8. Strakonická 2007 1.FC 11 4 0 7 25:26 6

Ne 2.5.10 12:30 HANSP Sporting Luka Huntrs   (HL8M)
Ne 2.5.10 13:45 HANSP Hardly Athletic Horsis heads   (HL7K)
Ne 16.5.10 12:30 HANSP Hardly Athletic Petrovice B   (HL7K)
Ne 16.5.10 13:45 HANSP Suchdol stars RSC C RAF Jinonice   (HL5H)
Ne 30.5.10 12:30 HANSP Bruchos HFC Strašnická šlechta   (HL6K)
Ne 30.5.10 13:45 HANSP TBC Lachtan A Suchdol stars RSC C   (HL5H)

26. 6. 10 11:15 HANSP Modrý balet B Boca Seniors 11. 4:3 (3:2)
Oba týmy předvedly výkon odpovídající vyšší lize. Z důvodu tepretické šance na postup u obou týmů bylo v závěru utkání vyhrocené, především ze strany hráčů Modrého baletu. Jiří Suchan, Ladislav Příhonský
Modrý balet B Boca Seniors
David Michal – Jan Gregor, Milan Hulcr, Václav Malina, Jiří Volenec, Jan Volráb vs Eduard Sendulský – Radoslav Guth, Roman Hanus, Jaromír Knill, Ondřej Kubrycht, Petr Pošík, Pavel Steiner, Petr Steiner
4., 23., 27., 45. Jiří Volenec 13 Jan Gregor
40 Milan Hulcr
50 Milan Hulcr
9., 40. Ondřej Kubrycht
20. Roman Hanus
40. Petr Pošík
19. 6. 10 11:15 HANSP Boca Seniors Kalich club Žižkov 10. 4:6 (2:4)
Zpočátku lepší Kalich si ve druhé půli zápas zbytečně zkomplikoval, když nechal domácí vyrovnat. Nakonec rozhodl nejlepší hráč utkání Zdeněk Grůša, auto 4 branek. Zápas odpovídal úrovni osmé ligy, ale vývojem nenudil. Petr Karhan, Petr Karol
Boca Seniors Kalich club Žižkov
Eduard Sendulský – Roman Hanus, Jaromír Knill, Ondřej Kubrycht, Vít Mrkvička, Petr Pošík, Pavel Steiner, Petr Steiner vs Marek Grůša – Boris Damjanov, Jiří Ekrt, David Geyer, Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura
7., 35., 42. Ondřej Kubrycht
23. Vít Mrkvička
2., 16., 30., 50. Zdeněk Grůša st.
6., 56. David Geyer
5. 6. 10 11:15 HANSP Hypochondři Boca Seniors 9. 0:6 k.
Tým Hypochondrů se k utkání nedostavil. Tomáš Kmínek, Michal Karhan
Hypochondři Boca Seniors
vs Eduard Sendulský – Roman Hanus, Jaromír Knill, Ondřej Kubrycht, David Malý, Petr Pošík, Pavel Steiner, Petr Steiner
29. 5. 10 11:15 HANSP Boca Seniors Green shock FC 8. 2:2 (0:1)
Zdálo se že hosté si svou výhru pohlídají, nicméně ve druhé půli dokázali hráči Bocy seniors najít recept na soupeřova gólmana a tak si oba týmy body rozdělily. Jan Šimek
Boca Seniors Green shock FC
Eduard Sendulský – Radoslav Guth, Roman Hanus, Jaromír Knill, Ondřej Kubrycht, Petr Pošík, Pavel Steiner, Petr Steiner vs Jiří Jirásek – Michal Čermák, Záviš Löffelmann, Jakub Martínek, Jaroslav Smrž, Jan Svoboda, Filip Tesař, Štěpán Tikovský
41. Ondřej Kubrycht
43. Pavel Steiner
16. Filip Tesař
32. Jaroslav Smrž
51. Záviš Löffelmann
54. Filip Tesař
22. 5. 10 11:15 HANSP Gobi dezert Boca Seniors 7. 2:9 (1:3)
Výsledek je zcela výmluvný. Boca Seniors byla na hřišti pánem a svého soupeře zcela přehrávala, svojí kombinační hrou.
Gobi dezert Boca Seniors
Jan Mašek – Zdeněk Bambas, Martin Havel, Petr Hejna, Tomáš Hejna, Jan Lamser, Tomáš Mohelský, Miloš Plachý, Petr Pokorný vs Eduard Sendulský – Roman Hanus, Jaromír Knill, Ondřej Kubrycht, David Malý, Petr Pošík, Pavel Steiner
56. David Malý
15. 5. 10 11:15 HANSP Boca Seniors Alcatraz FC 6. 4:2 (1:1)
Na 8.ligu celkem pohledné utkání. Šancí si oba týmy vytvořili dost, ale většinou ztroskotali na jejich proměnění. Asi proto nehrají vyšší soutěž. Jan Šimek
Boca Seniors Alcatraz FC
Eduard Sendulský – Roman Hanus, Jiří Hoskovec, Jaromír Knill, Ondřej Kubrycht, Petr Pošík, Martin Sendulský, Pavel Steiner vs Martin Matěcha – Martin Binar, Tomáš Kindl, Patrik Kunzo, Pavol Látečka, Matúš Olejár, Petr Vozniak
8. Pavel Steiner
32., 55. Ondřej Kubrycht
49. Martin Sendulský
13., 42. Patrik Kunzo
8. 5. 10 11:15 HANSP Boca Seniors Young Boys Jílové 5. 5:3 (0:2)
I když se Jílovému podařilo dostat už do tříbrankového vedení, nakonec nevytěžilo ani bod. Boca totiž poctivou hrou, pílí a bojovností dokázala zápas otočit pěti brankami ve druhém poločase.
Boca Seniors Young Boys Jílové
Eduard Sendulský – Roman Hanus, Radek Hudos, Jaromír Knill, Pavel Kočí, Ondřej Kubrycht, Petr Pošík, Pavel Steiner vs Pavel Jirsík – David Bernard, Radek Bernard, Jan Češka, Vít Jankovec, Duc Anh Nguyen, Marek Pešička
38., 40., 41., 54. Pavel Steiner
50. Ondřej Kubrycht
34 Pavel Kočí 14., 23. Vít Jankovec
36. Jan Češka
24. David Bernard
60. Duc Anh Nguyen
1. 5. 10 11:15 HANSP Boca Seniors Příkopy FC 1. 8:0 (6:0)
O výsledku pravděpodobně rozhodla hojná účast hráčů Příkopů na pálení čarodejnic.
Boca Seniors Příkopy FC
Eduard Sendulský – Roman Hanus, Jiří Hoskovec, Radek Hudos, Jaromír Knill, Ondřej Kubrycht, Petr Pošík, Martin Sendulský, Pavel Steiner vs Jan Sochor – Marek Kaňka, Jiří Klain, Martin Klain, Karel Matějka, Jan Thienel
5. Roman Hanus
9., 21., 60. Martin Sendulský
17., 23., 53. Ondřej Kubrycht
19. Radek Hudos
24. 4. 10 10:00 DEKAN Strakonická 2007 1.FC Boca Seniors 4. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání hrané ve vysokém tempu. Oběma týmům by slušela vyšší soutěž. O vítězi rozhodla smolná teč domácího hráče ve zdi, která podstatně změnila směr trestného kopu hostů. Pavel Kaucký
Strakonická 2007 1.FC Boca Seniors
Pavel Šneidr – Vojtěch Horák, Michal Jonáš, Jan Kutiš, Vojtěch Malimánek, Roman Smák, Michal Šneidr, Karel Zivčák vs Eduard Sendulský – Roman Hanus, Jaromír Knill, Pavel Kočí, Ondřej Kubrycht, David Malý, Petr Pošík, Martin Sendulský, Pavel Steiner
52. OG
56. Ondřej Kubrycht
50. Pavel Kočí
17. 4. 10 11:15 TEMPO Boca Seniors ABCOM 3. 2:4 (0:3)
Vyrovnané utkání, týmy si v první půli vytvořily spoustu šancí, ale skorovat dokázal jen ABCOM. V druhé půli dokázali své šance přetvořit v góly i domácí, snížili na rozdíl jediného gólu, ale 3 minuty před koncem, po rohovém kopu, nechali před brankou osamoceného Štětku a ten do odkryté branky definitivně rozhodl. Jiří Fiala, Tomáš Fiala
Boca Seniors ABCOM
Eduard Sendulský – Roman Hanus, Jiří Hoskovec, Jaromír Knill, Ondřej Kubrycht, Vít Mrkvička, Petr Pošík, Martin Sendulský, Pavel Steiner vs Josef Karásek – Michal Borecký, Petr Borecký, Aleš Pernický, Martin Sejk, Jan Štětka, Jakub Troják, Tomáš Veselý, Stanislav Vladař
32., 56. Ondřej Kubrycht 46 Martin Sendulský 8., 23. Stanislav Vladař
30. Jakub Troják
57. Jan Štětka
10. 4. 10 11:15 HANSP Swarm FC Boca Seniors 2. 1:14 (0:7)
Jednoznační průběh utkání. hráči Swarmu musí ještě sbírat zkušenosti. Výsledek mluví z vše! náhradní
Swarm FC Boca Seniors
Lucie Kalvodová – Lukáš Drápela, Martin Kunc, Jakub Šedivý, Vojtěch Šimončík, Jan Švehla, Petr Vavruška vs Eduard Sendulský – Roman Hanus, Jiří Hoskovec, Radek Hudos, Jaromír Knill, Pavel Kočí, Ondřej Kubrycht, Vít Mrkvička, Martin Sendulský, Pavel Steiner