10. Hlavonožci na niti FC 11 3 0 8 26:42 6

St 8.9.10 18:15 MIKU3 Medvídkova tlapička Palouček AC   (HL8F)
St 8.9.10 19:30 MIKU3 Imidin Opatov FC Strašnická šlechta   (HL6D)
St 8.9.10 20:45 MIKU3 Tučňáci Neumann S.K.   (HL7C)
St 10.11.10 17:30 ARIT Kojots United Kovárna PC   (HL6C)
St 10.11.10 18:45 ARIT Inter Mokušle Yakuza   (HL8E)
St 10.11.10 20:00 ARIT Black Jack DP Xaverov   (VL1A)

9. 12. 10 19:00 STER1 Pivojs s.r.o.1.FC Credit Praha FC 11. 2:5 (1:3)
Hráči Pivojs hráli více než poločas ve čtyřech a to rozhodlo, protože ke konci jim už nezbývaly síly. Michael Štěpánek, Jiří Veškrna
Pivojs s.r.o.1.FC Credit Praha FC
Vojtěch Juda – Michal Kapička, Hynek Kempfer, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Petr Žáček vs Filip Bouřil – Jan Diviš, Petr Flášar, Radomír Grünspan, Jakub Kolařík, Miroslav Kopenec, David Lafek, Petr Malysz, Jiří Masluk, Petr Secký, Petr Světelský, Dalibor Tužinčin
22., 38. Vladislav Nový 11. Petr Secký
13., 57. Jakub Kolařík
18., 40. Petr Světelský
25. 11. 10 19:00 P3 Black mamba IBD Pivojs s.r.o.1.FC 10. 1:2 (0:2)
Celé utkání se nesalo ve znamení dobývání branky Pivojs, kteří se spíš jen bránili, přesto se narozdíl od soupeře trefili dvakrát. Kloud
Black mamba IBD Pivojs s.r.o.1.FC
Robert Mudr – Petr Bušek, Petr Cagášek, Martin Lukáš, Milan Lukáš, Pavel Mottl vs Vojtěch Juda – Michal Kapička, Hynek Kempfer, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka
32. Milan Lukáš 2. Hynek Kempfer
26. Jiří Králík
11. 11. 10 17:45 STER1 Pivojs s.r.o.1.FC Borussia Dortšpunt B 9. 1:6 (1:3)
Pohledné utkání rozhodli hosté až v posledních minutách. Tomáš Jelínek st., Vladimír Verner
Pivojs s.r.o.1.FC Borussia Dortšpunt B
Vojtěch Juda – Emanuel Gubrický, Hynek Kempfer, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Petr Žáček vs Michal Vojáček – Jiří Dolejška, Lukáš Ehrenberger, Matěj Holeček, Michal Košťál, Jiří Lopata, Martin Müller, Jakub Novák, Ondřej Pecha, Jakub Vašák, Jakub Vlnatý
5. Hynek Kempfer 12., 22. Lukáš Ehrenberger
16. Jiří Dolejška
58., 59. Jiří Lopata
59. Jakub Novák
3. 11. 10 18:15 zzPODVI Restaurace U Pecků B Pivojs s.r.o.1.FC 8. 5:1 (3:1)
Zápas hraný ve velkém tempu, kdy oba týmy předvedli spoustu dobrých šancí. Na straně vítězného týmu Restaurace U Pecků B byla však výborně hrající záloha. Krásná podívaná se spoustou branek. Václav Teller
Restaurace U Pecků B Pivojs s.r.o.1.FC
Petr Novotný – Josef Divíšek, Petr Kovařík, David Mikoláš, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Lukáš Seiler, Pavel Vacek, Pavel Vičan vs Vojtěch Juda – Emanuel Gubrický, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Jan Pivoňka, Pavel Štec, Petr Žáček
1., 9. Roman Potměšil
4., 42. Josef Divíšek
48. Lukáš Seiler
23. Michal Kapička
21. 10. 10 17:00 zzNOVOB Pivojs s.r.o.1.FC Repeťáci Praha 7. 2:4 (2:0)
Ze začátku to vypadalo pro jasnou záležitost pro domácí, kteří vedli po první půli o dvě branky, ale hosté do druhého dějství přidali a podařilo se jim zápas otočit a zaslouženě zvítězit.
Pivojs s.r.o.1.FC Repeťáci Praha
Petr Konečný – Emanuel Gubrický, Vojtěch Juda, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Jiří Králík, Jan Pivoňka vs Jan Němeček – Jan Harmáček, Václav Helmich, Tomáš Juritka, Tomáš Kalabis, Libor Marek, Tomáš Přibyl
5. Hynek Kempfer
17. Petr Konečný
42. Václav Helmich
45. Jan Němeček
55. Tomáš Kalabis
57. Jan Harmáček
13. 10. 10 20:45 MIKU1 The Best of England Pivojs s.r.o.1.FC 6. 6:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které se lépe vyvíjelo pro hráče Pivojs. Ti šli brzy do vedení po krásné brance Králíka. Ve 20.minutě zahrál Nový rukou, po odpískání přímého volného kopu reagoval nevhodným komentářem k rozhodčímu, za což mu byla udělena žlutá karta. Ihned po jejím udělení však poslal rozhodčího "do prdele" a tak dostal kartu červenou. Další vývoj zápasu již byl poklidný a když domácí ve 34.minutě vyrovnali skóre, nic jim už nebránilo v cestě za výhrou. Petr Učík, Jiří Hřebíček
The Best of England Pivojs s.r.o.1.FC
Miroslav Jung – Jiří Bakoš, Petr Fejl, Miloš Frýba, Lukáš Hroník, Jiří Jirka, Vladimír Keleman, Štefan Kotlár, Leoš Kozák, Lukáš Kurimský, Pavel Pavel, Michal Vajčner vs Emanuel Gubrický – Michal Kapička, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka