So 5.6.10 13:45 ZAK Praetorians FC A Šnek FC B   (HL8L)

27. 6. 10 10:00 zzPANK2 Lynx Deportivo Praga 11. 6:4 (1:0)
Zajímavý zápas plný šancí a gólů. Dan Presler, Jiří Duchoslav
Petr Vítek – Pavel Benetka, Tomáš Benetka, Marco Christov, Ladislav Daniš, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Jiří Prais vs Luboš Vacek – Tomáš Bruder, Jan Havlíček, Jakub Kosina, Oleg Martinec, Franci Mohorič, Vladimír Příbramský, Marek Solich
58., 59. Zdeněk Kovář
42. Oleg Martinec
43., 51., 58. Tomáš Bruder
20. 6. 10 08:45 TEMPO Athletico Spořilov Lynx 10. 6:10 (3:5)
Zápas ovlivnilo brzké vyloučení hráče Spořilova. Čtyři góly Kece stačily jen na zkorigování skóre. Jan Kroupa, David Škarabela
Athletico Spořilov Lynx
Lukáš Bartoň – Jiří Bareš, Jan Bartoň, Milan Bartoň, Daniel Černý, Andrej Hronec, Antonín Kec, Jiří Květoň, Jiří Mikeš, Jiří Vlach vs Petr Vítek – Pavel Benetka, Tomáš Benetka, Ladislav Daniš, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais, Petr Šíma
32. Jiří Prais
13. 6. 10 10:00 BECH Lynx Angmar A 9. 4:3 (2:0)
První poločas v režii týmu Lynx, ale tomu došly v 2.půli síly a Angmar srovnal hru i skóre. V poslední minutě však znovu inkasoval. Karel Brzek, František Turek
Lynx Angmar A
Petr Vítek – Pavel Benetka, Petr Janoušek, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Petr Šíma vs Petr Dvořáček – Jaroslav Frencl, Petr Haramule, Miloslav Jaroš, Jiří Prchal, Jan Ptáček, Ondřej Ptáček, Jiří Šíp, Jan Tlusťák
7. Pavel Benetka
18. Petr Janoušek
36., 59. Zdeněk Kovář
50. Jan Tlusťák
53., 55. Petr Dvořáček
6. 6. 10 12:30 P3 Akvaristika TJ Lynx 8. 2:11 (1:3)
Dohrávka utkání osmého kola z 6.6.
V prvním poločase se Akvaristika držela, ovšem po změně stran už neudržela přijatelný výsledek a skóre narostlo do podoby debaklu. Nejhezčí gól utkání má ale na kontě hráč poražených Jeník, který z půlky hřiště vymetl šibenici.
Ondřej Melena
Akvaristika TJ Lynx
Josef Solich – Pavel Habovčík, Petr Jeník, Jan Kirschner, Ladislav Malý, Zdeněk Pagač, Václav Zadina vs Petr Vítek – Pavel Benetka, Tomáš Benetka, Marco Christov, Petr Janoušek, Zdeněk Kovář, Jiří Prais, Petr Šíma
29. Petr Jeník
55. Pavel Habovčík
13., 31. Tomáš Benetka
18., 22., 33., 35., 44., 52. Pavel Benetka
47., 49. Petr Šíma
53. Marco Christov
29. 5. 10 10:00 zzTKSPA Lynx Sedmikráskov Čimice 7. 2:1 (0:0)
Svižný, ale poměrně ostrý zápas, Lynx vyhrál se štěstím. Bouzid
Lynx Sedmikráskov Čimice
Petr Vítek – Pavel Benetka, Marco Christov, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais vs Martin Danielovský – Lukáš Capík, Petr Capík, David Chocholoušek, Jiří Decastelo, Dominik Ježek, Jan Šmucr, Martin Tlustý, Vít Ulrich, Martin Záleha
37., 40. Pavel Benetka 29 Ladislav Daniš 47. Lukáš Capík 29. Petr Capík
23. 5. 10 11:15 DEKAN Monočlánek FC Lynx 6. 3:4 (0:2)
V utkání měli převahu Lynx, ale Monočlánek v závěru dotahoval. Radek Fól, Luboš Řezníček
Monočlánek FC Lynx
Tomáš Petr – Jiří Fleisner, Martin Horák, Milan Janda, Robert Kunc, Petr Sedlmajer vs Tomáš Benetka – Pavel Benetka, Marco Christov, Ladislav Daniš, Petr Janoušek, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais
29. Ladislav Daniš
9. 5. 10 12:30 P1 Lynx Real Kamýk 5. 10:5 (3:1)
Zápas začal Kamýk ve čtyřech hráčích v poli, což umožnilo Lynxu vybudovat si pohodlné vedení 3:0. Kamýk dokázal snížit a držet se na dostřel, ale poslední čtvrtinu zápasu herně ovládli hráči Lynxu a zaslouženě dovedli zápas k vítězství. Petr Bureš, Vladimír Šnídl
Lynx Real Kamýk
Josef Kovář – Pavel Benetka, Tomáš Benetka, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Zdeněk Kovář, Jiří Prais, Petr Šíma vs Jiří Humhal – Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, Jan Vydra, Jan Vypior
59. Martin Vaněk
2. 5. 10 15:00 P3 Sunar Lynx 4. 2:5 (1:1)
Sunar v druhé polovině utkání vypustil, ačkoliv evidentně nemusel, neboť se soupeři technikou hry vyrovnal, chyběly góly a snad i síly. Lynx viděli několik neodpískaných faulů, budiž jim omluvou pochvala za hru ve 2.půli. Tomáš Kočnar, Štěpán Mach
Sunar Lynx
Radek Pivný – Nicolas Douville, Radek Filař, Milan Gregor, Tomáš Hanák, Leonid Havrysh, Jan Sedláček, Roman Verner, František Vondrášek vs Petr Vítek – Pavel Benetka, Tomáš Benetka, Marco Christov, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Jiří Prais
3. Roman Verner
58. Jan Sedláček
28., 44. Tomáš Benetka
42. Zdeněk Kovář
48. Josef Kovář
60. Pavel Benetka
25. 4. 10 10:00 ZAK Krabice Lynx 3. 2:1 (1:1)
Aktivnější Krabice šla do vedení. Lynx se podařilo pěknou střelou vyrovnat. Domácí poté tlačili, byli lepší, ale brankář hostů dlouho držel svůj tým ve hře o bod. Ve 46.minutě přesto kapituloval. Lynx potom přidal, ale šance na vyrovnání nevyužil. Zasloužená výhra Krabice.
Krabice Lynx
Michal Šeda – Lukáš Dvořák, Martin Dvořák, Marek Fišer, David Kašpar, Pavel Lenfeld, Marek Rytina, Karel Vaněk, Pavel Zvěřina vs Petr Vítek – Pavel Benetka, Tomáš Benetka, Marco Christov, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, David Hrubý, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais
11., 46. David Kašpar 14. Jiří Feitl
18. 4. 10 20:00 HANSP Lynx Hilton Prague 2. 9:1 (4:1)
Jasný zápas. Hosté, přestože prohráli, byli běhaví. Eduard Skramuský
Lynx Hilton Prague
Josef Kovář – Pavel Benetka, Tomáš Benetka, Marco Christov, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, David Hrubý, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais vs Ondřej Pereverzov – Miroslav Hanzal, František Kolský, Lukáš Ondračka, Michal Slavík
1., 15., 46., 54. Pavel Benetka
11., 16. Marco Christov
45. Karel Nepraš
53. Tomáš Benetka
57. Ladislav Daniš
3. Michal Slavík
11. 4. 10 17:30 KBELY Hashlerka THC 1993 A Lynx 1. 2:3 (2:1)
Zápasu by spíše slušela remíza, ale hráči Lynx asi remízu nechtěli a tak v závěru přitlačili a odměnou jim byl kráwný gól, který rozhodl o jejich vítězství. Zdeněk Holakovský, Zdeněk Holakovský
Hashlerka THC 1993 A Lynx
Roman Davídek – Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Milan Pristaš, Tomáš Tábor, Petr Vachl, Milan Záruba vs Petr Vítek – Pavel Benetka, Tomáš Benetka, Marco Christov, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Zdeněk Kovář, Jiří Prais