11. Klub odložených mužů 11 1 4 6 26:47 0

Ne 11.4.10 19:30 BECH Tajfun AC Strašnická šlechta   (HL6K)
Ne 11.4.10 20:45 BECH Metro AFK Strážci Pomeranče   (HL7J)
Ne 25.4.10 11:15 ZAK Gee Gee Olive Sme moc   (HL8N)
Ne 25.4.10 12:30 ZAK Tus Pelotas Rokoska   (HL6K)
Ne 6.6.10 15:00 zzNOVOB Parukářka FC Airconquest F.F.C.   (HL8O)
Ne 6.6.10 16:15 zzNOVOB Tajfun AC Bílá pohroma   (HL6K)

19. 6. 10 10:00 zzNOVOB Prague United Devils of Zderaz 11. 6:0 k.
Devils of Zderaz se k utkání nedostavili v dostatečném počtu. Daniel Čižinský, Tomáš Firek
Prague United Devils of Zderaz
Martin Steiner – Tomáš Hájek, Lukáš Hartmann, Jaroslav Hudec, Roman Jireš, Jan Makal, Michal Papež, Michal Šíp, Radim Tichý vs Miroslav Nýč – Jindřich Dobřanský st., Michal Nález, Antonín Novotný
12. 6. 10 13:45 zzNOVOB Devils of Zderaz xPěstební dělnice 10. 2:2 (0:1)
Prvních pět minut se zdálo, že půjde o velmi fotbalové utkání, plné připravených šancí na obou stranách. I když šance zůstaly, fotbalovosti záhy ubylo, možná i díky panujícímu vedru. Remíza je nicméně spravedlivým výsledkem. Jakub Tichý, Michal Lainer
Devils of Zderaz xPěstební dělnice
Antonín Novotný – Petr Balek, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., David Kašpar, Michal Nález, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev vs Matěj Šiška – Alan Balha, Jan Crha, Martin Kopecký, Robert Školoud, Martin Vosecký
44. David Kašpar
53. František Dobřanský
14 Michal Nález 21. Jan Crha
50. Martin Vosecký
5. 6. 10 13:45 zzNOVOB Nulová šance Devils of Zderaz 9. 3:5 (1:3)
Hosté byli po celou dobu lepším týmem a dva body si zasloužili mnohem více. Martin Petřina
Nulová šance Devils of Zderaz
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Antonín Novotný – Petr Balek, Daniel Černý, Daniel Černý, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., David Kašpar, Michal Nález, Dmitry Zimarev
39. Michal Nález
29. 5. 10 13:45 zzNOVOB Devils of Zderaz Malvazinky 1.FC 8. 3:0 (1:0)
Skvěle hrané utkání ve skvostném tempu, kde šance střídala šanci, takže divák si přišel na své. Na 7.ligu nádherné utkání, které si zasloužilo minimálně ligu třetí. Martin Hlaváček, Michal Kolařík
Devils of Zderaz Malvazinky 1.FC
Martin Dobřanský – František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., David Kašpar, Michal Nález, Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Benny Benkár, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart
22. Dmitry Zimarev
50. Michal Nález
55. Miroslav Nýč
22. 5. 10 13:45 zzNOVOB Klub odložených mužů Devils of Zderaz 7. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém se tým Devils spíše soustředil na debaty s rozhodčím, ale to nic nemění na tom, že svůj tlak pět minut před koncem zužitkoval dvěma góly. Radek Čebiš, Martin Hruška
Klub odložených mužů Devils of Zderaz
Ondřej Prchal – Michael Jiroušek, Jan Karban, Tomáš Karban, Jakub Kövešlygety, Jan Mička, Ondřej Nekola, Martin Pišl, Martin Zeman vs Martin Dobřanský – František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Michal Nález, Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev
23. Ondřej Nekola
52. Jan Karban
60. Jindřich Dobřanský st.
60. Dmitry Zimarev
9. Michal Nález
57. Jindřich Dobřanský st.
15. 5. 10 13:45 zzNOVOB Devils of Zderaz Houbařův Ráj 6. 6:0 k.
Na začátku vlažné utkání, ale po inkasované brance tým Devils zrychlil a zaslouženě vyhrál. Jiří Beránek, Zdeněk Kricner
Devils of Zderaz Houbařův Ráj
Michal Nález – Daniel Černý, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev vs Vladimír Olšovský – Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Jakub Švehla, Marek Švehla, Martin Trnovec, Jakub Zais
45., 59. Dmitry Zimarev
47. František Dobřanský
26. Marek Švehla 55. Jakub Švehla
8. 5. 10 13:45 zzNOVOB Hashlerka THC 1993 B Devils of Zderaz 5. 7:1 (3:0)
Utkání proběhlo plně v režii domácí Hashlerky. Široký kádr dovolil domácím udržet vysoké tempo. David Dvořák, Marek Hladík
Hashlerka THC 1993 B Devils of Zderaz
Karel Černý – Pavel Bartůněk, Ladislav Borůvka, Miroslav Cicko, David Cyprian, Filip Foit, Jan Janda, Pavel Kudrnáč, Martin Mleziva, Petr Šmíd, David Vaňha, Michal Vaňha, Petr Votík vs Martin Dobřanský – Petr Balek, František Dobřanský, Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev
17., 49. David Vaňha
27., 47. Martin Mleziva
29., 45., 53. Miroslav Cicko
55. Petr Balek
1. 5. 10 13:45 zzNOVOB Devils of Zderaz Half and Half FC 4. 1:3 (1:2)
Kdyby domácí hráli tak, jak mluvili, hráli by 1.ligu. Zasloužené vítězství hostů. David Kašpar, Lukáš Šeda
Devils of Zderaz Half and Half FC
Martin Dobřanský – Petr Balek, František Dobřanský, David Kašpar, Michal Nález, Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev vs Jan Šesták – Leka Domdjoni, Miroslav Kopecký, Alexandros Siokos, Jaroslav Suk, Ioannis Tziokas
27. Petr Balek 8., 30., 36. Miroslav Kopecký
24. 4. 10 13:45 zzNOVOB Devils of Zderaz Team Motivated 3. 3:0 (0:0)
Domácí si od začátku utkání vytvářeli více šancí, ale během první půle se nedokázali prosadit. Odpor hostů zlomil ve 40.minutě Černý a poté již domácí zcela ovládli zápas a přidali ještě dva góly.
Devils of Zderaz Team Motivated
Antonín Novotný – Petr Balek, Daniel Černý, Daniel Černý, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., David Kašpar, Michal Nález, Miroslav Nýč, Jiří Prokop, Dmitry Zimarev vs Filip Loužecký – Daniel Hlubuček, Lukáš Horňák, Matěj Kadeřábek, Martin Košut, Michal Kovář, Michal Pilecký, Tomáš Urban
40., 58. Daniel Černý
54. Jiří Prokop
17. 4. 10 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Devils of Zderaz 2. 5:3 (4:1)
Utkání se rozhodlo v první půli, kdy hosté zůročili převahu. Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Hráč Kašpar z týmu hostí dal krásný gól z přímého kopu přesně do šibenice. Nakonec ale tento překrásný gól pouze korigoval výsledek.
1.FC Lehovec Devils of Zderaz
Michal Kahoun – Tomáš Baxa, Jakub Daněček, Lukáš Harviš, Jan Kohlbeck, David Kolman, Jakub Lukavský, Jan Macek, Jiří Rejchl, Lukáš Soukup, Petr Zapletal vs Martin Dobřanský – Petr Balek, Daniel Černý, František Dobřanský, David Kašpar, Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev