11. Klub odložených mužů 11 1 4 6 26:47 0

Ne 23.5.10 13:45 zzANG Lucián FC B Befeleme   (HL6L)
Ne 23.5.10 15:00 zzANG Sací komando Modřany Target FC   (HL7J)
Ne 6.6.10 16:15 zzTKSPA Lobotomici Stříbrný hroch C   (HL8N)
Ne 6.6.10 17:30 zzTKSPA Sebranka FC B Buffeti HK   (HL7J)
Ne 27.6.10 16:15 DEKAN Víťazný február FK 1.W.C.   (HL6L)
Ne 27.6.10 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Veleslavín Viktoria   (HL7J)

19. 6. 10 10:00 zzZARUB Malvazinky 1.FC Houbařův Ráj 11. 6:0 k.
Jasný zápas. V prvním poločase se Malvazinky snažily, pak se nadobro odevzdaly Švehlovi. František Kolský, Jan Urban
Malvazinky 1.FC Houbařův Ráj
Karel Rákosník – Jiří Balzer, Benny Benkár, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník vs Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Dominik Feltl, Lukáš Labuda, Jakub Švehla, Marek Švehla, Jakub Zais
17., 41., 44. Marek Švehla
21., 39., 52. Lukáš Labuda
26. Jakub Švehla
46. Dominik Feltl
49. Tomáš Daňhel
12. 6. 10 12:30 zzZARUB Houbařův Ráj Klub odložených mužů 10. 0:6 k.
Navzdory vysokým letním teplotám podaly oba týmy vyrovnaný výkon. O vítězi rozhodla možnost střídání u celku hostů a tudíž více sil. Vít Šikýř, Pavel Buřič
Houbařův Ráj Klub odložených mužů
Vladimír Olšovský – Petr Pavlíček, Milan Prokop, Pavel Staveník, Jakub Zais vs Ondřej Prchal – Michael Jiroušek, Jan Karban, Tomáš Karban, Jan Mička, Josef Pecháček, Martin Zeman
12. Jan Mička
34. Jan Karban
40. Martin Zeman
5. 6. 10 11:15 P2 Houbařův Ráj Team Motivated 9. 0:6 k.
Nádherná podívaná. Oba týmy si určitě zaslouží hrát výšší, než 7.ligu.
Houbařův Ráj Team Motivated
Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Dominik Feltl, Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Jakub Švehla, Marek Švehla, Jakub Zais vs Vojtěch Majer – Daniel Hlubuček, Matěj Kadeřábek, Ondřej Kadeřábek, Martin Košut, Michal Kovář, Filip Loužecký, David Štěpina, Tomáš Urban
49. Martin Košut
29. 5. 10 08:45 P3 Hashlerka THC 1993 B Houbařův Ráj 8. 6:0 k.
Zpočátku vyrovnané utkání končilo po první půli jen jedním gólem. Ve druhé půli ale došly "houbařům" síly a Hashlerka je jednoznačně přehrála. Miroslav Paštěka, Jiří Wolf
Hashlerka THC 1993 B Houbařův Ráj
Karel Černý – Ladislav Borůvka, Miroslav Cicko, David Cyprian, Filip Foit, Pavel Kudrnáč, Martin Mleziva, Michael Špaček, David Vaňha vs Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Petr Staveník, Martin Trnovec
18. Michael Špaček
31., 58. Martin Mleziva
45. Miroslav Cicko
52. Ladislav Borůvka
43. Petr Pavlíček
22. 5. 10 08:45 HOSTI Houbařův Ráj Half and Half FC 7. 0:6 k.
Férové utkání s převahou technicky zdatnějších hostů. Ladislav Daniš, Pavel Benetka
Houbařův Ráj Half and Half FC
Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Petr Staveník, Marek Švehla, Jakub Zais vs Jaroslav Suk – Leka Domdjoni, Vasilis Jalauzidis, Miroslav Kopecký, Jan Motl, Ioannis Rodolakis, Jan Šesták, Alexandros Siokos, Vasilis Tasulas, Ioannis Tziokas
5. Petr Pavlíček
22. OG
29. Lukáš Labuda
5., 35. Leka Domdjoni
6., 30. Miroslav Kopecký
38., 58. Ioannis Rodolakis
15. 5. 10 13:45 zzNOVOB Devils of Zderaz Houbařův Ráj 6. 6:0 k.
Na začátku vlažné utkání, ale po inkasované brance tým Devils zrychlil a zaslouženě vyhrál. Jiří Beránek, Zdeněk Kricner
Devils of Zderaz Houbařův Ráj
Michal Nález – Daniel Černý, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev vs Vladimír Olšovský – Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Jakub Švehla, Marek Švehla, Martin Trnovec, Jakub Zais
45., 59. Dmitry Zimarev
47. František Dobřanský
26. Marek Švehla 55. Jakub Švehla
8. 5. 10 12:30 ZAK Houbařův Ráj 1.FC Lehovec 5. 0:6 k.
Vynikající utkání, ve kterém se hrál parádní fotbal. Hrálo se ve vysokém tempu po celou hrací dobu. K vidění byly souboje a z nich vyplývající fauly, ale všechny v zápalu boje, žádné zákeřnosti. I přes obrovské úsilí domácích, jež si vytvořili dostatek slibných šancí, dnes na velmi v pohodě hrající hráče Lehovce prostě neměli. Hlavně díky v obraně bezchybně hrajícímu kapitánovi a také velmi fotbalově obdarovanému Zapletalovi. Leoš Rotter
Houbařův Ráj 1.FC Lehovec
Tomáš Daňhel – Dominik Feltl, Lukáš Labuda, Vladimír Olšovský, Jakub Švehla, Marek Švehla, Martin Trnovec, Jakub Zais vs Michal Kahoun – Daniel Baxa, Jakub Daněček, Jakub Lukavský, Jan Macek, Jakub Neuwirth, Jan Neuwirth, Tomáš Veselý, Petr Zapletal
55. Lukáš Labuda 5. Petr Zapletal
20. Jakub Daněček
47. Jakub Neuwirth
59. Jan Neuwirth
25. Tomáš Veselý
1. 5. 10 10:00 HOSTI Profesoři Houbařův Ráj 4. 6:0 k.
Krásný zápas, ve kterém se přetahovali o výsledek oba týmy až do poslední minuty. Nakonec rozhodla poslední vteřina zápasu, kdy na konečných 4:4 srovnal nejlepší hráč domácích Tuček. Spravedlivé dělení bodů.
Profesoři Houbařův Ráj
Vladislav Ferkl – Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Peter Galavský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Tomáš Palička, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček vs Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Jakub Švehla, Martin Trnovec
27., 58. Benjamin Tuček
40. Pavel Rozkovec
56. Tomáš Dvořák
56 Benjamin Tuček 16., 45. Jakub Švehla
33., 60. Lukáš Labuda
24. 4. 10 08:45 TEMPO Houbařův Ráj Prague United 3. 0:6 k.
Tým Houbařův ráj se sešel pouze 4+1, ale i tak byl hostům v první půli více než vyrovnaným soupeřem, dokonce vedl. Ve druhé půli však domácí fyzicky odpadli a Prague united rozjeli nezastavitelný gólostroj.
Houbařův Ráj Prague United
Tomáš Daňhel – Dominik Feltl, Lukáš Labuda, Jakub Švehla, Marek Švehla vs Lukáš Hartmann – Pavel Baroch, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Roman Jireš, Jan Lukeš, Jan Makal, Michal Papež, Radim Tichý, Petr Uchytil