4 32:30 13
7. Balbín FC 11 4 1 6 45:34 9
8. Minor subject 11 7 0 4 41:30 8
9. Bič boží 11 2 0 9 18:40 4
10. Sexy prdelky 11 4 0 7 31:44 2
11. Velká Bučina FK 11 2 0 9 18:34 -2
12. Dýně AC B 11 0 0 11 14:88 -6

Ne 25.4.10 13:45 ZAK Laxní přístup Manchlastr FC   (HL7L)
Ne 25.4.10 15:00 ZAK K.T.S. FC Sokol Vysočany A   (HL3D)
Ne 23.5.10 16:15 zzTKSPA Sporting Luka Los Gigoalos   (HL8M)
Ne 23.5.10 17:30 zzTKSPA Basta fidli B Free team   (HL7K)
Ne 13.6.10 18:45 P2 Basta fidli B Hardly Athletic   (HL7K)
Ne 13.6.10 20:00 P2 Notorkros FK Resident Harrachov   (HL3C)

19. 6. 10 11:15 BECH Rychlí banáni Hyens United 11. 2:3 (1:2)
Pohledné utkání plné šancí na obou stranách. Přestože domácí byli fotbalovější, nedokázali své šance proměnit. Zápasu by více slušela výhra domácích. Maroš Škvara, Marek Řeháček
Rychlí banáni Hyens United
Jan Mrázek – Petr Český, David Havrda, Jaroslav Hovorka, Martin Kružík, Marie Mrázková, David Mühlbauer, David Soukup, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček vs Filip Dreksler – Jan Hovorka, Štěpán Hovorka, David Kohák, Zdeněk Kolín, Jiří Korotvička, Luboš Rodak, Ondřej Štefl, Pavel Venzara, Marko Vukadinovič
14., 43. Jakub Vaníček 38 Jakub Vaníček 8. Marko Vukadinovič
13. Jan Hovorka
60. David Kohák
12. 6. 10 11:15 HANSP Gremio Rychlí banáni 10. 2:4 (1:1)
Čistě hrané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Pro výhru "banánů" nakonec rozhodl větší počet hráčů na střídání a mezi ostatními hráči vyčnívající Jakub Vaníček, který připravil mnoho pěkných akcí a vyšperkoval svůj výkon třemi góly. Za to si vysloužil ocenění hráč zápasu. Václav Kahoun, Václav Zvelebil
Gremio Rychlí banáni
Pavel Gráf – Michal Gráf, Peter Janda, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný, Kamil Štěpánek vs Jan Mrázek – Petr Český, Ladislav Cmunt, David Havrda, Martin Kružík, Marie Mrázková, David Mühlbauer, David Soukup, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček
4. Kamil Štěpánek
54. Petr Šťastný
5. David Havrda
41., 50., 59. Jakub Vaníček
57. David Havrda
5. 6. 10 08:45 P1 Rychlí banáni Dýně AC B 9. 5:4 (1:2)
Outsider skupiny -celek Dýně- měl vstup do zápasu jako hrom. V jedenácté minutě vedl 2:0. Banánům se podařilo chvilku před přestávkou snížit a to bylo zřejmě pro další vývoj klíčové. Ve druhém poločase to byla dramatická řežba, leč Rychlí banáni již měli otěže utkání pevně v rukou a s pomocí Boží dovedli zápas do vítězného konce.
Rychlí banáni Dýně AC B
Jan Mrázek – Vladimír Atanasov, Petr Český, Ladislav Cmunt, David Havlíček, David Havrda, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marie Mrázková, David Mühlbauer, David Soukup, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček vs David Faber – Zdeněk Aust, Vojtěch Daněk, Ladislav Hain, Jan Hejnic, Štěpán Krym, Filip Mašek, Jan Postránecký
28., 40., 52. Jakub Vaníček
35. David Mühlbauer
49. David Soukup
8., 11. Zdeněk Aust
44., 54. David Faber
29. 5. 10 11:15 zzTKSPA Bič boží Rychlí banáni 8. 2:4 (1:1)
Na to, že Bič boží začal utkání v sestavě 4+1, hrál velice dobře, ale Banáni se v druhé půli nastartovali a otočili zápas. Bouzid
Bič boží Rychlí banáni
Jiří Kopinec – Šimon Daníček, Jiří Lebeda, Michal Novotný , Richard Reiniš, Lukáš Velebil vs Jan Mrázek – Vladimír Atanasov, Petr Český, Ladislav Cmunt, David Havrda, Jaroslav Hovorka, Martin Kružík, David Mühlbauer, David Oliva, Jakub Vaníček
12. Michal Novotný
47. Šimon Daníček
17. Martin Kružík
49. Jakub Vaníček
51. David Havrda
58. Ladislav Cmunt
22. 5. 10 10:00 zzTKSPA Rychlí banáni Balbín FC 7. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání na malém hřišti. Vše zlomila vlastní branka.
Rychlí banáni Balbín FC
Jan Mrázek – Petr Český, Ladislav Cmunt, David Havrda, Jaroslav Hovorka, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marie Mrázková, David Mühlbauer, David Oliva, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček vs Petr Palkoska – Martin Boháč, Zdeněk Klíma, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Pavel Říha, Pavel Stehlík
28. Jaroslav Hovorka
41. OG
52. Martin Kružík
33. Jan Linhart
8. 5. 10 08:45 zzPANK2 Xichties FC Rychlí banáni 6. 4:4 (3:1)
Xichties sice hráli mnohem lépe, ale Vaníček ukazoval one man show, díky které zápas skončil remízou.
Xichties FC Rychlí banáni
Jiří Barták – Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, Roman Pytlíček vs Jan Mrázek – Vladimír Atanasov, Petr Český, Ladislav Cmunt, David Havrda, Jaroslav Hovorka, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marie Mrázková, David Mühlbauer, David Oliva, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček
5., 19. Roman Pytlíček
20. Martin Klimt
50. Josef Kocourek
11., 37., 39., 56. Jakub Vaníček
1. 5. 10 12:30 KBELY Rychlí banáni Velká Bučina FK 5. 3:2 (1:0)
Velice vyrovnané utkání, které si oba týmy po dohodě odpískaly sami. Hrálo se v duchu fair play.
Rychlí banáni Velká Bučina FK
Jan MrázekPetr Český, David Havrda, Ondřej Křivánek, Marie Mrázková, David Mühlbauer, David Soukup, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček vs Martin Hora – David Dobrovolný, Ondřej Hoznauer, David Jahoda, Michal Kovářík, Roman Laitl, Jaroslav Masopust, Anatolij Perec, Milan Roulich, Tomáš Vrba
8., 43., 51. Jakub Vaníček 45. Roman Laitl
57. David Jahoda
24. 4. 10 10:00 BECH Sexy prdelky Rychlí banáni 4. 3:4 (1:1)
První poločas jednoznačně patřil domácím, ale střelecká impotence jejich útočníků, kteří neproměnili spoustu vyložených šancí, kdy stačilo doklepnout míč do prázdné branky, dala hostům do druhé půle naději. Banáni se jí chopili a nakonec vyhráli. Tomáš Luka, Petr Balihar
Sexy prdelky Rychlí banáni
Lukáš Burdych – Michal Frgelec, Michal Hrubant, Martin Kolek, Jan Lantora, Martin Pergl, Zdeněk Randa ml., Zdeněk Randa st., Michal Václavek, Pavel Vágner vs Jan Mrázek – Petr Český, David Havrda, Lukáš Hofman, Jaroslav Hovorka, Martin Kružík, Marie Mrázková, David Mühlbauer, David Oliva, Jakub Vaníček
20., 32. Martin Pergl
54. Martin Kolek
26. David Mühlbauer
43., 45. Jakub Vaníček
55. David Havrda
17. 4. 10 15:00 ZAK Rychlí banáni Samson Žižkov 1.FC 3. 1:3 (1:1)
Hra nebyla příliš kvalitní až na pár branek, které v zápase padly. Zápas odpovídal nižší lize.
Rychlí banáni Samson Žižkov 1.FC
Jan Mrázek – Petr Český, Ladislav Cmunt, Jan Eckstein, David Havrda, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marie Mrázková, David Mühlbauer, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček vs Pavel Tošnar – Tomáš Brůna, Eduard Hindl, Jan Šafránek, Miroslav Segeťa, David Sigan, Jiří Skyva, Jáchym Šlik, Jiří Trnka, Jan Uhlíř
11. Jakub Vaníček 26. David Sigan
42. Miroslav Segeťa
46. Jáchym Šlik
10. 4. 10 08:45 zzZARUB Vysmátí zajíci A Rychlí banáni 2. 3:0 (1:0)
I když početní převaha byla na straně Banánů, herní převaha byla na straně Zajíců. Adam Jurča, Milan Karas
Vysmátí zajíci A Rychlí banáni
Aleš Flossmann – Petr Hendrych, Ivan Konečný, Radek Pýcha, Martin Šlechta, Ondřej Žáček vs Jan Mrázek – Vladimír Atanasov, Petr Český, Ladislav Cmunt, David Havlíček, David Havrda, Jaroslav Hovorka, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marie Mrázková, David Mühlbauer, David Oliva, David Soukup, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček
10., 52. Martin Šlechta
45. Radek Pýcha
13 Petr Hendrych 35. Jakub Vaníček
3. 4. 10 08:45 KBELY Minor subject Rychlí banáni 1. 3:2 (1:0)
Minor byl od začátku o něco lepším týmem, ale Banáni v posledních dvaceti minutách přidali a dvěma góly zdramatizovali závěr. Michael Leibl, Petr Havlíček
Minor subject Rychlí banáni
Ondřej Suchý – David Chrbját, Michal Mokroš, David Mudra, Jiří Myšák, Ondřej Prouza, Petr Prouza, Petr Šabatka, Vladimír Suchánek vs Jan Mrázek – Petr Český, Ladislav Cmunt, David Havlíček, Jaroslav Hovorka, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, David Mühlbauer, David Oliva, David Soukup