So 27.11.10 11:15 zzPANK2 Husinecká Šlechta Samson Žižkov 1.FC   (HL8I)

5. 12. 10 10:00 TEMPO Spořilov Represent Hilton Prague 11. 7:1 (3:0)
Jednoznačná partie, domácí měli od počátku převahu, kterou i gólově vyjádřili.
Ladislav Žižka – Martin Bulvas, Přemysl Bureš, Jan Fyrbach, Libor Jirsa, Karel Řezníček, Jiří Svatoš vs Zdeněk Kracík – František Kolský, Stanislav Kozlovský, Ondřej Pereverzov, Michal Slavík, Jan Urban
38. Přemysl Bureš
45., 49. Martin Bulvas
36. Jan Urban
21. 11. 10 08:45 ZAK Hashlerka THC 1993 A Spořilov Represent 10. 2:4 (0:2)
Zápas byl od začátku vyrovnaný, ale mírná převaha Spořilova vedla k dvoubrankovému vedení v poločase. Ve druhé půli byli nejspíš hosté s výsledkem spokojeni, což vedlo k bleskovému vyrovnání, nakonec však opět zabrali a strhli vítězství na svou stranu. Lukáš Harviš
Hashlerka THC 1993 A Spořilov Represent
Roman Davídek – Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Petr Vachl vs Ladislav Žižka – Adam Bechyně, Martin Bulvas, Přemysl Bureš, Jan Fyrbach, Libor Jirsa, Jiří Svatoš
32. Jiří Cibelius
39. Petr Vachl
7. Jan Fyrbach
23., 55. Adam Bechyně
50. Přemysl Bureš
14. 11. 10 11:15 ZAK Spořilov Represent Gee Gee Olive 9. 6:0 (2:0)
Tým domácích se rychle ujal vedení. Poté ještě hosty zbytečně oslabil Macháček a tak si Spořilov výsledek už ¨s klidem pohlídal. Jindřich Ludmila
Spořilov Represent Gee Gee Olive
Jiří Svatoš – Adam Bechyně, Martin Bulvas, Přemysl Bureš, Jan Fyrbach, Lukáš Hrdý, Karel Řezníček, Ladislav Žižka vs Roman Hnízdil – Michal Aron, Martin Gottwald, Marcel Macháček, Manuel Sá, Martin Vojáček
4., 43. Jiří Svatoš
5. Jan Fyrbach
41., 57. Adam Bechyně
35 Karel Řezníček 9. Marcel Macháček
35. Martin Vojáček
39. Marcel Macháček
7. 11. 10 12:30 KBELY Dinamo Praha Spořilov Represent 8. 6:3 (1:2)
Hrál se pěkný a svižný fotbal. Dlouho se zdálo, že vyhraje Spořilov, ale v posledních patnácti minutách udeřilo Dinamo a rozhodlo o otočení výsledku a svém jasném vítězství. Alois Sečkár, Václav Žofka
Dinamo Praha Spořilov Represent
Martin Novotný – Jiří Kartus, Michal Klumpar, Radek Pučálka, Jiří Rozumný, Lukáš Rozumný, Karel Stehlík, Jakub Tylle vs Ladislav Žižka – Martin Bulvas, Přemysl Bureš, Roman Christov, Jan Fyrbach, Lukáš Hrdý, Marek Liška, Jan Prát, Karel Řezníček, Jiří Svatoš
8., 44., 45., 55., 59. Lukáš Rozumný
49. Jiří Rozumný
28 Lukáš Rozumný 16. Karel Řezníček
26. OG
43. Jan Fyrbach
24. 10. 10 11:15 zzJUNI1 Spořilov Represent Suchdol sabres B 7. 6:0 (0:0)
Suchdol se první poločas držel, pak se ale projevila možnost střídat a konečný výsledek je jednoznačný. Jindřich Trmal, Pavel Charvát
Spořilov Represent Suchdol sabres B
Ladislav Žižka – Adam Bechyně, Martin Bulvas, Přemysl Bureš, Roman Christov, Jan Fyrbach, Libor Jirsa, Karel Řezníček, Jiří Svatoš vs Radek Kořínek – Tomáš Hamza, Jan Hanák, Martin Háněl, Miloslav Hotovec, Petr Hradecký
32. Ladislav Žižka
38. Jan Fyrbach
42. Jiří Svatoš
45. Roman Christov
49. Martin Bulvas
58. Přemysl Bureš
17. 10. 10 10:00 ZAK Krabice Spořilov Represent 6. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, hraný téměř bez faulů. Utkání chyběly střely na bránu a tudíž i góly. Hra se odehrávala většinou uprostřed hřiště. V závěru se hráči Krabice tlačili do zakončení, ale bez gólového efektu. Jan Harák, Petr Liška
Krabice Spořilov Represent
Michal Šeda – Lukáš Dvořák, Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Lenfeld, Petr Zikmunda, Pavel Zvěřina vs Ladislav ŽižkaAdam Bechyně, Martin Bulvas, Roman Christov, Lukáš Hrdý, Marek Liška, Jakub Nový, Karel Řezníček, Jiří Svatoš
10. 10. 10 10:00 ZAK Spořilov Represent KTB B 5. 1:3 (1:1)
Ve slušně hraném utkání vyhrál mírně lepší a efektivnější tým. Tomáš Majdl, Aleš Zmeškal
Spořilov Represent KTB B
Ladislav Žižka – Adam Bechyně, Martin Bulvas, Přemysl Bureš, Jan Fyrbach, Lukáš Hrdý, Libor Jirsa, Jakub Nový, Jiří Svatoš vs Vojtěch Roubíček – Roman Krsek, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Petr Šešín, Petr Šešín, Jan Švára
9. Lukáš Hrdý 24., 58. Petr Šešín
37. Roman Krsek
3. 10. 10 13:45 HANSP Torpédo Řepy Spořilov Represent 4. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání,kde rozhodla lepší koncovka týmu Torpédo Řepy. Alcides Gabriel Grance Valiente, Diego Luis Lettieri Cuevas
Torpédo Řepy Spořilov Represent
Richard Kulík – Martin Červenka, Jiří Hruška, Jan Jiskra, Lukáš Krupička, Richard Kulík, David Petržela, Karel Poupě, Karel Varga vs Ladislav Žižka – Adam Bechyně, Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Marek Liška, Jakub Nový, Jan Prát, Jiří Svatoš
45. Martin Červenka
19. 9. 10 10:00 P1 Konvikt klub Spořilov Represent 3. 3:1 (3:1)
Velmi bojovné utkání, v poli vyrovnané, ale Konvikt měl v kádru více hráčů schopných zakončit. Richard Starý, Martin Průša
Konvikt klub Spořilov Represent
Petr Duchoslav – František Černý, Evžen Dostál, Martin Ivančík, Lukáš Kutal, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, David Vodrážka, Tomáš Vodrážka vs Ladislav ŽižkaAdam Bechyně, Martin Bulvas, Přemysl Bureš, Jan Fyrbach, Lukáš Hrdý, Libor Jirsa, Marek Liška, Jakub Nový, Karel Řezníček
4. OG
23., 29. František Černý
16. Martin Bulvas
12. 9. 10 11:15 KBELY Spořilov Represent Hyens United 2. 6:0 k.
Jednoznačný průběh utkání již od prvních minut. Otázkou bylo jen to, kde se zastaví konečné skóre domácích. Tomáš Berka, Radek Kyšperský
Spořilov Represent Hyens United
Ladislav Žižka – Adam Bechyně, Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Libor Jirsa, Marek Liška, Jakub Nový, Karel Řezníček vs David Kohák – Jan Hovorka, Zdeněk Kolín, Jiří Korotvička, Luboš Rodak, Ondřej Štefl, Pavel Venzara