Po 26.4.10 17:00 zzANG Viktoria Bítovská Hrnčířský bubáci   (HL8A)
Po 26.4.10 18:15 zzANG Dřevorubci Modřany V Domácí potřeby VET   (VL2A)
Ne 16.5.10 12:30 TEMPO Borussia Dortšpunt C Heliport SK   (HL7L)
Ne 16.5.10 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly NeReal Žižkov FC   (HL3D)
Ne 13.6.10 18:45 P3 Colo-Colo Laxní přístup   (HL7L)
Ne 13.6.10 20:00 P3 Rokoska Strašnická šlechta   (HL6K)

25. 6. 10 19:00 STER2 Yakuza Arcus FC 11. 0:4 (0:1)
Zápas se zpočátku jevil vyrovnaně, ale ve druhé půli hosté ovládli hru a jednoznačně zvítězili. Ladislav Stodulka, Jiří Kotous
Yakuza Arcus FC
Pavel Pátek – Vladimír Douša, Lukáš Fadrhons, Michal Hora, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Radek Šnobl, Martin Zyka vs Jan Hartman – Jan Blažek, Michal Kroužek, Tadeáš Krulík, Ondřej Rogozinský, David Šebesta, Václav Škvařil, Jáchym Straka
50 Pavel Pátek 30. Jáchym Straka
35., 47. Václav Škvařil
46. Ondřej Rogozinský
17. 6. 10 19:00 STER2 ZAK Praha Yakuza 10. 2:2 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání. Výsledek odpovídá hře. Petr Čáha, David Král
ZAK Praha Yakuza
Milan Krejčí – Robert Juršťák, Jan Králíček, Václav Medřický, Jaroslav Polák, Pravoslav Šikola, Jan Šimek, Petr Šimek, Martin Vodička, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Radek Šnobl – Vladimír Douša, Lukáš Fadrhons, Michal Hora, Tomáš Pernis, Martin Zyka
2. Jaroslav Polák
55. Martin Vodička
7. Michal Hora
60. Martin Zyka
11. 6. 10 19:45 HRAB1 TBC Lachtan B Yakuza 9. 3:2 (2:0)
První poločas probíhal bez problémů, ale po přestávce měli domácí nemístné poznámky směrem k rozhodčímu. Jakub Stryja, Ladislav Stodulka
TBC Lachtan B Yakuza
Gabriel Koncz – Tomáš Andrle, Jiří Mitáš, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Václav Žák, Jan Žemlička vs Pavel Pátek – Vladimír Douša, Lukáš Fadrhons, Michal Hora, Matyáš Král, Tomáš Pernis
9. Václav Žák
13., 60. Jan Žemlička
31., 50. Matyáš Král
4. 6. 10 17:45 STER2 Yakuza Prosím, nesmějte se 8. 1:1 (1:0)
Zápas byl od začátku vyrovnaný a tak také skončil. Zajímavostí bylo střídání brankářů v týmu Yakuzy. Oba týmy hrály v rámci fair play, k faulům docházelo minimálně. Jan Staněk, Jan Major
Yakuza Prosím, nesmějte se
Pavel Pátek – Vladimír Douša, Lukáš Fadrhons, Michal Hora, Tomáš Pernis, Radek Šnobl, Martin Zyka vs Petr Nedvěd – Tomáš Böhm, David Kratochvíl, Petr Makovec, Václav Pokorný, Oliver Reitler, Vladimír Staněk
15. Martin Zyka 52. David Kratochvíl
27. 5. 10 19:30 zzANG Pod parou Yakuza 7. 6:2 (5:2)
Utkání bylo z počátku vyrovnané, ale závěr 1. poločasu vyzněl jasně pro mužstvo Pod parou, které vstřelilo čtyři slepené branky a druhý poločas se jen dohrával z povinnosti. Luboš Olmr, Matyáš Olmr
Pod parou Yakuza
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Lukáš Jendřejčík, Martin Neuschl, Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman, Petr Zeman vs Jakub Kolda – Jiří Chadima, Vladimír Douša, Lukáš Fadrhons, Michal Hora, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Martin Zyka
8., 26., 27. Jiří Tillman
25., 30. Miroslav Pospíšil
60. Jakub Cibulka
22. Matyáš Král
30. Martin Zyka
19. 5. 10 20:15 STER3 Yakuza No madam ! B 6. 3:1 (1:0)
Pěkné utkání hrané v rychlém tempu gólově otevřela Yakuza povedenou akcí na jejímž konci byl všudypřítomný Hora. No madam! se ale tlačili do koncovky, a přestože byli několikrát blízko vyrovnání inkasovali od Yakuzy další úder. Snížení stavu přišlo deset minut před koncem, ale i přes snahy o přečíslení pomocí svého gólmana se No madam! vyrovnání nedočkali. Naopak Douša z Yakuzy pečetil konečný stav na 3:1. Matěj Černušák, Michal Baroch
Yakuza No madam ! B
Pavel Pátek – Jiří Chadima, Vladimír Douša, Lukáš Fadrhons, Michal Hora, Matyáš Král, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis vs Tomáš Baier – Petr Dvořák, Petr Kabát, Pavel Nedbálek, Petr Novotný, Aleš Pelikán, Pavel Řezníček, Vítězslav Uhlíř, Jan Vála
2., 33. Michal Hora
57. Vladimír Douša
50. Petr Dvořák
14. 5. 10 19:00 STER2 Nightmare Team Yakuza 5. 6:2 (2:2)
Krásné a bojovné utkání vyznělo lépe pro Nightmare. Yakuza bojovala, ale chyběly jí síly. Až do konce fair play zápas. Jan Šobr, Miloš Verner
Nightmare Team Yakuza
Jiří Trenkler – Martin Hauft, Filip Haužvic, David Krejča, Miroslav Kudrna, Adam Linek, Ondřej Mráček, Jan Pichner, Filip Princ, Kristian Zradička vs Martin Zyka – Jiří Chadima, Vladimír Douša, Lukáš Fadrhons, Michal Hora, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Robert Štipka
1., 38. Adam Linek
30., 58. Kristian Zradička
44., 58. Ondřej Mráček
2. Michal Hora
8. Robert Štipka
30. 4. 10 17:00 STOD Yakuza 5 plus 1 statečných 4. 2:2 (2:1)
Průměrné utkání plné nepřesností, které skončilo zaslouženou remízou. Josef Datko, Petr Vraštil
Yakuza 5 plus 1 statečných
Pavel Pátek – Jiří Chadima, Vladimír Douša, Lukáš Fadrhons, Michal Hora, Martin Kopečný, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, Radek Šnobl vs Zdeněk Bašista – Jan Klinger, František Palan, Jiří Palan, Michal Petráš, Jiří Petrš, Martin Samek, Martin Šindlauer
13. Roman Mojzeš
15. Vladimír Douša
17. František Palan
59. Jiří Palan
23. 4. 10 17:00 STOD Lužinýýý Boys Yakuza 3. 0:6 k.
Pohledné utkání. Boys útočili, ale nemohli dát gól. Ve 49.minutě se konečně trefili a pak ke smůle Yakuzy spustili brankostroj a zaslouženě vyhráli. František Bárta, Miroslav Mikulík
Lužinýýý Boys Yakuza
Marek Holub – Igor Banga, Jan Brož, Michal Carván, Jakub Gutej, Michal Hudeček, Oleg Koval, David Kozel, Emin Sulejmanov vs Pavel Pátek – Jiří Chadima, Vladimír Douša, Lukáš Fadrhons, Jan Fukala, Michal Hora, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Martin Zyka
49., 54. Michal Carván
56. Igor Banga
57., 59. Jakub Gutej
18. 4. 10 16:15 zzJUNI1 Yakuza Forejt FC 2. 1:1 (1:1)
Rozhodčí se nedostavili, hráči si utkání odpískali sami.
Zápas ovlivnil těžký terén, který způsobil řadu nepřesností.
Yakuza Forejt FC
Jakub Kolda – Jiří Chadima, Vladimír Douša, Lukáš Fadrhons, Jan Fukala, Michal Hora, Matyáš Král, Roman Mojzeš, Tomáš Pernis, Robert Štipka vs Lukáš Werner – Kajetán Bek, Petr Forejt, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Martin Šrůta
17. Matyáš Král 10. Matyáš Jirčík
9. 4. 10 18:30 HRAB2 Černý koně TMK Yakuza 1. 2:4 (1:1)
Průměrné utkání,které rozhodly dvě velké chyby domácích, kteří v zápase stále jen dotahovali.