So 11.9.10 08:45 P3 Stars beer Torpedo Cannabis   (HL7G)
So 11.9.10 10:00 P3 Komety FC A Hypochondři   (HL8J)
So 11.9.10 11:15 P3 KTB B Huntrs   (HL7H)
So 25.9.10 11:15 P2 Šnek FC B Torpedo Cannabis   (HL7G)
So 25.9.10 12:30 P2 Pivnice U Zpěváčků Pornolištičky   (HL8K)
So 25.9.10 13:45 P2 Dirty Hell Brothers Velká Bučina FK   (HL8L)

12. 12. 10 12:30 BECH Modrý balet A Bratři v lihu FC 11. 8:1 (1:1)
Zápas začal z obou stran velmi zostra několika tvrdými zákroky. Po domluvě kapitánům a udělení žlutých karet se začal hrát fotbal. Balet byl mírně lepší a fotbalovější, ale stav byl stále 1:1. Ve druhém poločase Bína bezdůvodně několikrát urazil rozhodčího a tak jeho tým dohrával 4+1, což se projevilo na výsledném skóre.
Modrý balet A Bratři v lihu FC
Patrik Šarf – Martin Digoň, Vladimír Hlaváček, Peter Kunca, Viktor Lecchi, Jan Musil, Ján Novák, Pavel Šípek vs Petr HloušekPetr Bína, Tomáš Brzák, Václav Cigánek, Michal Kocourek, Viktor Lada, Ondřej Rabiňák
4. Tomáš Brzák 35. Petr Bína
28. 11. 10 20:00 DEKAN Bratři v lihu FC Marná snaha 10. 6:3 (2:2)
Vyrovnané utkání rozhodly neproměněné šance hostů. Bojovný zápas na hraně, přesto fér. Vít Šikýř, Václav Hrdlička
Bratři v lihu FC Marná snaha
Petr Hloušek – Viktor Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Václav Cigánek, Michal Kocourek, Viktor Lada, Ondřej Rabiňák, Vojtěch Tošovský vs Petr Procházka – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Martin Veselý
1. Ondřej Rabiňák
7., 55. Tomáš Brzák
32. Petr Bína
42., 50. Michal Kocourek
20., 44. Pavel Procházka
22. Martin Veselý
21. 11. 10 13:45 zzPANK1 Levá fuska Bratři v lihu FC 9. 1:4 (0:1)
Hosté začali aktivněji, ale své čance nedali. Paradoxně skórovali, až když se hra vyrovnala. V druhé půli Fuska snížila na 1:2, závěr se jí ale nepovedl. Martin Havel, Miloš Plachý
Levá fuska Bratři v lihu FC
Lukáš Horváth – Jan Fiala, Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Jan Janovský, Pavel Mejstřík vs Petr Hloušek – Viktor Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Michal Kocourek, Viktor Lada, Ondřej Rabiňák
43. Jan Fiala 21., 36., 60. Michal Kocourek
56. Tomáš Brzák
14. 11. 10 12:30 TEMPO Bratři v lihu FC Guinness AC 8. 8:3 (5:0)
Jednoznačné vítězství domácích. Rozhodnuto bylo již po první půli, kdy vedli již 5:0. Hosté výsledek pouze korigovali třemi brankami v samém závěru utkání. Miroslav Goth, Pavel Kaše
Bratři v lihu FC Guinness AC
Petr Hloušek – Viktor Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Václav Cigánek, Michal Kocourek, Viktor Lada vs Jan Tomaier – Daniel Fára, Petr Kain, Miroslav Klinka, Tomáš Klinka, Jaroslav Koukal, Miroslav Lerche, Pavel Majringer, Ivo Měšťánek, Martin Musílek
4., 26., 58. Petr Bína
5., 19., 55. Viktor Lada
6. Michal Kocourek
56. Miroslav Klinka
57., 59. Miroslav Lerche
31. 10. 10 16:15 P3 City Lhotka FC Bratři v lihu FC 7. 1:14 (0:4)
Jasné vítězství hostů, kteří oslabené City nešetřili. Domácí si ale za otevřenou hru čestný gól zasloužili. Pavel Demo, Petr Zelenka
City Lhotka FC Bratři v lihu FC
Jakub Lambert – Tomáš Černý, Milan Dědek, Ondřej Špaček, Lukáš Vaněček vs Petr Hloušek – Viktor Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Michal Kocourek, Viktor Lada, Ondřej Rabiňák
54. Tomáš Černý 5., 46., 49., 59. Michal Kocourek
19., 44., 55. Viktor Lada
28. Tomáš Brzák
30., 34., 40., 47., 59. Petr Bína
51. Viktor Berdan
17. 10. 10 16:15 zzPANK1 Bratři v lihu FC Buzuluk Úvaly FC 6. 2:4 (0:2)
Rozhodnuté utkání zdramatizovali domácí pět minut před koncem a Buzuluk se nakonec o výhru bál do poslední minuty.
Bratři v lihu FC Buzuluk Úvaly FC
Petr Hloušek – Viktor Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Václav Cigánek, Michal Kocourek, Viktor Lada vs Michal Miko – Karol Blicha, Ondřej Bureš, Milan Cibulec, Fabien Clauss, Matěj Krček, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Jakub Votápek
55., 56. Michal Kocourek 53 Petr Bína 10., 20., 49. Ondřej Bureš
60. Jakub Votápek
29. Ondřej Bureš
10. 10. 10 13:45 zzHAGIB Bratři v lihu FC Vzteklé Želvičky 5. 7:1 (4:0)
Jednoznačný zápas v režii domácích. Pavel Řepa
Bratři v lihu FC Vzteklé Želvičky
Petr Hloušek – Viktor Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Michal Kocourek, Ondřej Rabiňák, Vojtěch Tošovský vs Michal Fecurka – Tomáš Horák, Tomáš Kougl, Jaroslav Maryška, Martin Maryška, Zdeněk Pospíchal, Tomáš Surovec, Karel Winter
5., 32., 59. Michal Kocourek
7., 38. Petr Bína
20., 23. Viktor Berdan
56. Tomáš Surovec
2. 10. 10 12:30 P3 Améby AFC B Bratři v lihu FC 4. 2:2 (0:1)
Nepříliš pohledné utkání skončilo nakonec zaslouženou remízou. Michal Jiránek, Pavel Kopřivík
Améby AFC B Bratři v lihu FC
Jan Beneš – Jan Chalupný, Tomáš Janda, Alexandr Kliment, František Kroužil, Ivan Lach, David Rybín, Jan Šípek, Jakub Šůs vs Petr Hloušek – Viktor Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Václav Cigánek, Michal Kocourek
55. Jan Šípek
58. František Kroužil
27. Michal Kocourek
35. Petr Bína
18. 9. 10 08:45 BECH Bratři v lihu FC Ambasadoři FC 3. 29:0 (13:0)
Jednoznačný zápas. Vítězové nastřelili navíc asi 10 tyčí. Poražení měli jednu šanci, ale bylo sympatické, že měli až do konce chuť do hry. Martin Baitler
Bratři v lihu FC Ambasadoři FC
Petr Hloušek – Viktor Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Václav Cigánek, Michal Kocourek vs Daniel Soukop – Radek Dvořák, Martin Háva, Filip Hodaň, Jan Mazůrek, Ondřej Moravec, Tomáš Vilímec
1., 11., 18., 19., 20., 22., 23., 28., 34., 39., 40., 43., 46., 50., 56., 56. Michal Kocourek
7., 21., 24., 36., 57. Petr Bína
12., 25., 31., 51. Tomáš Brzák
32. Václav Cigánek
45., 48., 58. Viktor Berdan
12. 9. 10 13:30 BECH Pražská hnědka DK Bratři v lihu FC 2. 3:12 (0:3)
Vysoké skóre odpovídá předvedenému výkonu. Dan Presler, Lukáš Trmal
Pražská hnědka DK Bratři v lihu FC
Lukáš Hála – Martin Dvořák, Richard Holas, Jaroslav Kraus, Ondřej Kulhánek, Rudolf Miler, Petr Zahradník vs Petr Hloušek – Viktor Berdan, Petr Bína, Václav Cigánek, Daniel Karl, Michal Kocourek, Ondřej Rabiňák, Vojtěch Tošovský