Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 21.6.10 | 19:30 | zzPODVI | Nic Moc Boys SUP Kapr tým SUP | 11. | 4:0 |
St 9.6.10 | 18:15 | zzNOVOB | Kapr tým SUP Koliba F.C.V. | 10. | 1:1 |
St 2.6.10 | 18:15 | zzNOVOB | Ortopedie Kapr tým SUP | 9. | 2:0 |
St 19.5.10 | 19:30 | KBELY | Kapr tým SUP Kbelák FC SUP | 8. | 3:1 |
St 12.5.10 | 18:15 | zzNOVOB | Kapr tým SUP Supráci Šumavan-Balkán | 7. | 8:1 |
St 5.5.10 | 18:15 | zzNOVOB | Apostrophe´FZ Kapr tým SUP | 6. | 4:3 |
Po 26.4.10 | 20:15 | P2 | Kapr tým SUP Čechie 12° SUP | 5. | 6:3 |
St 21.4.10 | 18:15 | zzNOVOB | AGČV/Ajax Kapr tým SUP | 4. | 1:2 |
St 14.4.10 | 18:15 | zzNOVOB | Kapr tým SUP Zelená liška TJ SUP A | 3. | 5:2 |
Út 6.4.10 | 19:00 | P3 | Tučňáci SUP A Kapr tým SUP | 2. | 2:1 |
St 31.3.10 | 18:15 | zzNOVOB | Kapr tým SUP Radouč FC A | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 7 | 3 | 1 | 29:18 | 17 |
2. | Radouč FC A | 11 | 7 | 2 | 2 | 38:19 | 16 |
3. | Supráci Šumavan-Balkán | 11 | 7 | 2 | 2 | 33:21 | 16 |
4. | Ortopedie | 11 | 5 | 2 | 4 | 24:15 | 12 |
5. | Tučňáci SUP A | 11 | 5 | 2 | 4 | 16:23 | 12 |
6. | Kapr tým SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:23 | 11 |
7. | AGČV/Ajax | 11 | 5 | 1 | 5 | 21:21 | 11 |
8. | Apostrophe´FZ | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:29 | 10 |
9. | Kbelák FC SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 19:22 | 8 |
10. | Koliba F.C.V. | 11 | 2 | 4 | 5 | 15:25 | 8 |
11. | Nic Moc Boys SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 14:26 | 7 |
12. | Čechie 12° SUP | 11 | 1 | 2 | 8 | 15:36 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 13.4.10 | 17:00 | zzNOVOB | Black angels 1.FC VET Domácí potřeby VET (VL2A) |
Út 13.4.10 | 18:15 | zzNOVOB | UTS Vršovice Kbelské vosy A (HL3A) |
Út 4.5.10 | 17:00 | zzNOVOB | VZ Rošambo (HL8F) |
Út 4.5.10 | 18:15 | zzNOVOB | Dvorce SK MPI UTS Vršovice (HL3A) |
Po 17.5.10 | 17:00 | zzNOVOB | PFC Kodymka B Admira 97 (HL8A) |
Po 17.5.10 | 18:15 | zzNOVOB | Cormoran FC SUP Žvahov (SVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartl Josef | 9 | 2 |
Hradec Jiří | 9 | 11 |
Kwolek Josef | 11 | 2 |
Pristaš Milan | 11 | 0 |
Rokyta Ladislav | 5 | 0 |
Šerák Miroslav | 10 | 0 |
Svoboda Luboš | 11 | 8 |
Tichý Josef | 6 | 3 |
Trepeš Josef | 7 | 0 |
Vošta Milan | 10 | 4 |