9. Vršovice Breaker´s FPC 11 5 0 6 37:45 10

Pá 9.4.10 19:30 DEKAN Devils of Resslovka Sedm zbabělých B   (HL4D)
Pá 9.4.10 20:45 DEKAN Restaurace U Pecků B MIFA Fighters FO   (HL8G)
Pá 23.4.10 19:30 BECH Eukaryota 2.LKW Sklenářka FC   (HL4D)
Pá 23.4.10 20:45 BECH Dromedarians Praha F3N FC A   (HL6E)
St 23.6.10 18:15 MIKU1 Terron AC Bozi A A.G.Č.V.   (HL4C)
St 23.6.10 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V CFC Letňany   (VL1A)

24. 6. 10 18:15 HOSTI Medvědi A Blue devils 11. 1:2 (0:1)
Medvědů bylo málo na to, aby udrželi tempo. Hráči Devils na druhou stranu nedokázali převahu využít a zápas plný nepřesností tak nebyl moc pohledný. Michal Čermák
Medvědi A Blue devils
Petr Černík – Radek Fron, Pavel Hodek, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Jan Šimůnek vs Martin Boháč – Roman Boháč, Dušan Brůček, Jiří Brůček, Tomáš Hološka, Petr Janda, Antonín Koudela, Roman Moulis, Roman Vild, Petr Zajíček
40. Pavel Hodek 22. Antonín Koudela
33. Petr Janda
10. 6. 10 20:45 DEKAN Blesk VK A Medvědi A 10. 7:3 (2:1)
Zápas začal vyrovnaně, ovšem později Blesk ukázal svoji sílu.
Blesk VK A Medvědi A
Jan Průcha – Petr Balcar, Jaroslav Beran, František Fencl, Jindřich Ludmila, Jakub Pospíšil, Jaroslav Výborný vs Jiří Kopáček – Petr Černík, Radek Fron, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Martin Ryneš
41. Luděk Nešpor
31. 5. 10 20:45 DEKAN Medvědi A Bandidoz 9. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodl nejlepší hráč na hřišti Janoušek. Petr Sedlmajer, Jan Papoušek
Medvědi A Bandidoz
Petr Černík – Radek Fron, Jan Janoušek, Petr Kalaš, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Jan Šimůnek vs Jaroslav Jakubec – Martin Dittrich, Adam Lederer, Jiří Roubínek, Tomáš Vachek, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník
49. Jan Janoušek
27. 5. 10 19:30 MIKU3 AGP 83 Medvědi A 8. 4:2 (0:1)
Domácí se v první půli hledali, čehož využil soupeř a ujal se vedení. Ve druhém poločase ovšem AGP převzali iniciativu a zápas dovedli do vítězného konce.
AGP 83 Medvědi A
Martin Holeček – Ondřej Hrabě, Pavel Kos, Josef Kužílek, Jiří Plachý, David Růžička, Michal Spurný, Vladimír Spurný vs Jiří Kopáček – Petr Černík, Petr Kalaš, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Jan Šimůnek
48. Pavel Kos
51. David Růžička
52., 53. Jiří Plachý
42 Jiří Plachý 21. Luděk Nešpor
59. Petr Kalaš
50. Petr Černík
20. 5. 10 19:30 ARIT Medvědi A Útlum 7. 0:3 (0:2)
Rychlé a vyrovnané utkání, v kterém Medvědi hráli bez střídání. Petr Sýkora, Zdeněk Máslo
Medvědi A Útlum
Jiří Kopáček – Petr Černík, Radek Fron, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Jan Šimůnek vs Jan Fiala – Martin Bernard, Michal Krupička, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal, Jindřich Týč
11. Tomáš Peška
23., 44. Jindřich Týč
13. 5. 10 17:00 zzZARUB Rudý teror Medvědi A 6. 3:1 (2:0)
Medvědi neproměnili několik možností jít do vedení a domácí tuto nemohoucnost tvrdě ztrestali z brejků. Jaroslav Adámek, Lubomír Štorek
Rudý teror Medvědi A
Marek Kortus – Milan Felix, Tomáš Götthans, David Konopík, Milan Lebeda, Václav Lidický, Roman Loučka, Marcel Novotný, Aleš Palásek vs Jiří Kopáček – Petr Černík, Radek Fron, Pavel Hodek, Petr Kalaš, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Jan Šimůnek
22., 30. Václav Lidický
45. David Konopík
55. Michael Kyjak
6. 5. 10 19:00 P3 Medvědi A Modrá vopice TJ 5. 1:4 (1:1)
Pohledné utkání. Hosté vyhráli zaslouženě.
Medvědi A Modrá vopice TJ
Jiří Kopáček – Petr Černík, Pavel Hodek, Jan Houslík, Luděk Nešpor, Jan Šimůnek vs Filip Hamza – Jan Hanzlík, Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Michal Krpálek, Lukáš Radil, Jan Růžička, František Vyskočil
30. Luděk Nešpor 16., 43. Lukáš Radil
38., 54. Martin Kmoch
38. Martin Kmoch
29. 4. 10 18:15 zzTKSPA Vršovice Breaker´s FPC Medvědi A 4. 4:0 (0:0)
Průměrné utkání 6. ligy. V prvním poločase se toho moc neudálo. Ve druhém hostům, kteří hráli bez možnosti střídat došli síly a Vršovice se začali gólově prosazovat. Zasloužená výhra domácích. Rudolf Lecjaks
Vršovice Breaker´s FPC Medvědi A
Petr Havlín – Petr Bednář, Václav Chadima, Vladimír Hádek, Tomáš Havlín, Luděk Trunda, Petr Vachuda vs Jiří Kopáček – Petr Černík, Petr Kalaš, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Martin Ryneš
39. Tomáš Havlín
45. Luděk Trunda
49. Vladimír Hádek
56. Václav Chadima
22. 4. 10 17:00 zzZARUB Jawa Team Medvědi A 3. 1:3 (0:1)
Průměrné utkání, které vyhrálo šťastnější mužstvo, když využilo chyb soupeře a mohlo se spolehnout na kvalitní obranu. V závěru byli domácí za slušný výkon odměněni aspoň čestným úspěchem. Vojtěch Piatak, Michal Pospíšil
Jawa Team Medvědi A
Jan Gerschon – Martin Mansoor, Lukáš Mařík, Jan Mocek, František Palcr, David Sýkora vs Jiří Kopáček – Petr Černík, Jan Houslík, Petr Kalaš, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Ryneš
57. David Sýkora 10., 41., 54. Martin Ryneš
15. 4. 10 19:30 HANSP Medvědi A Indiana Team 2. 0:7 (0:3)
Indiáni Medvědy zcela stáhli z kůže. náhradní
Medvědi A Indiana Team
Jiří Kopáček – Petr Černík, Radek Fron, Martin Petřina, Martin Ryneš, Jan Šimůnek vs Jiří Volf – Roman Brejcha, Antonín Chlum, Zdeněk Kopecký, Jaroslav Krčílek, Miroslav Pechar, Pavel Šebek, Martin Volf
28 Jan Šimůnek 15., 22., 36. Roman Brejcha
25., 47. Martin Volf
47., 59. Pavel Šebek
8. 4. 10 17:00 zzZARUB Jemné a Solené 1.FC Medvědi A 1. 7:0 (1:0)
V první půli to byl ještě vyrovnaný zápas, ale po změně stran bylo jasně lepší mužstvo Jemné a Solené. Po krásných akcích sázelo branky a zaslouženě vyhrálo ve slušně hraném utkání. Milan Cibík, Stanislav Mareš