Čt 1.4.10 18:15 ARIT Fugas CF A VSK MFF UK Praha A   (HL4B)
Čt 1.4.10 19:30 ARIT CFG Suchdol Sedm zbabělých A   (HL8F)
Čt 13.5.10 18:15 ARIT Fugas CF A Ještěrka   (HL4B)
Čt 13.5.10 19:30 ARIT Prapražačka A Ekonom WT VET   (VL1A)
St 19.5.10 18:15 ARIT Inter Mokušle Juventus Pivus   (HL8C)
St 19.5.10 19:30 ARIT Pankráckej válec Black Jack   (VL2B)

21. 6. 10 19:30 ARIT Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán 11. 1:3 (1:2)
Utkání nabídlo mnoho pohledných akcí. Na oko lepší tým Ortopedie promarnil své šance na vstřelení většího počtu branek, zatímco hostující Šumavan své šance naopak využil. Utkání by více slušela remíza, ale hosté se mohli spolehnout na svého střelce Čížka a brankáře Kohouta a proto vyhráli. Pavel Dufek, Lukáš Kotrba
Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán
Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Blahoslav Dolenský, Jan Nesvorný, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn vs Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Roman Kozák, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík
24. Miloš Vaněk 1., 57. Libor Čížek
24. Pavel Karhan
7. 6. 10 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Zelená liška TJ SUP A 10. 2:2 (0:1)
Trošku nervózní zápas, hosté bránili hubený jednogólový náskok, což se jim nakonec nevyplatilo a domácí z penalty vyrovnali.
Supráci Šumavan-Balkán Zelená liška TJ SUP A
Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Milan Vondra vs Zdeněk Budín – Jaroslav Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Karel Prokop, Robert Samek, Libor Sněhota
39. Pavel Karhan
54. Libor Čížek
9., 48. Alexandr Kurz
31. 5. 10 18:15 KBELY Kbelák FC SUP Supráci Šumavan-Balkán 9. 1:2 (1:2)
Domácí se rychle dostali do vedení, hosté ale hru zpřesnili a do poločasu vývoj utkání otočili. Náskok si už ve druhé půli udrželi. Michael Řezáč
Kbelák FC SUP Supráci Šumavan-Balkán
Kamil Kyral – Tomáš Hudec, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Zdeněk Potůček, Jiří Veselý, Petr Vlček vs Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Milan Vondra
4. Zdeněk Potůček 12., 29. Pavel Karhan
17. 5. 10 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Tučňáci SUP A 8. 4:0 (2:0)
Jednoznačné utkání od začátku až do konce. Domácí brzy vedli o dvě branky a zápas bez problémů dovedli do vítězného konce.
Supráci Šumavan-Balkán Tučňáci SUP A
Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Roman Kozák, Ladislav Linek, Luboš Poláček vs Arnošt Barták – Vratislav Arnošt, Pavel Bílek, Jiří Hroník, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Ivan Moravec, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík
4., 13. Pavel Karhan
32., 42. Libor Čížek
12. 5. 10 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Supráci Šumavan-Balkán 7. 8:1 (3:0)
Od začátku jednoznačné utkání, kde se Kapr tým prezentoval lepší a efektivnější hrou, ale také i hráči na střídání. Hosté se postupem času uchylovali spíše k nefér hře a věčnému řečnění. Tomáš Rosenberger, Vít Zahradník
Kapr tým SUP Supráci Šumavan-Balkán
Milan Pristaš – Josef Bartl, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Tichý, Josef Trepeš, Milan Vošta vs Karel Kohout – Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík
2., 26., 46. Jiří Hradec
11., 42. Luboš Svoboda
50., 53. Josef Tichý
55. Josef Bartl
48. Pavel Karhan 46. Oldřich Smolík
3. 5. 10 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Radouč FC A 6. 5:2 (2:0)
Slušné utkání, tým hostů se snažil až do poslední minuty, ale podařilo se mu pouze snížit hrozivé skóre.
Supráci Šumavan-Balkán Radouč FC A
Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Roman Kozák, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra vs Václav Kovařík – Serghei Davidenco, Jaroslav Huňka, Miloslav Kolpek, Tibor Mester, Hynek Svoboda, Jiří Tůma
15., 27. Oldřich Smolík
42. Pavel Karhan
48. Roman Kozák
49. Libor Čížek
58 Oldřich Smolík 52. Tibor Mester
55. Serghei Davidenco
26. 4. 10 18:15 ARIT Apostrophe´FZ Supráci Šumavan-Balkán 5. 0:5 (0:2)
Rozhodčí se nedostavil, po d ohodě řídili utkání zástupci týmu Apostrophe.
Zápas hraný ve vysokém tempu, měli od začátku pevně v rukách hráči Šumavanu a svoji převahu vyjádřili i brankově.
Apostrophe´FZ Supráci Šumavan-Balkán
Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Holba, Jiří Jedlička, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka vs Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Roman Kozák, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Milan Vondra
19., 50. Libor Čížek
23. Roman Kozák
41. Ladislav Linek
55. Pavel Karhan
19. 4. 10 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Nic Moc Boys SUP 4. 0:2 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Slušné utkání.
Supráci Šumavan-Balkán Nic Moc Boys SUP
Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Roman Kozák, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Milan Vondra vs Zdeněk Koller – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Miloslav Moc, Pavel Naď, Pavel Selinger, Michal Strohs, Michal Váňa
7. Miloslav Moc
41. Jiří Čermák
12. 4. 10 17:00 ARIT Čechie 12° SUP Supráci Šumavan-Balkán 3. 2:3 (2:1)
Utkání dobré úrovně. Hosté byli lepším týmem. Petr Šeba, Petr Šmejkal
Čechie 12° SUP Supráci Šumavan-Balkán
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Karel Kohout – Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Roman Kozák, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík
22. Karel Bednář
29. Pavel Dlouhý
10. OG
35. Roman Kozák
54. Ladislav Linek
8. 4. 10 19:30 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Koliba F.C.V. 2. 6:1 (5:1)
Jednoznačné utkání od 1.minuty. Domácí o zápase rozhodli již v prvním poločase. Zbytek zápasu se poté jen dohrával.
Supráci Šumavan-Balkán Koliba F.C.V.
Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Roman Kozák, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík vs Miroslav Kos – Zdeněk Dražík, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Vlastimil Kašpar, Jaroslav Matoušek, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Martin Vaněček
1., 24. Libor Čížek
12. Luboš Poláček
15., 25. Pavel Karhan
36. Miroslav Kotouč
13. Vlastimil Kašpar 12. Miroslav Kos
29. 3. 10 17:00 ARIT AGČV/Ajax Supráci Šumavan-Balkán 1. 2:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas ve velmi dobrém tempu skončil spravedlivou remízou. Husák,Jára
AGČV/Ajax Supráci Šumavan-Balkán
Pavel Hůla – Petr Blaschke, Pavel Boček, Zdeněk Havlík, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Ondřej Pfeffer, Jindřich Poláček, Miroslav Rothe, Vítězslav Ryšánek vs Karel Kohout – Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Milan Vondra