9. Vršovice Breaker´s FPC 11 5 0 6 37:45 10

Pá 30.4.10 19:30 BECH Sklenářka FC Hell´s boys   (HL4D)
Pá 30.4.10 20:45 BECH Chuchle Atlético Cerveza   (HL7E)
Pá 14.5.10 16:45 ZAK Masters V Keckafogo KK VET   (VL3C)
Pá 14.5.10 18:00 ZAK Démoni Hell´s boys   (HL4D)
Pá 4.6.10 19:30 BECH Sedm zbabělých B Sklenářka FC   (HL4D)
Pá 4.6.10 20:45 BECH Red Leads Atlético Cerveza   (HL7E)

24. 6. 10 18:15 MIKU3 Jawa Team Jemné a Solené 1.FC 11. 2:5 (0:1)
Ve vyrovnaném zápase bylo k vidění mnoho šancí. Hosté vedli o dva góly, ale poté polevili a domácím se podařilo srovnat. Po nervózní mezihře hosté zabojovali a s tím přišly vítězné góly. Pavel Fligl, Milan Kuboš
Jawa Team Jemné a Solené 1.FC
David Sýkora – Jan Gerschon, David Horváth, Martin Mansoor, Roman Marcin, Lukáš Mařík, Jan Mocek, František Palcr, Jaroslav Vysoký vs Petr Slavíček – Jiří Chvatík, Martin Hladil, Tomáš Hrubý, Pavel Schneider, Jan Šusta, Ondřej Uhliar, Vojtěch Zdražil
51. David Horváth
54. Jan Gerschon
25. Pavel Schneider
44. Martin Hladil
54., 58. Tomáš Hrubý
59. Ondřej Uhliar
10. 6. 10 19:30 HANSP Jemné a Solené 1.FC Indiana Team 10. 2:3 (0:1)
Bojovné, ale oboustranně slušné utkání.
Jemné a Solené 1.FC Indiana Team
Petr Slavíček – Jiří Chvatík, Michal Freiberg, Tomáš Hrubý, Martin Mráz, Pavel Schneider, Jan Šusta vs Jiří Volf – Jakub Kopecký, Zdeněk Kopecký, Miroslav Pechar, Pavel Šebek, Petr Šebek, Martin Varhulík
42., 57. Tomáš Hrubý 27. Martin Varhulík
33. Jakub Kopecký
58. Miroslav Pechar
4. Zdeněk Kopecký
31. 5. 10 18:15 MIKU3 Jemné a Solené 1.FC Vršovice Breaker´s FPC 9. 5:2 (2:1)
Jednoznačně lepší mužstvo domácích vyhrálo tento zápas. Leoš Knap, Petr Ehmig
Jemné a Solené 1.FC Vršovice Breaker´s FPC
Petr Slavíček – Jiří Chvatík, Tomáš Hrubý, Martin Mráz, Pavel Schneider, Jan Šusta, Vojtěch Zdražil vs Petr Havlín – Jan Bednář, Petr Bednář, Petr Blažej, Václav Chadima, Vladimír Hádek, Tomáš Havlín, Daniel Poch
10., 26. Pavel Schneider
33., 43. Vojtěch Zdražil
42. Tomáš Hrubý
27. Petr Blažej
36. Jan Bednář
24. 5. 10 18:15 MIKU1 Blue devils Jemné a Solené 1.FC 8. 3:4 (0:1)
Utkání hrané v hustém dešti, který jej poznamenal. Góly dávali jen hráči z Jemné a Solené.
Rozhodčí dodali zápis poškozený a nedoplněný, a proto je čas třetího gólu určen jen přibližně a jméno posledního střelce chybí úplně. Připsali jsme ho prozatím tedy nejlepšímu hráči a střelci dvou předchozích branek.
Jan Kryštof, Jiří Kryštof
Blue devils Jemné a Solené 1.FC
Petr Zajíček – Martin Boháč, Roman Boháč, Dušan Brůček, Jiří Brůček, Tomáš Hološka, Petr Janda, Antonín Koudela, Roman Vild vs Petr Slavíček – Jiří Chvatík, Martin Hladil, Tomáš Hrubý, Martin Král, Martin Mráz, Pavel Schneider, Jan Šusta
24. Jan Šusta
36., 44., 58. Martin Hladil
20. 5. 10 20:45 DEKAN Jemné a Solené 1.FC Blesk VK A 7. 5:4 (2:1)
Rozhodčí se nevyjádřil. Martin Makal, Martin Mariňak
Jemné a Solené 1.FC Blesk VK A
Petr Slavíček – Jiří Chvatík, Martin Hladil, Tomáš Hrubý, Martin Mráz, Pavel Schneider, Jan Šusta, Vojtěch Zdražil vs Jan Průcha – Jaroslav Beran, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
59. František Fencl
10. 5. 10 18:15 MIKU3 Bandidoz Jemné a Solené 1.FC 6. 1:7 (0:2)
Od úvodních minut měli hosté navrh, ale v prvním poločase měli problém s koncovkou. Ve druhém poločase toto zlepšili, ale od stavu 0:5 polevili a soupeř se několikrát dostal do vyložené šance. Proměnil však pouze jednou a tak tým hostů vysoko a zaslouženě zvítězil.
Bandidoz Jemné a Solené 1.FC
Martin Dittrich – Michal Kocáb, Adam Lederer, Jiří Roubínek, Tomáš Vachek, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník vs Petr Slavíček – Jiří Chvatík, Michal Freiberg, Martin Hladil, Tomáš Hrubý, Martin Mráz, Pavel Schneider, Jan Šusta, Vojtěch Zdražil
53. Jiří Roubínek 25., 34., 50. Vojtěch Zdražil
30. Martin Hladil
35. Michal Freiberg
37. Tomáš Hrubý
58. Jan Šusta
3. 5. 10 19:30 MIKU3 Jemné a Solené 1.FC AGP 83 5. 3:0 (1:0)
Domácí hráli od začátku velmi klidně a zkušeně. Hráče AGP defakto k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli. Jiří Kryštof, Petr Beer
Jemné a Solené 1.FC AGP 83
Petr Slavíček – Tomáš Hrubý, Martin Král, Martin Mráz, Jan Šusta, Vojtěch Zdražil vs Martin Holeček – Ondřej Hrabě, Josef Kužílek, David Marek, David Mecera, David Růžička, Vladimír Spurný, Jiří Šumbera
29. Martin Král
44. Tomáš Hrubý
56. Vojtěch Zdražil
29. 4. 10 17:45 STER1 Útlum Jemné a Solené 1.FC 4. 3:3 (0:0)
Útlum neproměnil spousty vyložených brankových příležitostí. Spravedlivá remíza. Hubert Prášek
Útlum Jemné a Solené 1.FC
Jan Fiala – Martin Bernard, Milan Jirásko, Michal Krupička, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal, Jindřich Týč, Petr Vaněček vs Tomáš Hrubý – Martin Hladil, Martin Mráz, Petr Slavíček, Michal Štýs, Jan Šusta, Vojtěch Zdražil
31. Karel Páral
35. Jindřich Týč
41. Milan Jirásko
54 Petr Šichor 33., 46., 59. Petr Slavíček 38. Martin Hladil
19. 4. 10 18:15 MIKU1 Jemné a Solené 1.FC Rudý teror 3. 3:8 (1:2)
Tým domácích byl sice fotbalovější a rychlejší, ale fatální chyby v obraně, nepřítomnost brankáře a dobrá produktivita Teroru slavila úspěch. Za stavu 2:4 dostal ve 46.minutě Uhliar ŽK za faul bez míče, na což reagoval vulgárním výrazem a hlavně gestem, za které byl vyloučen. Od té doby zasypával rozhodčí vulgárními výroky nejtěžšího kalibru a vyhrožoval fyzickým napadením, k nemuž by došlo nebýt zásahu spoluhráčů. Tímto incidentem se zhatil dojem z jinak pohledného utkání. Bohumil Exner, Šebek
Jemné a Solené 1.FC Rudý teror
Ondřej Uhliar – Jiří Chvatík, Michal Freiberg, Martin Hladil, Tomáš Hrubý, Martin Mráz, Jan Šusta, Vojtěch Zdražil vs Marek Kortus – Milan Felix, Jan Götthans, Tomáš Götthans, David Konopík, Milan Lebeda, Roman Loučka, Marcel Novotný, Aleš Palásek