Po 6.9.10 18:45 TEMPO Dřevosprint SC Játro TJ   (VL2B)
Po 6.9.10 20:00 TEMPO Smutný potapěči Boston HS   (HL1A)
Po 20.9.10 18:45 TEMPO Kožich II.FC Zodyhyd P.N.P.   (HL6A)
Po 20.9.10 20:00 TEMPO Smutný potapěči H S Praha Klokan A   (HL1A)
Čt 11.11.10 19:30 BECH Bedna 98 FC Úterní hosté Ski FC A   (HL1A)
Čt 11.11.10 20:45 BECH Bakera Relax-FC   (HL3B)

5. 12. 10 13:45 TEMPO Sever 1.FC Bohemia Roztyly 11. 2:5 (1:2)
Vyrovnané a bojovné utkání. Rozhodl větší počet hráčů hostí, kteří svého soupeře uběhali a měli i potřebné štěstí. Martin Hanzal
Sever 1.FC Bohemia Roztyly
Roman Kuba – Karel Frankota, David Jankovský, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Jiří Štědronský vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Petr Havelka, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Martin Zeman
17. Rostislav Pulkrab
55. David Jankovský
8., 59. Michal Brabec
28. Jan Šterner
41. Daniel Riedl
48. Dušan Mrozek
21. 11. 10 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly The Penguins 6:5 B 10. 2:1 (0:1)
Bojovné utkání dobré úrovně skončilo šťastným vítězstvím domácích. Hosté byli po většinu zápasu lepší i se ujali vedení, nezvládli však závěr. Miroslav Malý
Bohemia Roztyly The Penguins 6:5 B
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Petr Havelka, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner vs Milan Dvonč – Roman Boubín, Milan Boubín ml., David Dušek, Martin Jakeš, Bohuslav Pixa, Pavel Savko, Rudolf Schiller
57. Petr Havelka
60. Michal Brabec
29. Martin Jakeš
14. 11. 10 13:45 TEMPO Oranjes 04 FC Bohemia Roztyly 9. 4:3 (3:2)
Hosté se již v 1.minutě ujali vedení, domácí však dokázali do poločasu zápas otočit a vedení si nakonec udrželi. Pavel Kaše, Miroslav Goth
Oranjes 04 FC Bohemia Roztyly
Martin Pešava – Tomáš Dobrý, Jiří Havelka, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Miroslav Rajchart, Jiří Štička, Michal Žoha, Radek Žoha vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Petr Havelka, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Aleš Tylinger
11., 17. Radek Žoha
27. Vladimir Merkulov
45. Miroslav Rajchart
1., 59. Dušan Mrozek
24. Michal Brabec
7. 11. 10 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly NeReal Žižkov FC 8. 3:6 (0:2)
Hosté si od prvních minut vytvořili herní převahu, zato domácí se gólově prosadili v posledních dvaceti minutách. Utkání se hrálo fair-play. Jan Kalaš
Bohemia Roztyly NeReal Žižkov FC
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Petr Havelka, Dušan Mrozek, Daniel Riedl vs Petr Pšenička – Michal Dadek, Michal Junek, Petr Junek, Tomáš Kořínek, Martin Krupka, Martin Peňáz, Karel Podrazký, Jan Sklenář
42., 47. Dušan Mrozek
52. Michal Brabec
13. Petr Junek
15., 31., 38. Martin Peňáz
37. Michal Junek
39. Michal Dadek
24. 10. 10 13:45 TEMPO MTPCH Bohemia Roztyly 7. 2:3 (1:1)
Velice slušný fotbal, do konce prvního poločasu vyrovnaný herně i gólově. Pak se podařilo hostům odskočit o dva góly. Domácí i přes závěrečný tlak pouze snížili na konečných 2:3.
MTPCH Bohemia Roztyly
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Michal Drga, Petr Janovský, Jakub Müller vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Dušan Mrozek, Jan Šterner, Martin Zeman
10. Lukáš Borek
56. Michal Drga
8 Michal Drga 22. Michal Brabec
46. Dušan Mrozek
48. Martin Zeman
17. 10. 10 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly Kapr tým 86 A 6. 8:3 (2:2)
Celý zápis byl o hráči domácích Havelkovi. Nahrával na první góly, střílel a co náhodou neblokoval, chytil velmi dobrý golman. Lukáš Weber, Aleš Řeřicha
Bohemia Roztyly Kapr tým 86 A
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Petr Havelka, Dušan Mrozek, Martin Zeman vs Jiří Pergler – Radomír Jungbauer, Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Milan Vošta, Aleš Zadák
19. Michal Brabec
21., 32., 37., 37., 43. Dušan Mrozek
40. Petr Havelka
9., 24. Pavel Martinovský
49. OG
51. Radomír Jungbauer
10. 10. 10 13:45 TEMPO K.T.S. FC Bohemia Roztyly 5. 8:2 (3:2)
Pohlední kombinační fotbal. Bohemia hrála v první půli efektivně, po změně stran ale už nestačila tempu, které K.T.S. díky početnější lavičce drželi pekelně vysoko. Kolem 45. minuty se zápas definitivně zlomil a o vítězi nebylo pochyb. Daniel Sander, Nikola Dočekal
K.T.S. FC Bohemia Roztyly
Pavel Švejda – Roman Dušek, Radek Hrubý, Martin Jureček, Martin Kabelka, Tomáš Miko, Ondřej Platil, Libor Sedláček, Martin Šíla, Jan Svoboda vs Petr Kretík – Tomáš Chalupa, Petr Havelka, Petr Kubát, Dušan Mrozek, Jan Šterner
59. Dušan Mrozek
3. 10. 10 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly Botič FC 4. 3:4 (2:2)
Nerozhodný zápas,kde rozhodoval druhý poločas a v něm byil brankově úspěšnější hráči týmu Botič FC. Husák
Bohemia Roztyly Botič FC
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Petr Havelka, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Aleš Tylinger vs Jan Soušek – Jaroslav Hájek, Jaromír Horníček, Martin Jiroušek, Martin Neumann, Jan Škramlík, Jan Soják, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil
52. Jaromír Horníček
19. 9. 10 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly United clans 3. 3:4 (0:1)
United byli od počátku lepším týmem a proto jejich vítězství je spravedlivé a zasloužené. Pavel Franěk, Adam Brtna
Bohemia Roztyly United clans
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Petr Havelka, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Aleš Tylinger vs Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Daniel Miňovský, Pavel Roubíček, Martin Zdeněk
38. Dušan Mrozek
43. Martin Havelka
51. Michal Brabec
23., 33. Daniel Miňovský
39. Pavel Roubíček
51. Robin Bárta
12. 9. 10 13:45 TEMPO A - klub 90 Bohemia Roztyly 2. 1:7 (1:2)
Poklidné utkání s kvalitou pouze na straně hostů. O zápase rozhodla hrubá chyba brankáře Svobody. Filip Šmídek
A - klub 90 Bohemia Roztyly
Milan Svoboda – Josef Holkup, Tomáš Kaplan, James King, Michal Lukács, František Mrázek, Jan Rosák, Jan Rybář vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Petr Havelka, Dušan Mrozek, Daniel Riedl
25. Jan Rybář 25 Tomáš Kaplan 12., 55. Tomáš Brabec
13. Martin Havelka
37. Petr Kubát
41. Michal Brabec
50., 53. Dušan Mrozek
5. 9. 10 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly Úderka Žižkov junioři 1. 8:14 (2:3)
Jednoznačný zápas v režii Úderky Žižkov. Roztyly držely vyrovnané skóre jen dokud soupeři nepřišel šestý hráč. Ve druhém poločase Žižkov zamkl svého soupeře, ale zároveň rezignoval na obranu, a tak utkání skončilo neobvyklým výsledkem. Roman Vejvoda
Bohemia Roztyly Úderka Žižkov junioři
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Petr Havelka, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner vs Pavel Řezáč – Marek Hanousek, Lukáš Mráz, Tomáš Pospíšil, David Šrámek, Robert Šupita