8. Vibromax 1985 juniorka 9 1 4 4 9:37 6

Út 30.3.10 18:15 zzTKSPA Ansámbl Sorbino   (HL7C)
Út 30.3.10 19:30 zzTKSPA Malostranský SK Hvězda VAB F.C.   (VL3B)
Út 13.4.10 19:00 METE1 Bohdalec PC Tsunami 99   (HL6B)
Út 13.4.10 20:15 METE1 Steve Motor 1.TF   (HL7B)
Čt 22.4.10 17:00 zzANG XXX Terasy KFC A   (HL7D)
Čt 22.4.10 18:15 zzANG Super Naděje B Dřevorubci Modřany S   (SVL2A)

14. 6. 10 17:00 DEKAN Prapražačka B Károv ZJ veteran 9. 2:0 (1:0)
Pěkné utkání. Károv 60 minut dobíval branku domácích. V té však stál vynikající brankář.
Prapražačka B Károv ZJ veteran
Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Vladimír Mádr, René Rohan vs Petr Vítek – Václav Běloch, Zdeněk Botek, Jan Kos, Jiří Košťál, Radek Motyka, Jaromír Rajský, Zdeněk Reich, Miroslav Štěrba, Radek Zeman
24. Ivan Haco
32. René Rohan
31. 5. 10 17:00 STOD Károv ZJ veteran Šajtle s.r.o. VET 8. 0:0 (0:0)
Šajtle hrála celých 60 minut ve čtyřech hráčích v poli. Přesto bez větších problémů vybojovala remízu. Károv nebyl schopen zvýšit pohyb, zpřesnit střelbu a přihrávku a když už trefil bránu, vše pochytal nejlepší hráč utkání Kotouček. Jiří Porada, Vladimír Forejt
Károv ZJ veteran Šajtle s.r.o. VET
Petr Vítek – Václav Běloch, Jiří Košťál, Radek Motyka, Luboš Neveršil, Jaromír Rajský, Radek Zeman vs František KotoučekJiří Dobeš, Václav Dobeš, Lubomír Němec, Petr Zíka
25. 5. 10 19:30 BECH Starci na chmelu B Károv ZJ veteran 7. 3:1 (0:1)
Utkání, ve kterém dlouho vedl Károv, ale v závěru protrhli Starci střeleckou smůlu a zvítězili. Pavel Hartman, Petr Skoč
Starci na chmelu B Károv ZJ veteran
Pavel Procházka – Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Karel Steinbach vs Petr Vítek – Václav Běloch, Jiří Košťál, Radek Motyka, Luboš Neveršil, Jaromír Rajský, Zdeněk Reich, Miroslav Štěrba, Radek Zeman
54., 56. Jan Hobík
59. Jaroslav Kalabus
25. Jaromír Rajský
17. 5. 10 18:15 BECH Károv ZJ veteran Orion Praha SK A 6. 3:0 (1:0)
Výborný zápas, kde všichni hráli s velkým nadšením. Károv byl o kousek lepší a zaslouženě zvítězil.
Károv ZJ veteran Orion Praha SK A
Petr Vítek – Václav Běloch, Jan Kos, Jiří Košťál, Petr Křovina, Radek Motyka, Luboš Neveršil, Jaromír Rajský, Zdeněk Reich, Radek Zeman vs Vojtěch Engelmann – Vladislav Červený, Libor Křístek, Jan Mach, Miroslav Mašek, Vladimír Trhlík, Jiří Tůma
5. Radek Motyka
38. Jiří Košťál
60. Jaromír Rajský
6. 5. 10 18:15 MIKU3 Károv ZJ veteran Vibromax 1985 juniorka 5. 6:0 (3:0)
Domácí byli od začátku aktivnější a podařilo se jim to vyjádřit i gólově. Matěj Szunyog, Václav Jahoda
Károv ZJ veteran Vibromax 1985 juniorka
Petr Vítek – Václav Běloch, Jiří Košťál, Petr Křovina, Luboš Neveršil, Jaromír Rajský, Zdeněk Reich, Radek Zeman vs Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Jan Doseděl, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Mužíček, Jiří Petrla
10., 30. Zdeněk Reich
25., 33., 59. Jaromír Rajský
45. Petr Křovina
26. 4. 10 17:45 STER1 Italia VET Károv ZJ veteran 4. 2:4 (1:2)
Utkání odehráno v poklidném tempu, bez faulů. Hra odpovídala veteránské úrovni. Ve čtyřech hrající Italia neměla proti početní převaze šanci. Petr Geisler, Petr Viliš
Italia VET Károv ZJ veteran
Zdeněk Ryvol – Ladislav Bárta, Martin Franěk, Daniel Novák, Otomar Ryvol vs Petr Vítek – Václav Běloch, Josef Jindra, Jiří Košťál, Zdeněk Martinovský, Radek Motyka, Jaromír Rajský, Zdeněk Reich, Miroslav Štěrba, Radek Zeman
13. Ladislav Bárta
57. Otomar Ryvol
8., 30., 46. Jaromír Rajský
52. Miroslav Štěrba
19. 4. 10 18:15 HANSP Károv ZJ veteran Flamengo CR VET 3. 5:5 (2:4)
Vlažný nástup a vypuštění konce zápasu, stálo Flamengo vítězství. Do utkání vstoupil lépe Károv a Rajský potrestal zaskočenou obranu soupeře dvěma góly. Pak už se hrálo většinou na jednu branku a to na branku Károva. Kdyby hráči Flamenga proměnili alespoň třetinu šancí, tak by v klidu vyhráli. Károv dvěma góly v posledních minutách urval cenný bod. Martin Džbánek, Jan Beneš
Károv ZJ veteran Flamengo CR VET
Petr Vítek – Václav Běloch, Josef Jindra, Jiří Košťál, Petr Křovina, Radek Motyka, Jaromír Rajský, Zdeněk Reich, Miroslav Štěrba, Radek Zeman vs Jan Ander – Pavel Brož, Petr Čížek, Jaromír Gauč, Karel Haškovec, Tomáš Holeček, Vlastimil Neužil, Pavel Vrba
47. Tomáš Holeček
12. 4. 10 17:00 BECH Úterní hosté VET Károv ZJ veteran 2. 2:10 (1:4)
Domácí tým hrál celé utkání 4+1, což vše poznamenalo. Zápas se hrál velice slušně a měl i svou kvalitu. Rudolf Bobek, Roman Šejda
Úterní hosté VET Károv ZJ veteran
Karel Kopecký – Vladimír Ryška, Jan Tóth, Miroslav Votápek, Martin Zabavskyj vs Petr Vítek – Václav Běloch, Jiří Košťál, Petr Křovina, Luboš Neveršil, Jaromír Rajský, Zdeněk Reich, Miroslav Štěrba, Radek Zeman