Ne 9.5.10 20:45 MIKU2 Gólostroje FC Inter 09   (HL8P)
Ne 23.5.10 16:15 zzJUNI1 Okouni Catchers SC   (HL8Q)
Ne 23.5.10 17:30 zzJUNI1 Inter 09 Les Basables   (HL8P)

25. 6. 10 18:15 zzNOVOB Nightmare Team ZAK Praha 11. 7:1 (3:1)
Domácí byli po celý zápas jasně lepším týmem.
David Krejča – Martin Hauft, Miroslav Kudrna, Adam Linek, Ondřej Mráček, Jan Pichner, Jiří Trenkler, Kristian Zradička vs Jiří Kašpar – Jan Králíček, Václav Medřický, Jaroslav Polák, Petr Šimek, Martin Vodička, Jan Zavázal, Matěj Zavázal
23., 42., 53. Ondřej Mráček
29., 45., 54. Adam Linek
29. Petr Šimek
18. 6. 10 19:00 STER3 5 plus 1 statečných Nightmare Team 10. 4:15 (1:6)
Zápis nedodán, sestava domácích pouze orientační, střelci nezjištěni. Sestava hostů a střelci branek opsáni z týmového webu. Minuty pouze orientační.
5 plus 1 statečných Nightmare Team
Jiří Palan – Jan Klinger, Jiří Petrš, Matěj Řezníček, Martin Samek vs Jiří Trenkler – Filip Haužvic, David Krejča, Miroslav Kudrna, Adam Linek, Ondřej Mráček, Jan Pichner, Filip Princ, Kristian Zradička
60. Miroslav Kudrna
11. 6. 10 17:00 HANSP Nightmare Team Lužinýýý Boys 9. 6:0 k.
Utkání bylo ve 40. minutě předčasně ukončeno pro inzultaci rozhodčího vyloučeným hráčem hostů. Šťástka
Nightmare Team Lužinýýý Boys
Jiří Trenkler – Martin Hauft, Filip Haužvic, David Krejča, Miroslav Kudrna, Adam Linek, Ondřej Mráček, Jan Pichner, Filip Princ, Kristian Zradička vs Marek Holub – Martin Carván, Michal Carván, Michal Hudeček, Oleg Koval, Jaroslav Novák, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna
13. Adam Linek
33. Kristian Zradička
21. Jaroslav Novák 39. Oleg Koval
40. Martin Carván
4. 6. 10 19:00 STER2 Forejt FC Nightmare Team 8. 0:3 (0:1)
Zápas byl od začátku vyrovnaný. Tým domácích vyvíjel tlak, posléze se však projevil technický um hostů. Ve druhém poločase hosté kombinačně zcela rozložili obranu soupeře, což se projevilo i na celkovém výsledku. I když měl tým Forejt FC evidentně o mnoho horší tým, co do kvality hráčů, bojoval statečně až do konce a jejich obrana zabránila famózními zákroky téměř jistým gólům. Jan Staněk, Jan Major
Forejt FC Nightmare Team
Václav Špirek – Kajetán Bek, Matyáš Jirčík, Jiří Košťál, Radim Kovács, Štěpán Pecka, Martin Šrůta vs Jiří Trenkler – Martin Hauft, Filip Haužvic, David Krejča, Miroslav Kudrna, Adam Linek, Ondřej Mráček, Jan Pichner, Filip Princ, Kristian Zradička
5., 46. Adam Linek
52. Ondřej Mráček
28. 5. 10 18:30 HRAB3 Nightmare Team Černý koně TMK 7. 3:2 (0:2)
Kombinační rychlá hra. Boj o každý míč a pokutový kop nařízen za hraní rukou v pokutovém území, který rozhodl o vítězství domácích. Ladislav Koucký, Martin Bartoníček
Nightmare Team Černý koně TMK
Jiří Trenkler – Martin Hauft, Filip Haužvic, David Krejča, Miroslav Kudrna, Adam Linek, Ondřej Mráček, Jan Pichner, Filip Princ, Kristian Zradička vs Tomáš Chroust – Tomáš Hanzlík, Ronald K. Howqvist, Antonín Ježek, Michal Paveza, Tomáš Riedl, Jiří Slovák
49. Ondřej Mráček
54. Martin Hauft
60. Adam Linek
10. Antonín Ježek
15. Jiří Slovák
52. Jiří Slovák
21. 5. 10 19:30 ARIT Arcus FC Nightmare Team 6. 1:2 (1:0)
Bojovné utkání plné pěkných akcí na obou stranách. Hosté měli více ze hry, což potvrdili gólem v poslední minutě utkání. Dmitriy Kedyarov, Filip Nádvorník
Arcus FC Nightmare Team
Jan Hartman – Jan Blažek, Jiří Král, Michal Kroužek, Tadeáš Krulík, Ondřej Rogozinský, David Šebesta, Jan Škvařil, Václav Škvařil vs Jiří Trenkler – Martin Hauft, Filip Haužvic, David Krejča, Miroslav Kudrna, Adam Linek, Ondřej Mráček, Jan Pichner, Filip Princ, Kristian Zradička
13. Ondřej Rogozinský 38. Kristian Zradička
59. David Krejča
14. 5. 10 19:00 STER2 Nightmare Team Yakuza 5. 6:2 (2:2)
Krásné a bojovné utkání vyznělo lépe pro Nightmare. Yakuza bojovala, ale chyběly jí síly. Až do konce fair play zápas. Jan Šobr, Miloš Verner
Nightmare Team Yakuza
Jiří Trenkler – Martin Hauft, Filip Haužvic, David Krejča, Miroslav Kudrna, Adam Linek, Ondřej Mráček, Jan Pichner, Filip Princ, Kristian Zradička vs Martin Zyka – Jiří Chadima, Vladimír Douša, Lukáš Fadrhons, Michal Hora, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Robert Štipka
1., 38. Adam Linek
30., 58. Kristian Zradička
44., 58. Ondřej Mráček
2. Michal Hora
8. Robert Štipka
30. 4. 10 19:45 HRAB1 TBC Lachtan B Nightmare Team 4. 4:9 (1:4)
Domácí jakoby si vůbec neuvědomili, že se hraje od první minuty a nikoli od desáté, ve které prohrávali již 0:4. O osudu utkání tak bylo rozhodnuto příliš brzy.
TBC Lachtan B Nightmare Team
Gabriel Koncz – Marek Adamkovič, Tomáš Andrle, Jan Mádr, Jiří Mitáš, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Růžička, Emil Velinov, Václav Žák vs Martin Hauft – Filip Haužvic, David Krejča, Miroslav Kudrna, Adam Linek, Ondřej Mráček, Jan Pichner, Filip Princ, Kristian Zradička
17., 40., 48. Tomáš Andrle
54. OG
2., 6., 43., 49. Adam Linek
8., 47. Filip Princ
9. Ondřej Mráček
36., 58. David Krejča
23. 4. 10 17:45 STER1 Nightmare Team Prosím, nesmějte se 3. 4:0 (2:0)
Jednoznačná záležitost, Nightmare po celých 60.minut dobývali soupeřovu branku.
Nightmare Team Prosím, nesmějte se
Jiří Trenkler – Martin Hauft, Filip Haužvic, David Krejča, Miroslav Kudrna, Adam Linek, Ondřej Mráček, Jan Pichner, Filip Princ, Kristian Zradička vs Jiří Smíšek – Zdeněk Havránek, David Kratochvíl, Petr Makovec, Petr Nedvěd, Václav Pokorný
20., 26. Adam Linek
51. Kristian Zradička
60. Ondřej Mráček
16. 4. 10 18:15 zzJUNI1 Pod parou Nightmare Team 2. 2:8 (0:3)
Rozhodčí neuvedl žádný komentář... Robert Malík, Štěpán Ježek
Pod parou Nightmare Team
Michail Čukavin – Jakub Cibulka, Lukáš Jendřejčík, Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Jakub Seifert, Marek Šlégl, Jan Smolík, Petr Zeman vs Jiří Trenkler – Martin Hauft, Filip Haužvic, David Krejča, Miroslav Kudrna, Ondřej Mráček, Jan Pichner, Filip Princ, Kristian Zradička