Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 30.11.10 | 18:15 | ARIT | Sedm zbabělých A DTS Praha | 11. | 3:1 |
Út 30.11.10 | 18:15 | zzPODVI | s.Oliver B Gekad | 11. | 0:3 |
Út 30.11.10 | 18:15 | HOSTI | Pozdní sběr II JUDr. Brouk Pytlík | 11. | 13:1 |
Út 30.11.10 | 18:15 | BECH | James Joyce Noťa FC | 11. | k. 0:6 k. |
Út 30.11.10 | 18:15 | zzNOVOB | OrangeBoom V.I.P. | 11. | 1:11 |
Út 30.11.10 | 18:00 | ZAK | Suchá dáseň AC Arseanal FC | 11. | 2:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pozdní sběr II | 11 | 11 | 0 | 0 | 74:13 | 22 |
2. | V.I.P. | 11 | 7 | 2 | 2 | 52:15 | 16 |
3. | s.Oliver B | 11 | 7 | 2 | 2 | 29:18 | 16 |
4. | Suchá dáseň AC | 11 | 7 | 0 | 4 | 30:21 | 14 |
5. | Arseanal FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:23 | 12 |
6. | Sedm zbabělých A | 11 | 6 | 0 | 5 | 29:29 | 12 |
7. | JUDr. Brouk Pytlík | 11 | 6 | 0 | 5 | 28:37 | 12 |
8. | Gekad | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:23 | 9 |
9. | DTS Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:29 | 9 |
10. | OrangeBoom | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:31 | 8 |
11. | James Joyce | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | Noťa FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 1.9.10 | 19:15, 20:30 | METE1 | Arseanal FC |
Čt 2.9.10 | 19:15, 20:30 | METE1 | DTS Praha |
Po 6.9.10 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | V.I.P. |
Út 7.9.10 | 18:15 | MIKU3 | JUDr. Brouk Pytlík |
St 15.9.10 | 16:30, 17:45 | zzHAGI3 | s.Oliver B |
St 15.9.10 | 16:30, 17:45 | zzPANK2 | OrangeBoom |
Po 20.9.10 | 18:15, 19:30 | zzPODVI | Sedm zbabělých A |
Po 20.9.10 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | V.I.P. |
Út 21.9.10 | 16:30, 17:45 | zzHAGI2 | Gekad |
Út 21.9.10 | 18:15, 19:30 | MIKU3 | JUDr. Brouk Pytlík |
St 22.9.10 | 16:30, 17:45 | zzHAGI3 | s.Oliver B |
Čt 23.9.10 | 18:45, 20:00 | ARIT | DTS Praha |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Radek Pálenkáš | Pozdní sběr II | 19 |
2. | Michal Mokroš | Pozdní sběr II | 16 |
3. | Tomáš Hájek | V.I.P. | 9 |
4. | Martin Nykl | V.I.P. | 9 |
5. | Ondřej Štika | Sokol Picasso B | 8 |
6. | Tomáš Pytl | Suchá dáseň AC | 7 |
7. | Václav Švestka | Metráčci | 6 |
8. | Tadeáš Bakala | Arseanal FC | 6 |
9. | Jiří Zbíral | Gekad | 6 |
10. | Lukáš Aron | JUDr. Brouk Pytlík | 6 |
11. | Petr Ctibor | Tatran Válec | 5 |
12. | Igor Pšurný | Pozdní sběr II | 5 |
13. | Martin Fazekaš | Footside | 5 |
14. | Martin Vlček | Arseanal FC | 5 |
15. | Vilém Černý | Pozdní sběr II | 5 |
16. | Ondřej Sankot | s.Oliver B | 5 |
17. | Martin Šašek | Suchá dáseň AC | 5 |
18. | Milan Mokroš | Lipnice | 4 |
19. | Daniel Nouzák | OrangeBoom | 4 |
20. | David Pecha | Legends are back | 4 |