Út 19.6.12 18:15 ARIT Pražský axiom DTS Praha 11. 3:2
St 13.6.12 18:45 ARIT DTS Praha Weekend Warriors FC 10. 5:2
Út 5.6.12 18:15 ARIT Mindží Lhota SK DTS Praha 9. 1:2
Út 29.5.12 18:15 ARIT DTS Praha MIFA Fighters FO 8. 0:1
Út 15.5.12 20:15 ZABEH Maisner gang DTS Praha 7. 5:9
Út 8.5.12 18:15 ARIT DTS Praha Sorbino 6. 8:4
Út 1.5.12 18:15 ARIT Hajdaláci z Masné 18 FK DTS Praha 5. 4:6
Út 17.4.12 18:15 ARIT DTS Praha Friends Prague 4. 2:2
Út 10.4.12 18:15 ARIT Dynamo R.U.M. B DTS Praha 3. 2:7
Út 3.4.12 18:15 ARIT DTS Praha Koloušci AK 2. 2:15
Út 27.3.12 18:15 ARIT DTS Praha Sváteční mančaft 1. 4:4

1. Koloušci AK 11 11 0 0 97:22 22
2. Mindží Lhota SK 11 7 2 2 56:20 16
12. Dynamo R.U.M. B 11 1 1 9 25:66 3

Čt 24.5.12 18:00 SCBEC Banditi z Palmovky Horst 1.FC   (HL5E)
Čt 24.5.12 19:15 SCBEC Houbařův Ráj Zde je místo ...   (HL8H)
Čt 24.5.12 20:30 SCBEC Poblióni FC Speciál Bráník A   (HL5E)
Čt 7.6.12 18:15 MIKU2 Jawa Team Indiana Team   (HL5E)
Čt 7.6.12 19:30 MIKU2 Opatoff A K CFG Suchdol   (HL8H)
Čt 7.6.12 20:45 MIKU2 Pašáci Speciál Bráník A   (HL5E)

19. 6. 12 18:15 ARIT Pražský axiom DTS Praha 11. 3:2 (0:2)
V zápase průměrné úrovně měli hosté výborný start do utkání a během úvodních 3 minut získali 2brankový náskok. V té době měl soupeř k dispozici pouze 5 hráčů. Během zápasu doplnili domácí kádr a podařilo se jim výsledek otočit na konečných 3:2, i když spravedlivější by byla remíza! Miloš Maršíček, Martin Šírl
Pražský axiom DTS Praha
Mikuláš Starý – Pavel Fabini, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Michal Řeřicha – Marek Holoubek, Matěj Kubínek, Tomáš Marvan, Filip Matzner, Václav Myslivec, Ondřej Pavlíček, Marek Truska, Jakub Vidman
44., 47., 55. Ondřej Vaněček 1. Marek Truska
3. Matěj Kubínek
13. 6. 12 18:45 ARIT DTS Praha Weekend Warriors FC 10. 5:2 (2:1)
DTS Praha ve 2. pločase jasně brankově odskočili a výsledek si už jen stačilo pohlídat. Vítek
DTS Praha Weekend Warriors FC
Michal Řeřicha – Vlastimil Janoušek, Matěj Kubínek, Tomáš Marvan, Filip Matzner, Václav Myslivec, Ondřej Pavlíček, Martin Šteker, Marek Truska, Jakub Vidman vs Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Jindřich Jonáš, Jakub Petrák, Tomáš Rybáček
6., 29. Matěj Kubínek
33. Filip Matzner
44., 53. Marek Truska
25., 60. Ondřej Červený
5. 6. 12 18:15 ARIT Mindží Lhota SK DTS Praha 9. 1:2 (0:1)
Utkání ve kterém hosté vyhráli na branky a domácí na spálené šance a tyčky. Tomuto zápasu by slušela remíza, hosté byli šťastnější. Jiří Ladman, Adam Levák
Mindží Lhota SK DTS Praha
Karel Zacharda – Pavel Fáry, Vladimír Hodač, Stanislav Kolařík, Tomáš Procházka, Michal Seifert, Tomáš Sova, Jiří Tourek, Matěj Wosyka vs Lukáš Hradečný – Marek Holoubek, Vlastimil Janoušek, Matěj Kubínek, Tomáš Marvan, Filip Matzner, Václav Myslivec, Ondřej Pavlíček, Michal Řeřicha, Marek Truska
42. Matěj Wosyka 5. Marek Holoubek
55. Filip Matzner
29. 5. 12 18:15 ARIT DTS Praha MIFA Fighters FO 8. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém trochu fotbalověji vypadalo mužstvo hostů, ale přesto by zápasu více slušela remíza, ke které bylo blízko. To by ovšem muselo DTS proměnit 5.minut před koncem pokutový kop za hraní rukou v PÚ. František Seknička, Miloš Maršíček
DTS Praha MIFA Fighters FO
Lukáš Hradečný – Marek Holoubek, Vlastimil Janoušek, Matěj Kubínek, Tomáš Marvan, Filip Matzner, Václav Myslivec, Ondřej Pavlíček, Michal Řeřicha, Martin Šteker, Marek Truska, Jakub Vidman vs Zbyněk MrózekPetr Fišer, Jaroslav Jelen, Michal Kraus, Vojtěch Melichar, Tomáš Soukup, Filip Svoboda, Jan Tříska
45. Michal Kraus 1. Tomáš Soukup
15. 5. 12 20:15 ZABEH Maisner gang DTS Praha 7. 5:9 (4:6)
I díky počasí (dešti) rychlé utkání nahoru-dolů. Občasné nepřesnosti vynahradila individuální kvalita hráčů z obou týmů. Jan Charvát, Jakub Vejnar
Maisner gang DTS Praha
Eduard Málek – Tadeáš Antůšek, Tomáš Dytrych, Jiří Fleisner, Josef Habr, Marek Hrabánek, Matouš Kapek, Jiří Kučera, Jakub Simajchl vs Michal Řeřicha – Vlastimil Janoušek, Matěj Kubínek, Tomáš Marvan, Václav Myslivec, Ondřej Pavlíček, Martin Šteker, Marek Truska, Jakub Vidman
56. Václav Myslivec
8. 5. 12 18:15 ARIT DTS Praha Sorbino 6. 8:4 (2:2)
V průběhu 1.poločasu odstoupil brankář týmu DTS pro zranění. Eduard Křemel, Petr Šimek
DTS Praha Sorbino
Lukáš Hradečný – Marek Holoubek, Matěj Kubínek, Tomáš Marvan, Filip Matzner, Václav Myslivec, Ondřej Pavlíček, Michal Řeřicha, Martin Šteker, Marek Truska, Jakub Vidman vs Milan Balda – Michal Duffek, Tomáš Hajný, Jan Hovězák, Jan Malec, Richard Novák, Václav Roztočil, Pavel Sláma, Radek Štveráček, Pavel Žák
10., 54., 60. Marek Truska
16., 33., 50., 57. Matěj Kubínek
43. Ondřej Pavlíček
7. Tomáš Hajný
20. Radek Štveráček
52., 55. Milan Balda
1. 5. 12 18:15 ARIT Hajdaláci z Masné 18 FK DTS Praha 5. 4:6 (1:1)
Hajdaláci hráli pouze v 5 ale i přes to se dostali do zaslouženého vedení. Ovšem poté došli síly a DTS zápas otočili. Marek Klokočka, Rudolf Růžek
Hajdaláci z Masné 18 FK DTS Praha
Jindřich Polák – David Barcal, Milan Huňát, Miroslav Sachl, Tomáš Šťastný vs Michal Řeřicha – Marek Holoubek, Vlastimil Janoušek, Matěj Kubínek, Tomáš Marvan, Filip Matzner, Václav Myslivec, Ondřej Pavlíček, Martin Šteker, Marek Truska, Jakub Vidman
6., 31. David Barcal
37. Tomáš Šťastný
53. Miroslav Sachl
8. Marek Holoubek
45., 57. Matěj Kubínek
46., 50., 54. Marek Truska
17. 4. 12 18:15 ARIT DTS Praha Friends Prague 4. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, hrané v rychlém tempu, kdy míč byl mnohdy rychlejší než myšlenka. Osladil
DTS Praha Friends Prague
Lukáš Hradečný – Marek Holoubek, Vlastimil Janoušek, Matěj Kubínek, Tomáš Marvan, Filip Matzner, Václav Myslivec, Ondřej Pavlíček, Michal Řeřicha, Martin Šteker, Marek Truska, Martin Zobač vs Jan Záruba – Jan Behro, Ladislav Csiba, Aleš Kopeček, David Nulíček, Stanislav Šafránek, Martin Svoboda, Jan Zavadil
24. Matěj Kubínek
46. Marek Truska
30. David Nulíček
36. Jan Zavadil
10. 4. 12 18:15 ARIT Dynamo R.U.M. B DTS Praha 3. 2:7 (0:2)
V první půli hra připomínala spíše poštu, oba týmy trefovali pouze brankové konstrukce. Ke konci 1.půle se hra posunula pouze na útočnou polovinu DTS, kteří nalezli recept na Dynamo a během 15minut rozhodli utkání.
Dynamo R.U.M. B DTS Praha
Martin Loayza – Róbert Balko, Miroslav Bína, Jan Cairola, Pavel Malina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Kamil Sedlák vs Michal Řeřicha – Vlastimil Janoušek, Matěj Kubínek, Tomáš Marvan, Václav Myslivec, Ondřej Pavlíček, Marek Truska, Jakub Vidman
47., 56. David Pracner 23., 29., 59. Vlastimil Janoušek
31., 39., 52. Marek Truska
32. Matěj Kubínek
3. 4. 12 18:15 ARIT DTS Praha Koloušci AK 2. 2:15 (1:6)
Klidné utkání s velkou převahou Koloušků. Trnka
DTS Praha Koloušci AK
Michal Řeřicha – Marek Holoubek, Vlastimil Janoušek, Tomáš Marvan, Václav Myslivec, Ondřej Pavlíček, Martin Šteker, Marek Truska, Martin Zobač vs Vojtěch Dvořák – František Barták, Marek Buchta, Tomáš Fišer, Vladislav Kašpar, Radovan Klučka, Jiří Růžička, Michal Šíma, Václav Slunka