St 5.5.10 17:45 STER2 Rychlí hroši APK J.R.Club A   (HL4C)
St 5.5.10 19:00 STER2 Bratři v lihu FC Hlavonožci na niti FC   (HL8E)
Út 22.6.10 18:15 zzPANK1 Sváteční mančaft J paví Ř   (HL8B)
Út 22.6.10 19:30 zzPANK1 PAVAPA Motl Ještěrka   (HL4B)

18. 6. 10 19:30 zzZARUB Ontosport Dromedarians Praha 11. 3:2 (1:2)
Bojovné utkání vyrovnaného průběhu. Po prvním poločase sice vedl tým Dromedarians, ale po změně stran soupeř, díky střelecké pohotovosti Nováka, otočil vývoj zápasu.
Ontosport Dromedarians Praha
Martin Škoda – Michal Hudec, Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jan Zdich vs Martin Murín – Jozef Chudý, Tomáš Hrdý, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Ondřej Marek, Vlastimil Pospíšil, Vojtěch Zbranek
14. Jan Zdich
36., 54. Karel Novák
15. Vlastimil Pospíšil
19. Michal Koval
10. 6. 10 18:15 DEKAN Co je? Ontosport 10. 1:4 (0:1)
Naprosto otevřená partie, ve které vynikal pouze jediný hráč. Klasický útočník, který neudělá zbytečný krok dozadu. Kdyby se věnoval více hře a méně řečnění, mohl dát ještě mnohem více gólů. Tomáš Nosek, Václav Pabst
Co je? Ontosport
Jiří Štechmüller – Jan Hergesell, Karel Šimek, Josef Smíšek, Pavel Tomsa, Jan Třmínek, Petr Vorm, Ladislav Zimek vs Martin Škoda – Michal Hudec, Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jan Zdich
54. Josef Smíšek 11., 32., 53., 58. Karel Novák
4. 6. 10 18:15 zzNOVOB Ontosport Real Prd 9. 1:9 (0:1)
Rozhodčí se nedostavili!!!
O výsledku rozhodla převaha Realu po celý druhý poločas, kdy soupeřovu obranu nenechal vydechnout.
Ontosport Real Prd
Martin Škoda – Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jan Zdich vs Jiří Princ – Jan Enökl, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Michal Volák
37. Karel Novák 30. Jan Enökl
31., 51. Petr Matoušek
37., 39., 46., 56. Vladimír Kalous
55. Pavel Matoušek
59. Libor Pokorný
21. 5. 10 18:15 zzPODVI SAS fans Ontosport 8. 1:6 (0:2)
Ontosport byl lepším týmem a zaslouženě vyhrál. SAS se ve druhé půli dostali do několika slinýchšancí, ty ale neproměnili a soupeř je z brejků trestal. Jiří Čapla, Lukáš Dont
SAS fans Ontosport
Václav Tejml – Miroslav Čmelík, Aleš Glazar, Richard Šubrt, Filip Tejmar, František Vrána vs Martin Škoda – Michal Hudec, Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda
36. Filip Tejmar 19., 48. Karel Novák
30., 49., 55. Michal Hudec
47. Pavel Kahoun
14. 5. 10 19:30 zzPODVI Modrý Svině A Ontosport 7. 4:6 (1:1)
Zdánlivě rozhodnuté utkání, kdy hosté v 46 minutě vedli 1:5, dokázali hráči Modrých sviní pěkně zdramatizovat, když během 10 minut snížili na rozdíl jediného gólu.
Modrý Svině A Ontosport
Michal Malý – Otakar Duben, Jiří Dymák, Petr Gregor, Lukáš Klimek, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Tomáš Rosenberger, Vít Zahradník vs Martin Škoda – Michal Hudec, Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda
18., 46. Tomáš Rosenberger
51., 56. Lukáš Klimek
18., 32., 40., 60. Michal Svoboda
45., 46. Karel Novák
7. 5. 10 18:15 HANSP Ontosport Lipodur FC A 6. 1:3 (0:0)
V prvním poločase excelovali oba brankáři a tak poločas skončil bezbrankovou remízou. Druhou půli začali dobře domácí. Hosté krátce nato vyrovnali z penalty a v závěru pak rozhodli dvěma góly o své výhře. Jakub Kafka, Jan Landa
Ontosport Lipodur FC A
Martin Škoda – Michal Hudec, Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda vs Milan Barták – Ladislav Benda, Tomáš Benda, Miroslav Brůna, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Tomáš Somr, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka
38. Karel Novák 39. Marek Žižka
55., 60. Petr Dvořák
30. 4. 10 19:45 HRAB2 KTB B Ontosport 5. 4:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, který ovlivnilo, že se hrálo 45 minut bez osvětlení, taže ve druhé půli už skoro nebylo vidět... nakonec ale správce rozsvítil. Pavel Hampl, Denis Abdullin
KTB B Ontosport
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Jan Hudeček, Milan Petrák, Petr Šešín, Petr Šešín, Jan Švára vs Martin Škoda – Michal Hudec, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda
17., 55. Petr Šešín
40. Jan Švára
43. Milan Petrák
20. Pavel Kahoun
35. Michal Svoboda
60. Karel Novák
23. 4. 10 19:45 HRAB3 Ontosport Kalparta Kids 4. 1:3 (0:2)
V tomto utkání určitě nevyhrál lepší tým. Domácí zaspali úvod zápasu a i když soupeře skoro celý druhý poločas tlačili, otočit skóre již nedokázali.
Ontosport Kalparta Kids
Martin Škoda – Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda vs Rudolf Roubíček – Emiliano Caroti, Jan Čelák, Libor Kubelka, Jiří Kunce, Petr Novák, Petr Pekař, Roman Šperker, Vladimír Vořechovský, Jaroslav Votípka
42. Zdeněk Novák 36 Miloš Jirák 2., 14. Petr Novák
40. Jiří Kunce
42. Jaroslav Votípka
16. 4. 10 19:45 HRAB2 Junior Motol Ontosport 3. 3:7 (3:3)
První půle byla ještě vyrovnaná, poté hráč Svoboda z Ontosportu zapnul na vyšší obrátky a spolu se svým dvorním nahrávačem Novákem K. nedali domácím šanci. Klail,Mlynár
Junior Motol Ontosport
Ludvík Marek – Daniel Behina, Zdeněk Hartman, Jan Holub, Petr Josef, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Daniel Otta, Martin Pavlík, Jiří Petřík, Radek Zuzák vs Martin Škoda – Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda
10., 20. Jiří Macháček
21. Miloš Kracík
6., 35., 52., 56. Michal Svoboda
14., 48. Karel Novák
22. Zdeněk Novák
9. 4. 10 19:00 P3 Ontosport Guatemalské ještěrky 2. 4:5 (3:2)
Prvních 6 min. přestřelka na 2:2, obrany neexistovaly. Poté utekl Ontosport na 4:2 a byl lepším týmem, jenomže Ještěrka dvěma slepenými goly vyrovnala a bylo drama. V 60-té nedal Ontosport tutovku a z protiútoku, po obrovské chybě obrany, nabídl Ještěrkám gól, jak na zlatém podnosu. Ten rozhodl o tom, že nevyhrál lepší, ale šťastnější. Miroslav Weiner, Evžen Trexler
Ontosport Guatemalské ještěrky
Martin Škoda – Michal Hudec, Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda vs František Bartůněk – Robert Češka, Martin Pešek, Michal Predikant, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek