9. Tyran Saens 1.FC VET A 11 3 2 6 33:33 8

Ne 25.4.10 13:45 P1 Terron AC Bozi B Sturm JM   (HL6K)
Ne 25.4.10 15:00 P1 Újezd Calcio Gente - Yeti FC   (HL5H)
Pá 21.5.10 19:15 ZAK Grinders FC Efficenza AC   (HL5E)
Pá 21.5.10 20:30 ZAK Pralinky F.C.K. Klár rávla VET   (VL4D)
Ne 6.6.10 18:45 P2 s.Oliver A Víťazný február FK   (HL6L)
Ne 6.6.10 20:00 P2 S.N.F. A Deportivo Estudiantil FC A   (HL3D)

23. 6. 10 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V CFC Letňany 11. 3:4 (2:1)
Zpočátku působili hosté ospalým dojmem a probudili se až po druhé inkasované brance. Klokan byl jako tým fotbalovější, Letňany stavěly na pár výrazných individualitách, které když byly na hřišti, zle domácím zatápěly a naopak v jejich nepřítomnosti se hosté dostávali pod velký tlak. O výsledku rozhodl chvilkový slabší výkon domácího gólmana, který pustil dva góly z velkého úhlu. Michal Černík, Petr Kalaš
Klokan club Perón V CFC Letňany
Petr Voženílek – Pavel Bouška, Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Jan Saidl vs Milan Sapík – Pavel Borský, Jan Krutský, Jiří Lukáš, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Michal Škopek, Richard Starý, Pavel Tesař
7. Pavel Bouška
10. Jaroslav Klíma
39. Jan Saidl
36 Jan Kyněra 27. Stanislav Obešlo
46., 56. Pavel Borský
47. Richard Starý
17. 6. 10 20:15 P3 CFC Letňany Katovna Žižkov 10. 2:3 (2:1)
Utkání výborné úrovně. Domácí sice o půli vedli, ale hosté se zvedli a ve druhém poločase výsledek otočili. Ke konci hosté už pouze bránili, ale domácím se už vyrovnat nepodařilo.
CFC Letňany Katovna Žižkov
Milan Sapík – Petr Adamec, Pavel Čup, Michal Pangrác, Martin Průša, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Petr Svoboda – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Jan Kramer, Petr Řehoř, Petr Tlustý, Robert Vintr, Radek Žaloudek
15. Michal Škopek
30. Michal Pangrác
3., 49. Jan Barták
43. Radim Houška
7. 6. 10 19:30 KBELY Gambrinus VH VET CFC Letňany 9. 5:3 (4:1)
Utkání bylo zajímavé, ale o vítězství Gambrinusu nebylo pochyb.
Gambrinus VH VET CFC Letňany
Michal Petráš – Milan Doruška, Petr Grégr, Ladislav Jacko, Roman Kašajík, Miroslav Mašata, Pavel Mráz, František Novák, Milan Novák vs Jan KrutskýPetr Adamec, Pavel Borský, Jiří Lukáš, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
45. Richard Starý
27. 5. 10 18:15 BECH CFC Letňany Faraon 8. 1:5 (0:5)
Zápas plný nasazení a velmi pohledných akcí rozhodl už první poločas, kdy Faraon utekl na rozdíl pěti branek. Druhý poločas se již vyrovnal, ale jediný gól dokázaly vsítit Letňany. Zdramatizování již obrana Faraonu nepřipustila. David Levý, Tomáš Kriebel
CFC Letňany Faraon
Jan Krutský – Petr Adamec, Jiří Lukáš, Martin Průša, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Václav Karásek – Ján Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Bohumil Přibyl, Marek Smola, Jan Šubík, Jiří Vacek, Slavomír Voženílek
35. Oldřich Vodrážka 6., 16. Slavomír Voženílek
24. Tomáš Jakl
26. Marek Smola
29. Jan Šubík
17. 5. 10 18:15 ARIT Ekonom WT VET CFC Letňany 7. 2:2 (0:1)
Hosté vedli v zápase, který jasně kontrolovali až do 55 minuty. Poté se však začaly dít věci. Nejdříve Kunc skóroval Kunc a pět minut nato přidal branku ještě Kubr. Výsledkem budiž remíza.
Ekonom WT VET CFC Letňany
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Roman Kunc vs Milan Sapík – Pavel Borský, Jiří Lukáš, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
55. Roman Kunc
60. Tomáš Kubr
14. Jiří Lukáš
10. 5. 10 19:45 HRAB3 CFC Letňany Defect 6. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hráči Defectu otočili výsledek ve svůj prospěch v samotném závěru. Radek Klouček, Josef Přibyl
CFC Letňany Defect
Milan Sapík – Petr Adamec, Pavel Čup, Jiří Lukáš, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Jiří Janecký – Vlastimil Bartošek, Václav Dub, Petr Havel, Otakar Mestek, Tomáš Neumann, Jan Toman, Ladislav Vávra
17. Stanislav Obešlo
32. Pavel Čup
28. Vlastimil Bartošek
58. Jan Toman
59. Tomáš Neumann
3. 5. 10 20:15 P1 CFC Letňany Tyran Saens 1.FC VET A 5. 2:1 (1:1)
Velmi fyzicky a psychicky náročné utkání, kdy hráči Tyranu byli fotbalovější a hráči Letňan disciplinovanější, což s účinou taktikou střídání dvou pětek vedlo ke konečnému vítězství, také určitě proto, že Tyran Nový neproměnil v 60.minutě penaltu. Matouš Hilar
CFC Letňany Tyran Saens 1.FC VET A
Milan Sapík – Petr Adamec, Pavel Borský, Pavel Čup, Jiří Lukáš, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Richard Starý, Pavel Tesař, Oldřich Vodrážka vs Roman Forejt – Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Robert Lamáček, Karel Nový, Tomáš Procházka, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner
26., 42. Jiří Lukáš 21. Karel Nový
21. 4. 10 20:15 P2 Prapražačka A CFC Letňany 4. 0:4 (0:2)
Velmi pěkné fotbalové utkání, ovládli hráči Letňan zcela oprávněně. Kvalita zápasu byla vysoká a lze jen podotkonout, že hráči nad 35 let předvedli fotbal, za který by se nemusel stydět ani mladší celek.
Prapražačka A CFC Letňany
Petr Kubín – Roman Blovský, Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Pavel Staněk, Jan Syrovátka vs Milan Sapík – Petr Adamec, Pavel Borský, Petr Frňka, Jiří Lukáš, Martin Průša, Richard Starý, Pavel Tesař, Oldřich Vodrážka
14. Pavel Tesař
27. Richard Starý
38. Martin Průša
52. Jiří Lukáš
14. 4. 10 19:30 MIKU1 CFC Letňany Bakera VET 3. 1:3 (1:2)
Ofenziva Letňan se tříštila o zataženou obranu Bakery, která hrála chytře a vyrážela do nebezpečných protiútoků. Hosté byli fotbalovější. Jan Lukeš, Petr Krbec
CFC Letňany Bakera VET
Milan Sapík – Petr Adamec, Pavel Borský, Petr Frňka, Jiří Lukáš, Stanislav Obešlo, Martin Průša, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Schütz, Pavel Šimáček
25. Jiří Lukáš 2., 47. Miroslav Fritz
28. Jiří Kuděj
11. 4. 10 18:45 TEMPO Typos - Garda FC CFC Letňany 2. 2:2 (1:1)
Krásný a pohledný zípas s mnoha šancemi na obou stranách. Nebýt výborných zákroků brankářů, hlavně toho domácího, bylo by skóre o hodně vyšší. Remíza je zasloužená. Gejza Trgiňa, Štěpán Šulc
Typos - Garda FC CFC Letňany
Stanislav Hubený – Pavel Ducháček, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Milan Kratochvíl, Zdeněk Matějka, Miroslav Matlas, Vlastimil Rozehnal, Jan Salivar, Jiří Šíp vs Martin Průša – Petr Adamec, Jiří Lukáš, Stanislav Obešlo, Milan Sapík, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
19., 47. Milan Kratochvíl 22. Martin Průša
40. Jiří Lukáš
2. 4. 10 19:00 P3 CFC Letňany Santa Dominica VET 1. 4:1 (1:0)
Vyrovnané utkání až do 55.minuty, kdy si domácí třemi brankami zajistili vítězství. Kovařík,Važán
CFC Letňany Santa Dominica VET
Petr Adamec – Pavel Borský, Petr Frňka, Milan Sapík, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Martin Petrů – Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Zdeněk Požár, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný