Čt 6.5.10 18:15 MIKU3 Károv ZJ veteran Vibromax 1985 juniorka   (VL4A)
Čt 6.5.10 19:30 MIKU3 Viktoria Bítovská VET B Tycho de Brahe VET   (VL4D)
Ne 30.5.10 16:15 zzHAGI2 Kanonýři Dirty Bastards   (HL8I)
Ne 30.5.10 17:30 zzHAGI2 Chudáci FC Koza znezaneřáděná   (HL8R)
Pá 18.6.10 19:00 STER2 Grinders FC Polární záře   (HL5E)
Pá 18.6.10 20:15 STER2 Černý koně TMK Prosím, nesmějte se   (HL8H)

25. 6. 10 17:00 zzNOVOB Odlehlá AC Tvar VD 11. 7:3 (2:0)
Již první poločas naznačil, kdo bude lepším týmem. Tvar se trefil ve 32.minutě, ale bylo to jen chvilkové upravení skóre. Domácí poté opět vedení navýšili a zaslouženě vyhráli.
Odlehlá AC Tvar VD
Vladimír Hošek – Vilém Fleischhans, Jaroslav Horáček, Milan Hrtánek, Petr Kubát, Michal Novák, Jan Novotný, Jiří Seidl, Luboš Tengler, Richard Tengler vs Václav Jahoda – Jan Čechura, Jan Dolejška, Martin Fadrhons, Jan Kopřiva, Jan Raška, Matěj Szunyog
46. Matěj Szunyog
11. 6. 10 19:30 ARIT Tvar VD Sudden death 10. 6:0 k.
V prvním poločase byl zápas vyrovnaný a tým Tvaru dokonce o gól vedl. Po pauze pak hosté začali tlačit a výsledkem bylo úplné otočení výsledku. Výhra je docela zasloužená.
Tvar VD Sudden death
Martin Fadrhons – Jan Dolejška, Jan Kopřiva, Matouš Korbel, Jan Raška, Matěj Szunyog vs Petr Vystavěl – Lukáš Gordík, František Skokan, Roman Till, Lukáš Tranta, Martin Vojtěch
10., 21. Jan Kopřiva
15. Matěj Szunyog
8., 20., 53., 60. Lukáš Gordík
44., 47., 59. Lukáš Tranta
51. Petr Vystavěl
4. 6. 10 17:45 STER1 Marami 1.FC Tvar VD 9. 4:5 (1:2)
Obě mužstva hrála v závěru vabank a vyhrálo šťastnější mužstvo. Rudolf Schiller, Roman Boubín
Marami 1.FC Tvar VD
Martin Weidenthaler – Petr Čech, Jaroslav Roháček, Martin Šmíd, Ladislav Volf, Michal Weidenthaler, Pavel Zajíček vs Václav Jahoda – Jan Čechura, Jan Dolejška, Martin Fadrhons, Jan Kopřiva, Matouš Korbel, Jan Raška, Matěj Szunyog
26., 34., 40. Petr Čech
44. Jaroslav Roháček
11., 39. Jan Dolejška
20., 55. Jan Kopřiva
59. OG
28. 5. 10 17:00 HANSP Tvar VD Spící jeleni 8. 2:6 (1:2)
Spící jeleni dokázali se čtyřmi hráči v poli udržet jednobrankové vedení díky své fotbalovosti a obětavosti. Tvar se hodně snažil, ale když Jelenům dorazily posily, už neměl šanci.
Tvar VD Spící jeleni
Martin FadrhonsJan Dolejška, Václav Jahoda, Jan Kopřiva, Matouš Korbel, Marek Palma, Jan Raška vs Ondřej Hlavatý – Aleš Barkman, Josef Bouzid, Tomáš Jára, Petr Mikeš, David Tuček, Martin Venglář
22., 59. Jan Dolejška 20. Petr Mikeš
29. Josef Bouzid
39. David Tuček
57., 60. Aleš Barkman
58. Martin Venglář
14. 5. 10 17:45 STER1 Guinness AC Tvar VD 7. 1:5 (1:2)
Vyrovnaný, slušně hraný zápas rozhodla vysoká efektivita hráčů Tvar a samozřejmě i hra Guinnessu 4+1 v první půli. Tomáš Sluka
Guinness AC Tvar VD
Tomáš Rakušan – Daniel Fára, Miroslav Klinka, Miroslav Lerche, Pavel Majringer, Michal Vodňaruk, Jan Zelenka vs Václav Jahoda – Jan Čechura, Jan Dolejška, Martin Fadrhons, Jan Kopřiva, Jan Raška, Matěj Szunyog
25. Miroslav Lerche 6., 24., 40., 47. Jan Raška
50. Václav Jahoda
7. 5. 10 18:30 HRAB2 Tvar VD Sculpturo FC 6. 0:2 (0:0)
Utkání proběhlo na obou stranách vyrovnaně, avšak díky dvěma vlastním gólům skončilo vítězstvím Sculptura.
Tvar VD Sculpturo FC
Jan Čechura – Filip Bouška, Jan Dolejška, Martin Fadrhons, Jan Kopřiva, Jan Raška vs Petr Škarda – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Lukáš Marek, Štěpán Marek, Michael Mařík, Daniel Stránský, Miloš Vladyka
49., 54. OG
30. 4. 10 17:45 STER2 Faux-pas Tvar VD 5. 0:5 (0:1)
Utkání zpočátku velmi vyrovnané, oba týmy se dlouho přetahovali, kdo prví skóruje. V úvodní části se to podařilo pouze hostům a do šaten se šlo za stavu 0:1. V druhém poločase už jasně dominovali hosté, kteří přidali ještě čtyři branky. Pavel Otradovec, Milan Jechoutek
Faux-pas Tvar VD
Radek Dupal – Adam Havlík, Jan Křížek, Lukáš Pavlík, Tomáš Vlček, Jan Wanner vs Martin Fadrhons – Jan Čechura, Jan Dolejška, Jan Kopřiva, Matouš Korbel, Marek Palma, Jan Raška, Matěj Szunyog
45 Adam Havlík 29. Jan Dolejška
35., 51. Jan Raška
46. OG
58. Matouš Korbel
23. 4. 10 17:45 STER2 Tvar VD Real Rapids SC 4. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Jan Šobr, Miloš Verner
Tvar VD Real Rapids SC
Matouš Korbel – Jan Čechura, Jan Dolejška, Martin Fadrhons, Václav Jahoda, Marek Palma, Jan Raška vs Miroslav Pražma – Patrik Byrouti, Václav Kremer, Ondřej Kulka, Lukáš Neužil, Tarek Rebai, Jan Vocel, Jan Votruba
31. Lukáš Neužil
16. 4. 10 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Tvar VD 3. 7:2 (1:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání, po změně stran se projevila větší fotbalovost domácích, kteří zaslouženě zvítězili. Martin Lorenc
MIFA Fighters FO Tvar VD
Vladimír Kubíček – Petr Fišer, Jakub Kašpar, Zbyněk Mrózek, Jaroslav Šimáček, Michal Tichý, Jan Tříska, Jaroslav Velecký vs Václav Jahoda – Jan Čechura, Jan Dolejška, Martin Fadrhons, Matouš Korbel, Jan Raška, Dominik Šavrda, Matěj Szunyog
15., 60. Michal Tichý
42. Jan Tříska
46., 51., 57. Jaroslav Šimáček
56. Jakub Kašpar
9., 29. Jan Raška
9. 4. 10 17:45 STER1 Tvar VD Pivnice U Zpěváčků 2. 1:1 (0:0)
Zasloužená remíza, šance byly na obou stranách, ale pouze jediné skončily gólem. Za remízu mohou hosté děkovat také zákrokům svého gólmana. náhradní
Tvar VD Pivnice U Zpěváčků
Jan Raška – Jan Čechura, Jan Dolejška, Martin Fadrhons, Jan Kopřiva, Matouš Korbel, Marek Palma vs Tomáš Maceček – Jaroslav Holý, Roman Ilovičný, Tanas Papadakis, Jakub Pavelka, Milan Srníček, Martin Sumerauer, Petr Vodvářka
47. Jan Dolejška 43 Jan Kopřiva
59 Jan Kopřiva
41. Jakub Pavelka 35. Tanas Papadakis
2. 4. 10 19:15 ZAK Restaurace U Pecků B Tvar VD 1. 5:0 (2:0)
Domácí byli lepším týmem a zcela zaslouženě vyhráli.
Restaurace U Pecků B Tvar VD
Petr Novotný – Jan Borek, Jakub Komárek, Petr Kovařík, David Mikoláš, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Pavel Vacek vs Václav Jahoda – Filip Bouška, Jan Čechura, Jan Dolejška, Martin Fadrhons, Jan Kopřiva, Matouš Korbel, Marek Palma, Jan Raška