12. CK pánbu nás netrestej 11 2 2 7 20:37 0

Út 5.10.10 18:15 ARIT DTS Praha Gekad   (HL8D)
Út 5.10.10 19:30 ARIT Bublifuck VET Prapražačka B   (VL4A)
Út 5.10.10 20:45 ARIT Nova LFC A President FC   (HL3B)
Čt 4.11.10 17:45 STER2 Albuquerque tuplaks The Wall   (HL8C)
Čt 4.11.10 19:00 STER2 FC F*C* VET Sebranka FC VET   (VL4B)
Čt 4.11.10 20:15 STER2 Rebelové Tohle není hokej?   (HL8C)

1. 12. 10 20:30 METE1 Sorbino Banditi z Palmovky 11. 0:0 (0:0)
Na velmi těžkém terénu bylo minimum šancí. Remíza je spravedlivá. Rudolf Bucha, Václav Rára
Sorbino Banditi z Palmovky
Štěpán Votruba – Michal Duffek, Tomáš Hajný, Michal Hruška, Richard Novák, Pavel Sláma, Radek Štveráček, Radovan Voch, Pavel Žák vs Kamil Luzar – Libor Chromik, Radek Fischer, Zdeněk Fusek, Tomáš Kuběna, Pavel Šenkýř, Aleš Strach, Tomáš Volný
25. 11. 10 18:15 MIKU2 Ansámbl Sorbino 10. 6:1 (1:0)
Zpočátku měli navrch hosté, ale s nulovou střeleckou pozencí neměli nárok se prosadit. Druhý poločas už byl jasně v režii Ansámblu. Petr Černík, Lubomír Peklanský
Ansámbl Sorbino
Luboš Giertli – Jiří Bačkora, Josef Bačkora, Robert Baran, David Juřík, Milan Krejčí, Filip Novák, Pavel Psotta, Ivo Šlesinger, Petr Suchan, Lubomír Vraniak vs Štěpán Votruba – Michal Duffek, Tomáš Hajný, Michal Hruška, Pavel Sláma, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Radovan Voch
10., 38., 45., 60. Petr Suchan
36. Milan Krejčí
56. Robert Baran
53. Michal Hruška
10. 11. 10 20:15 STER2 Sorbino Sparta Popularos 9. 1:0 (1:0)
Spíše podprůměrné utkání příliš fotbalu nenabídlo, byť oba týmy se o něj celý zápas poctivě snažily. V první půli lepší domácí se dostali do vedení střelou z ostrého úhlu a v posledních deseti minutách přežili několik tutovek hostujících veteránů a slavili vydřené dva body. Šedesátiletý gólman Sparty si za svůj výkon proti o jednu až dvě generace mladším protihráčům zaslouží pouze obdiv. Duben
Sorbino Sparta Popularos
Štěpán Votruba – Michal Duffek, Tomáš Hajný, Michal Hruška, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák vs Miroslav KrátkýMilan Cajthaml, Jiří Meyer, Petr Moucha, Zdeněk Muzika, Tomáš Zahradník
14. Michal Duffek
3. 11. 10 19:45 HRAB3 Tučňáci Sorbino 8. 5:3 (3:1)
Zasloužená výhra mužstva, které bylo výrazně fotbalovější. Tomáš Kafka, Jaromír Havel
Tučňáci Sorbino
Jiří Hroník – Arnošt Barták, František Barták, Libor Basík, Vladislav Kašpar, Petr Maňas, Lubomír Paprčka vs Štěpán VotrubaMichal Duffek, Michal Hruška, Richard Novák, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák
13., 22., 36. Vladislav Kašpar
19., 34. Libor Basík
3., 51. Michal Duffek
44. Michal Hruška
21. 10. 10 17:45 STER3 Ratajski démoni Sorbino 7. 2:6 (0:2)
Pohledné utkání.
Ratajski démoni Sorbino
Petr Ziegner – Tomáš Balaj, Ladislav Brázda, Jan Brouček, Martin Kašpar, Milan Novák vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Michal Duffek, Tomáš Hajný, Michal Hruška, Richard Novák, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák
44. Ladislav Brázda
45. Tomáš Balaj
15., 29., 60. Tomáš Hajný
32., 55. Michal Duffek
45. Milan Balda
6. 10. 10 17:45 STER3 Sorbino Hulla hulla FC 6. 1:2 (1:1)
Sorbino se rychle ujalo vedení, což ho uspokojilo. Hosté se pomalu rozjížděli, ale v druhé půli už na hřišti vládli a výsledek nakonec otočili. Jiří Moravec, Pavel Martinovský
Sorbino Hulla hulla FC
Štěpán Votruba – Milan Balda, Michal Duffek, Michal Hruška, Richard Novák, Pavel Sláma, Marek Vitouš, Pavel Žák vs Jaroslav Kašpar – Martin Hajný, Lukáš Harazin, František Krejča, Miroslav Orság, Antonín Seidl, Marek Vojtíšek
3. Milan Balda 30. Lukáš Harazin
48. OG
29. 9. 10 19:30 zzPODVI Neumann S.K. Sorbino 5. 0:7 (0:2)
V prvním poločase ještě vyrovnané utkání se po přestávce zvrhlo v jednoznačnou záležitost Sorbina. Kombinačně lepší hosté měli oproti Neumannu podstatně kvalitnější koncovku, přesto je konečná výše skóre pro poražené krutá. Kohout
Neumann S.K. Sorbino
Štěpán Honzík – Boris Kaliský, Michal Lainer, Vlastislav Říčař, Stephan Andre Schmid, Filip Šebek, Jan Švejda vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Michal Domanský, Michal Duffek, Tomáš Hajný, Michal Hruška, Richard Novák, Pavel Sláma, Radek Štveráček, Marek Vitouš, Pavel Žák
29. Tomáš Hajný
30., 48., 58. Michal Duffek
32. Radek Štveráček
38. Michal Hruška
53. Milan Balda
22. 9. 10 20:45 DEKAN Sorbino Motol FN 4. 2:3 (1:0)
Utkání proběhlo v poklidu.
Sorbino Motol FN
Štěpán Votruba – Milan Balda, Michal Duffek, Tomáš Hajný, Michal Hruška, Richard Novák, Pavel Sláma, Radek Štveráček, Radovan Voch, Pavel Žák vs Tomáš Kabrhel – Martin Budinský, Jiří Krejčík, Daniel Lindák, Lukáš Nemetz, Pavel Podrazil, Peter Tobiaš, Marián Uhrin, Tomáš Vrba
10. Michal Hruška
55. Tomáš Hajný
35. Tomáš Vrba
40. Jiří Krejčík
42. Peter Tobiaš
15. 9. 10 19:30 zzNOVOB Killing power FC Sorbino 3. 2:0 (2:0)
Domácí nebyli lepším týmem. O jejich výhře však rozhodly dvě razantní střely Mlatečka a velmi kvalitní výkon brankáře Bočana.
Killing power FC Sorbino
Pavel Bočan – Jiří Černý, Jan Hrdina, Petr Jančík, Petr Kovařík, Miloš Krčmář, Petr Mlateček vs Marek Vitouš – Milan Balda, Michal Domanský, Michal Duffek, Tomáš Hajný, Michal Hruška, Richard Novák, David Šachl, Radek Štveráček, Pavel Žák
3., 19. Petr Mlateček
8. 9. 10 18:15 HANSP Sorbino Hajdaláci z Masné 18 FK 2. 2:5 (1:2)
Svižně hrané utkání, ve kterém zvítězil fotbalovější tým. Jan Klofáč, Martin Šebek
Sorbino Hajdaláci z Masné 18 FK
Štěpán Votruba – Milan Balda, Michal Duffek, Tomáš Hajný, Michal Hruška, Richard Novák, David Šachl, Pavel Sláma, Marek Vitouš, Pavel Žák vs Josef Rezek – David Barcal, Jan Hrdlička, Milan Huňát, Miroslav Sachl, Libor Šimánek, Jan Šolc, Vilém Ungermann, Roman Zajíc
12. Marek Vitouš
52. Michal Hruška
6., 46. Jan Hrdlička
11., 48., 57. David Barcal
1. 9. 10 17:00 zzANG CK pánbu nás netrestej Sorbino 1. 1:1 (1:0)
Průměrné utkání, spravedlivá remíza. Karel Volavka, Oldřich Hykeš
CK pánbu nás netrestej Sorbino
Oldřich Havel – Andrej Bruncko, Jan Havlíček, Svatopluk Křejpský, Jiří Muk, Michal Paulík, Tomáš Pospíšil, Jan Štěpánek vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Michal Duffek, Tomáš Hajný, Michal Hruška, David Šachl, Pavel Sláma, Marek Vitouš, Pavel Žák