St 15.9.10 18:15 HOSTI VŠSK MFF UK B Inter Bubeneč   (HL5E)
St 15.9.10 19:30 HOSTI VŠSK MFF UK C Namo FC   (HL6D)
Čt 7.10.10 18:15 HOSTI Sedm zbabělých A OrangeBoom   (HL8D)
Čt 7.10.10 19:30 HOSTI Suchá dáseň AC Noťa FC   (HL8D)
Čt 21.10.10 18:15 HOSTI Sedm zbabělých A Pozdní sběr II   (HL8D)
Čt 21.10.10 19:30 HOSTI Suchá dáseň AC James Joyce   (HL8D)

6. 12. 10 19:30 HOSTI Ramutant CF Lachtánci 1.WC 11. 11:6 (7:1)
Lehkonozí domácí by zřejmě hosty porazili i na normálním terénu, ale sněhová peřina ten rozdíl ještě zvýraznila. V závěru zápasu se chytli i hosté, takže k vidění byla až neskutečná přestřelka.
Ramutant CF Lachtánci 1.WC
Václav Král – František Klečka, Jana Novotná, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Pavel Kučera, Roman Sýkora, Jan Tyburec, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek
54. Jan Tyburec
22. 11. 10 19:30 HOSTI Lachtánci 1.WC Stará garda 10. 1:1 (0:1)
Utkání hrané vv tempu, kde Lachtánci doplatili na neproměňování šancí v prvním poločase a nakonec byli rádi i za remízu.
Lachtánci 1.WC Stará garda
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Miloslav Šmejkal, Roman Sýkora, Jan Tyburec, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Libor Stejskal – Robert Baščan, Pavel Horáček, Tomáš Jaroš, Tomáš Líška, Tomáš Manhart, Jiří Prosecký, Petr Turínek, Jan Vejmelka
53. Martin Chaloupka 28. Pavel Horáček
15. 11. 10 19:30 HOSTI Paráda Lachtánci 1.WC 9. 4:3 (2:2)
Celkem vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách, kde nakonec slavilo o něco šťastnější a techničtější mužstvo. Tomáš Drahovzal
Paráda Lachtánci 1.WC
Zbyšek Tržil – Vojtěch Hněvkovský, Václav Kural, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Martin Švehla, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Miloslav Šmejkal, Petr Šulc, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek
7. Martin Švehla
11., 58. Petr Vorlíček
33. Ondřej Losos
14., 37. Tomáš Vavřina
28. Radek Janouš
1. 11. 10 19:30 HOSTI Lachtánci 1.WC Medicína 8. 4:5 (0:2)
Hosté měli zápas zcela ve své režii, ale ve druhé půli jako by přestali hrát a domácí ucítili šanci. Bohužel pro ně už ale vyrovnat nestihli. Robert Pojer
Lachtánci 1.WC Medicína
Ivo Tyburec – Radek Janouš, Pavel Kučera, Miloslav Šmejkal, Petr Šulc, Roman Sýkora, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Roman Prokeš – Josef Kukelka, Martin Macko, Tomáš Petr, Václav Pilnáček, Michal Považan, Jan Punčochář, Jakub Vachek, Martin Vobecký
46. Václav Pilnáček
25. 10. 10 19:30 HOSTI Lachtánci 1.WC Veltěž SC 7. 6:0 k.
18. 10. 10 19:30 HOSTI K.K.K. Lachtánci 1.WC 6. 5:2 (2:1)
Na začátku vypadali hosté jako lepší, ale to jim vydrželo jen do 12.minuty. Pak převzali aktivitu domácí a také i díky chybám soupeře v obraně skóre otočili a zvítězili...
K.K.K. Lachtánci 1.WC
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Stanislav Červený, Libor Jelen, Jan Koška, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Petr Sedláček, Miroslav Slanina vs Ivo Tyburec – Radek Janouš, Pavel Kučera, Vítězslav Píša, Miloslav Šmejkal, Jarmil Vavřina, Tomáš Voříšek
14., 33. Petr Sedláček
22. Milan Melišík
31., 59. Petr Brabec
11., 40. Vítězslav Píša
11. 10. 10 19:30 HOSTI Lachtánci 1.WC Dodo´s kings 5. 3:3 (1:2)
herně vyrovnaný zápas, kde v první půli měli navrch Dodo´s kings, ale po přestávce převzali otěže utkání domácí, kteří se zejména díky Tyburcovi vytvořili dostatek šancí a dokázali urvat remízu. Lubomír Paprčka, Vlastislav Doležal
Lachtánci 1.WC Dodo´s kings
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, František Bureš, Lubomír Dobšovič, Tomáš Herold, Pavel Matoušek, Václav Paroubek, David Pos
14., 38. Jarmil Vavřina
41. Jan Tyburec
27. František Bureš
28. Václav Paroubek
39. Tomáš Herold
4. 10. 10 19:30 HOSTI Balet FC Lachtánci 1.WC 4. 7:3 (3:1)
V Lachtánčím dresu kraloval Sýkora. Dostávali až příliš laciné góly. Zápas byl daleko vyrovnanější, než naznačuje konečný výsledek. Utkání se vyznačovalo značnou tvrdostí, štěstí bylo, že se hrálo na velkém hřišti, hrát na menším, rozhodně by nezůstalo u tří žlutách karet.
Balet FC Lachtánci 1.WC
Roman Kreisinger – Lukáš Barnet, Jiří Hobza, Tomáš Karbula, Zdeněk Kasalý, Tomáš Nešpor, Miroslav Novotný, Lukáš Vízner vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Vítězslav Píša, Roman Sýkora, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek