Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 24.6.10 | 19:00 | STER2 | Útlum AGP 83 | 11. | 10:1 |
Čt 24.6.10 | 18:15 | zzZARUB | Rudý teror Bandidoz | 11. | 1:1 |
Čt 24.6.10 | 18:15 | DEKAN | Modrá vopice TJ Blesk VK A | 11. | 3:3 |
Čt 24.6.10 | 18:15 | HOSTI | Medvědi A Blue devils | 11. | 1:2 |
Čt 24.6.10 | 18:15 | MIKU3 | Jawa Team Jemné a Solené 1.FC | 11. | 2:5 |
Čt 24.6.10 | 18:15 | HANSP | Indiana Team Vršovice Breaker´s FPC | 11. | 6:8 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jemné a Solené 1.FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 51:29 | 17 |
2. | Útlum | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:25 | 16 |
3. | Blesk VK A | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:34 | 16 |
4. | Bandidoz | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:28 | 11 |
5. | Blue devils | 11 | 5 | 1 | 5 | 22:21 | 11 |
6. | Modrá vopice TJ | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:32 | 11 |
7. | Rudý teror | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:31 | 11 |
8. | Indiana Team | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:37 | 10 |
9. | Vršovice Breaker´s FPC | 11 | 5 | 0 | 6 | 37:45 | 10 |
10. | AGP 83 | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:41 | 5 |
11. | Medvědi A | 11 | 2 | 0 | 9 | 12:42 | 4 |
12. | Jawa Team | 11 | 1 | 2 | 8 | 33:48 | -2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 5.4.10 | 11:15, 12:30 | TEMPO | Blue devils |
Út 6.4.10 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Blesk VK A |
Pá 9.4.10 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Medvědi A |
Pá 9.4.10 | 19:30, 20:45 | BECH | Jawa Team |
Út 20.4.10 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Blesk VK A |
Pá 23.4.10 | 19:30, 20:45 | BECH | Medvědi A |
Út 27.4.10 | 18:15, 19:30 | zzTKSPA | Modrá vopice TJ |
Pá 30.4.10 | 19:30, 20:45 | BECH | Jemné a Solené 1.FC |
Út 4.5.10 | 17:00, 18:15 | KBELY | Útlum |
Pá 7.5.10 | 17:00, 18:15 | zzZARUB | AGP 83 |
Pá 7.5.10 | 19:30, 20:45 | BECH | Bandidoz |
Út 11.5.10 | 19:00, 20:15 | P1 | Vršovice Breaker´s FPC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jan Bednář | Vršovice Breaker´s FPC | 14 |
2. | Adam Lederer | Bandidoz | 14 |
3. | Milan Felix | Rudý teror | 13 |
4. | Jaroslav Beran | Ekonom WT | 13 |
5. | Lukáš Radil | Modrá vopice TJ | 12 |
6. | Martin Bernard | Útlum | 11 |
7. | Jakub Pospíšil | Blázinec 2 | 11 |
8. | Jiří Šumbera | Manchlastr FC | 11 |
9. | Vladimír Hádek | Vršovice Breaker´s FPC | 11 |
10. | Vojtěch Zdražil | Sokol Picasso B | 11 |
11. | Jindřich Týč | Útlum | 10 |
12. | Martin Hladil | Sokol Picasso B | 10 |
13. | Miroslav Pechar | Indiana Team | 9 |
14. | Dušan Brůček | BongoBongo AC | 9 |
15. | Tomáš Hrubý | Jemné a Solené 1.FC | 9 |
16. | Jiří Plachý | HNK Praha FC | 9 |
17. | Roman Marcin | Jawa Team | 8 |
18. | David Růžička | AGP 83 | 8 |
19. | David Konopík | Rudý teror | 7 |
20. | Jaroslav Výborný | Blesk VK A | 7 |