Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 9.12.10 | 19:30 | zzPODVI | Sklenářka FC Homogen 1.FC B | 11. | 4:4 |
Čt 9.12.10 | 19:00 | P3 | Mastný tyče Filipi SK | 11. | k. 0:6 k. |
Čt 9.12.10 | 19:00 | STER2 | Sloni na Pobřeží A Gumídci Méďové FC | 11. | 2:2 |
Čt 9.12.10 | 19:00 | P1 | PAPE Dejvice VSK MFF UK Praha A | 11. | 4:5 |
Čt 9.12.10 | 18:45 | ARIT | Suchdol sabres A Fugas CF A | 11. | 3:1 |
Čt 9.12.10 | 18:15 | MIKU2 | Real TIDE XXL Kareto-Reco | 11. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kareto-Reco | 11 | 10 | 0 | 1 | 57:15 | 20 |
2. | Sklenářka FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 36:19 | 17 |
3. | Suchdol sabres A | 11 | 8 | 0 | 3 | 39:21 | 16 |
4. | Gumídci Méďové FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:22 | 15 |
5. | Fugas CF A | 11 | 6 | 2 | 3 | 34:23 | 14 |
6. | Homogen 1.FC B | 11 | 5 | 2 | 4 | 41:21 | 12 |
7. | VSK MFF UK Praha A | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:27 | 11 |
8. | Sloni na Pobřeží A | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:21 | 11 |
9. | Real TIDE XXL | 11 | 4 | 0 | 7 | 30:38 | 8 |
10. | PAPE Dejvice | 11 | 3 | 0 | 8 | 35:37 | 6 |
11. | Filipi SK | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | Mastný tyče | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 1.9.10 | 17:00, 18:15 | zzANG | Homogen 1.FC B |
Po 6.9.10 | 18:15, 19:30 | STOD | Filipi SK |
Po 6.9.10 | 19:30, 20:45 | ARIT | Suchdol sabres A |
Čt 9.9.10 | 19:30, 20:45 | BECH | Sklenářka FC |
Ne 12.9.10 | 08:45, 10:00 | HANSP | PAPE Dejvice |
Po 13.9.10 | 18:15, 19:30 | STOD | Filipi SK |
St 15.9.10 | 19:00, 20:15 | P3 | Fugas CF A |
St 15.9.10 | 19:00, 20:15 | P2 | Fugas CF A |
St 15.9.10 | 19:00, 20:15 | P1 | Fugas CF A |
Po 20.9.10 | 17:00, 18:15 | ARIT | Suchdol sabres A |
Út 21.9.10 | 17:00, 18:15 | BECH | Sklenářka FC |
Út 21.9.10 | 18:15, 19:30 | zzPODVI | Gumídci Méďové FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Libor Vaněk | Fugas CF A | 10 |
2. | Pavel Chvojka | Koberce Trend ARG | 10 |
3. | Pavel Tesař | Homogen 1.FC B | 9 |
4. | Matěj Cihelka | Dvorce SK MPI | 8 |
5. | Petr Kos | VSK MFF UK Praha A | 8 |
6. | Luboš Kardoš | Sklenářka FC | 7 |
7. | Tomáš Fichtner | Viki team | 7 |
8. | Jiří Kročák | Gumídci Méďové FC | 7 |
9. | Jan Souček | Nalejto 1.FC | 6 |
10. | Tomáš Kamler | Palouček AC | 6 |
11. | Petr Bureš | Homogen 1.FC B | 5 |
12. | Jiří Fichtner | Koberce Trend ARG | 5 |
13. | Stanislav Škvor | Sklenářka FC | 5 |
14. | Karel Volavka | Homogen 1.FC B | 5 |
15. | Jan Koutecký | Suchdol sabres A | 4 |
16. | Petr Gemza | Fugas CF A | 4 |
17. | Jan Klozar | Fugas CF A | 4 |
18. | Jaroslav Vališ | PAPE Dejvice | 4 |
19. | Martin Formánek | Suchdol sabres A | 4 |
20. | Daniel Beránek | PAPE Dejvice | 4 |