11. 6. 10 18:15 zzNOVOB SAS fans Real Prd 10. 1:7 (1:3)
Martin Janouch – Miroslav Čmelík, Aleš Glazar, Richard Šubrt, Filip Tejmar, Václav Tejml, František Vrána vs Jiří Princ – Jan Enökl, Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák
38. Petr Matoušek
60. Michal Volák
4. 6. 10 18:15 zzNOVOB Ontosport Real Prd 9. 1:9 (0:1)
Rozhodčí se nedostavili!!!
O výsledku rozhodla převaha Realu po celý druhý poločas, kdy soupeřovu obranu nenechal vydechnout.
Ontosport Real Prd
Martin Škoda – Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jan Zdich vs Jiří Princ – Jan Enökl, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Michal Volák
37. Karel Novák 30. Jan Enökl
31., 51. Petr Matoušek
37., 39., 46., 56. Vladimír Kalous
55. Pavel Matoušek
59. Libor Pokorný
21. 5. 10 19:30 zzPODVI Real Prd Modrý Svině A 8. 8:5 (5:0)
V utkání bohatém na branky nesložily Modrý Svině zbraně ani po smolných gólech v úvodu a nepříznivém poločasovém stavu 0:5. Real byl celou dobu techničtějším a celkově lepším týmem, v druhé půli si pouze udržoval náskok a dovedl zaslouženě zápas do vítězného konce. Jiří Čapla, Lukáš Dont
Real Prd Modrý Svině A
Jiří Tomášek – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Lukáš Kylian, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Václav Tůma vs Michal Malý – Otakar Duben, Richard Duben, Jiří Dymák, Petr Gregor, Lukáš Klimek, Ivo Kurhajec, Tomáš Rosenberger, Vít Zahradník
60. Tomáš Rosenberger
14. 5. 10 18:15 HANSP Lipodur FC A Real Prd 7. 2:5 (2:2)
Real se nenechal vyvést z míry dvoubrankovým vedením Lipoduru a postupem času převzal otěže zápasu a prosadil se i střelecky. Jakub Krebs, Lukáš Havlíček
Lipodur FC A Real Prd
Milan Barták – Tomáš Benda, Miroslav Brůna, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Tomáš Somr, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs Lukáš Kylian – Jan Enökl, Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek
6., 12. Jan Plachý 7 Tomáš Benda
33 Jiří Cvejn
15., 17., 60. Vladimír Kalous
32. Petr Janoušek
7. 5. 10 18:15 zzNOVOB Real Prd KTB B 6. 1:2 (1:1)
Real měl v první půli optickou převahu, kterou korunoval vedocí brankou. Před přestávkou však nabídl soupeři vyrovnání málo vídaným vlastencem, když brankář nezkrotil skákající přihrávku z půlky, od vlastního obránce. Z tohoto šoku se domácí nedokázali vzpamatovat ani ve druhé půli a tak KTB hrající ze zabezpečené obrany, z brejku udeřili a vyhráli. Vít Pecka, Jiří Allram
Real Prd KTB B
Jiří Princ – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Petr Janoušek, Lukáš Kylian, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma vs Milan PetrákMichal Barták, Dominik Behan, Miroslav Gášek, Roman Rameš, Petr Šešín
22. Petr Janoušek 28. OG
43. Michal Barták
30. 4. 10 18:15 zzNOVOB Kalparta Kids Real Prd 5. 0:6 k.
Tým Kalparty se nedostavil v plném počtu. František Kříž, Jiří Šebesta
Kalparta Kids Real Prd
Rudolf Roubíček – Jan Čelák, Petr Novák, Petr Pekař vs Jiří Princ – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Tomášek
23. 4. 10 18:15 zzNOVOB Real Prd Junior Motol 4. 2:2 (1:0)
Domácí sice vedli, ale hostů se podařilo během dvou minut otočit zápas. Nakonec se domácím podařilo vyrovnat. Heřman Kempfer
Real Prd Junior Motol
Jiří Princ – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Tomášek vs Jan Sváček – Daniel Behina, Zdeněk Hartman, Roman Josef, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Daniel Otta, Martin Pavlík
25. Vladimír Kalous
43. Pavel Matoušek
37. Jiří Macháček
38. Daniel Behina
16. 4. 10 18:15 zzNOVOB Guatemalské ještěrky Real Prd 3. 1:5 (1:1)
První poločas se trápili střelci obou týmů. Nakonec vyhrálo mužstvo s lepší koncovkou.
Guatemalské ještěrky Real Prd
František Bartůněk – Robert Češka, Jan Kalík, Dušan Nulíček, Martin Pešek, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Jiří Princ – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Václav Tůma
29. Martin Pešek 26., 58. Vladimír Kalous
49., 55. Libor Pokorný
52. Petr Janoušek
9. 4. 10 18:15 zzNOVOB Real Prd F3N FC A 2. 4:3 (2:3)
Hosté byli výborní mladí fotbalisté, velmi šikovní a rychlí. Real prd těžil ze své zkušenosti a vyzrálosti. Jiří Novák, Paleček
Real Prd F3N FC A
Jiří Princ – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek vs Petr Kratochvíl – Filip Kohoutek, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Ondřej Míča, Matěj Plachý, Patrik Poncar, Lukáš Procházka, Marek Teller, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský
23., 55. Petr Janoušek
29. Vladimír Kalous
35. Petr Matoušek
13. Patrik Poncar
27. Marek Teller
30. Ondřej Míča
2. 4. 10 18:15 zzNOVOB Dromedarians Praha Real Prd 1. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, kde o výsledku rozhodlo proměňování šancí. Jan Majerík, Pavel Martinčík
Dromedarians Praha Real Prd
Jiří Červený – Jozef Chudý, Tomáš Hrdý, Michal Koval, Libor Lacina, Petr Pištěk, Vlastimil Pospíšil, Petr Viliš, Vojtěch Zbranek vs Jiří Princ – Antonín Bartoň, Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Lukáš Kylian, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Václav Tůma