Čt 9.9.10 17:30 ARIT Jawa - Techno team K.F.C. FC VET   (VL4D)
Čt 9.9.10 18:45 ARIT Filipi SK Fugas CF A   (HL4C)
Čt 9.9.10 20:00 ARIT Viktor 1.FC Dromedarians Praha   (HL6E)
Pá 8.10.10 18:15 HANSP Lipodur FC A Vládci Prahy   (HL7E)
Pá 8.10.10 19:30 HANSP PAPE Dejvice Mastný tyče   (HL4C)
Pá 8.10.10 20:45 HANSP Fugas CF B Modrý Svině A   (HL6F)

7. 12. 10 20:15 STER3 River lejt B Hells Bells 1.FC 11. 7:0 (7:0)
Hosté hráli oslabeni o jednoho hráče a to se také, bohužel pro ně, na výsledku podepsalo. Jan Brouček, Miloš Zapadlo
River lejt B Hells Bells 1.FC
Jan Lőbl – Gabriel Ardiles, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán vs Jiří Javůrek – Pavel Berka, Jan Novák, Tomáš Pokorný, Miroslav Štěpánek
3., 14., 27., 29. Adam Mayer
10., 11. Petr Mazanec
16. Gabriel Ardiles
22. 11. 10 19:30 BECH England United FC River lejt B 10. 6:6 (2:3)
Slušně hrané utkání se zaslouženou dělbou bodů. David Barcal, Jaroslav Horký
England United FC River lejt B
Michal Nemček – Michal Čečrdle, František Humpál, Daniel Kvasnovský, Jan Malý, Karel Michl, David Pomahač, Otakar Truksa, Lukáš Vála vs Tomáš Nulíček – Filip Kašpar, Jan Kučera, Adam Mayer, Ondřej Melena, Jiří Semotán
57. Adam Mayer
16. 11. 10 20:45 ARIT River lejt B ALT 1.AK 9. 1:2 (0:1)
Absolutně vyrovnaný zápas. Rozhodla náhodná trefa pět minut před koncem. Domácí již pak nedokázali odpovědět a to hlavně díky brankáři 1.AK Alt. Petr Moucha
River lejt B ALT 1.AK
Jan Lőbl – Gabriel Ardiles, Filip Kašpar, Jan Kučera, Adam Mayer, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán vs Michal Peikert – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
36. Jiří Semotán 6. Miroslav Bílek
55. Jaroslav Čejka
10. 11. 10 19:45 HRAB2 Tajfun AC River lejt B 8. 4:3 (1:2)
Ve vyrovnaném utkání šli fotbalovější hosté do vedení 3:1, ale domácí dostáli svému názvu a gólovou smrští během jedenácti minut zápas dokonale otočili.
Tajfun AC River lejt B
Pavel Heral – Libor Gvoždík, Jan Menhard, Pavel Menhard, Libor Musil, Josef Novák, Pavel Novotný, Aleš Vavřík vs Jan Lőbl – Gabriel Ardiles, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Jiří Semotán
27., 50. Pavel Menhard
39., 42. Libor Gvoždík
23., 28. Jiří Semotán
35. Gabriel Ardiles
2. 11. 10 19:00 P2 River lejt B Steve 7. 1:6 (1:3)
Čistě vedené utkání dobré úrovně. Domácí se překvapivě dostali do vedení, ale Steve během tří minut otočili výsledek a prakticky tím rozhodli. Výhra hostů je zasloužená, byli dravější a techničtější. Tomáš Loukotka, Bedřich Sýkora
River lejt B Steve
Jan Lőbl – Gabriel Ardiles, Filip Kašpar, Petr Mazanec, Vojtěch Mika, Jiří Semotán vs Kamil Mácha – Jiří Brádle, Petr Exner, Jan Kokeš, Rostislav Kosek, Jan Laibl, Miloš Plecháč, Slavomír Trepera
12. Gabriel Ardiles 18. Petr Exner
19. Slavomír Trepera
20., 48. Jiří Brádle
32., 49. Jan Kokeš
20. 10. 10 19:30 MIKU3 Viktorčin smích River lejt B 6. 0:2 (0:1)
Férový zápas. Lukáš Barnet, Lukáš Vokůrka
Viktorčin smích River lejt B
Ondřej Němec – Kamil Hanáček, Radovan Hrabě, Petr Jakubíček, Oldřich Křížek, Michal Šmíd, Vladimír Soulek vs Jan Lőbl – Gabriel Ardiles, Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jan Kučera, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán
29., 45. Adam Mayer
12. 10. 10 17:00 DEKAN Paradentol 1.FC River lejt B 5. 0:1 (0:0)
Nesmírně vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Deset minut před koncem však o své výhře rozhodli jedinou přesnou trefou hosté.
Paradentol 1.FC River lejt B
Tomáš Zdeněk – Martin Bursík, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Jiří Krejčík, Jaroslav Kubín, Martin Lepšík, Josef Petrásek vs Vojtěch Mika – Filip Kašpar, Jakub Kotas, Jan Lőbl, Adam Mayer, Petr Mazanec, Jiří Semotán
50. Jakub Kotas
5. 10. 10 20:15 P1 River lejt B Palouk SK 4. 1:2 (1:1)
Hra začala velmi dynamicky. Nejdříve vedli domácí, ale hostům se nakonec podařilo otočit skóre ve svůj prospěch a zaslouženě zvítězili. Martin Dolanský, Patrik Balej
River lejt B Palouk SK
Vojtěch MikaGabriel Ardiles, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Jiří Semotán vs Dušan Jakl – Ondřej Balek, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Christopher J. Crawford, Ivan Kosour, Jakub Novotný, Ondřej Panák, Lukáš Pospíšil
4. Adam Mayer 31 Petr Mazanec 16. Václav Černohorský
34. Pavel Brejška
9. Dušan Jakl
21. 9. 10 19:00 P2 Modrá vopice TJ River lejt B 3. 3:0 (1:0)
Svižně odehrané utkání, ve kterém měli domácí početnější lavičku a to rozhodlo. V první půli byl zápas vyrovnaný, ve druhé již hostům docházely síly.
Modrá vopice TJ River lejt B
Jakub Skála – Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Martin Kmoch, Michal Krpálek, Jiří Kubelka, Daniel Navrátil, Lukáš Radil, Jan Růžička, Lukáš Vítek, František Vyskočil vs Jan Lőbl – Michal Boháč, Filip Kašpar, Petr Mazanec, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán
17. Michal Krpálek
41. Lukáš Radil
56. Marek Jaroš
58 Lukáš Vítek
13. 9. 10 16:30 zzPANK2 River lejt B Kovárna PC 2. 2:2 (1:0)
Bojovné a vyrovnané utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Ladislav Němec, Michal Němec