9. Tyran Saens 1.FC VET A 11 3 2 6 33:33 8

St 7.4.10 19:00 P1 Berlínští lvi Stará dáma   (HL2B)
St 7.4.10 20:15 P1 Rokoska SUP Houbaři   (SVL2B)
Út 20.4.10 19:00 P3 Orion Praha SK B Hvězda VAB F.C.   (VL3B)
Út 20.4.10 20:15 P3 Po Útlumu 06 Dřevorubci Modřany V   (VL2A)
Po 10.5.10 19:00 P2 Bronx KKK A Vyzunk FM   (HL4A)
Po 10.5.10 20:15 P2 Santa Dominica Inter Lotyšák B   (HL2A)

23. 6. 10 20:15 STER3 Katovna Žižkov Defect 11. 6:1 (3:0)
Hráči Katovny vstoupili do utkání rázně a ujali se dvougólového vedení. Začali bránit výsledek, ale Detect vychytal jejich skvělý gólman a tak Katovna z brejků postupně navyšovala skóre. Detect vůbec nebránil a prestože lěpe kombinoval, nedal více než gól. Michal Opava, František Klečka
Katovna Žižkov Defect
Petr Svoboda – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Jan Kramer, Petr Řehoř, Petr Tlustý, Robert Vintr, Radek Žaloudek vs Jiří Janecký – Vlastimil Bartošek, Václav Dub, Petr Havel, Martin Hošek, David Hůlka, Karel Hynek, Ladislav Vávra
6., 10., 24. Jan Barták
37. Petr Tlustý
55., 59. Radim Houška
52. David Hůlka
17. 6. 10 20:15 P3 CFC Letňany Katovna Žižkov 10. 2:3 (2:1)
Utkání výborné úrovně. Domácí sice o půli vedli, ale hosté se zvedli a ve druhém poločase výsledek otočili. Ke konci hosté už pouze bránili, ale domácím se už vyrovnat nepodařilo.
CFC Letňany Katovna Žižkov
Milan Sapík – Petr Adamec, Pavel Čup, Michal Pangrác, Martin Průša, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Petr Svoboda – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Jan Kramer, Petr Řehoř, Petr Tlustý, Robert Vintr, Radek Žaloudek
15. Michal Škopek
30. Michal Pangrác
3., 49. Jan Barták
43. Radim Houška
9. 6. 10 20:15 P1 Katovna Žižkov Prapražačka A 9. 8:4 (5:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Katovna Žižkov Prapražačka A
Petr Svoboda – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Jan Kramer, Petr Řehoř, Petr Tlustý, Robert Vintr vs Petr Kubín – Roman Blovský, Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka
11., 24., 25., 35., 44., 48. Radim Houška
12., 14. Robert Vintr
6. Radovan Dostál
27., 31. Jan Syrovátka
58. Vladimír Mrázek
26. 5. 10 19:00 P3 Bakera VET Katovna Žižkov 8. 3:0 (2:0)
Průměrný zápas pomalejšího tempa, ve kterém zvítězil lepší tým Bakera. Jiří Bláha, Jiří Lukáš
Bakera VET Katovna Žižkov
Václav Kohout – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Pavel Schütz vs René Provazník – Jan Barták, Petr Doubravský, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Petr Svoboda, Petr Tlustý, Robert Vintr
3., 4. Miroslav Fritz
40. Luboš Řeháček
23. 5. 10 18:45 TEMPO Katovna Žižkov Typos - Garda FC 7. 2:5 (2:2)
Hosté dokázali proměnit více šancí, za Katovnu se prosadil pouze Barták. Vyrovnaný duel v solidním tempu.
Katovna Žižkov Typos - Garda FC
René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Pavel Jakerle, Jan Kramer, Petr Řehoř, Petr Svoboda, Petr Tlustý, Robert Vintr vs Stanislav Hubený – Pavel Ducháček, Roman Hlinák, Zdeněk Matějka, Miroslav Matlas, Marek Procházka, Vlastimil Rozehnal, Jan Salivar, Jiří Šíp
9., 25. Jan Barták 12., 16., 47. Roman Hlinák
35., 55. Pavel Ducháček
14. 5. 10 19:00 STER3 Santa Dominica VET Katovna Žižkov 6. 6:0 (4:0)
Zápas, který se vyvíjel jednoznačně pro domácí, musel být ve 20.minutě ukončen, jelikož se Katovně zranili dva hráči a tak počet jejích hráčů klesl pod předepsanou normu.
Santa Dominica VET Katovna Žižkov
Martin Petrů – Jiří Bašta, David Hrubý, Miloslav Lev, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Petr Svoboda – Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Petr Řehoř
4., 18. David Hrubý
10. Roman Šťastný
16. Petr Mlateček
4. 5. 10 19:30 MIKU1 Katovna Žižkov Klokan club Perón V 5. 2:12 (1:7)
Jednoznačné utkání o jehož výsledku bylo po deseti minutách defakto rozhodnuto i když do vedení šla paradoxně nejdříve Katovna. Michal Kalina, Martin Čechovič
Katovna Žižkov Klokan club Perón V
Petr Svoboda – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Petr Tlustý, Robert Vintr vs Petr Voženílek – Pavel Bouška, Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Karel Kristen, Martin Lafek, Petr Pohnán, Jan Saidl, Luděk Zelenka
47. Pavel Bouška
19. 4. 10 20:15 P1 Tyran Saens 1.FC VET A Katovna Žižkov 4. 2:2 (1:0)
Oboustraně vynikající fotbálek. Bojovný, tvrdý, ale i technický. K vidění byly krásné naržečky i individuální akce. Remíza je zasloužená, i když více šancí na vítězství měla Katovna.
Tyran Saens 1.FC VET A Katovna Žižkov
Evžen Trexler – Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Robert Lamáček, David Nosek, Karel Nový, Tomáš Procházka, Stanislav Šamonil vs René Provazník – Jan Barták, Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Miroslav Svoboda, Petr Svoboda, Petr Tlustý, Robert Vintr
16. Jaroslav Halama
58. Karel Nový
35. Jan Kramer
49. František Mlejnek
12. 4. 10 18:15 KBELY Gambrinus VH VET Katovna Žižkov 3. 11:3 (7:2)
Velmi slušně hraný a pohledný zápas, plný velmi pěkných akcí, kde od začátku dominovali vítězové dirigovaní nejlepšími hráči zápasu Mrázem a M.Novákem. Roman Bendl, Boris Novotný
Gambrinus VH VET Katovna Žižkov
Michal Petráš – Milan Doruška, Petr Grégr, Ladislav Jacko, Roman Kašajík, Radek Kučera, Pavel Mráz, František Novák, Milan Novák vs René Provazník – Radim Houška, Pavel Jakerle, Jan Kramer, František Mlejnek, Petr Řehoř, Petr Tlustý, Robert Vintr
7., 21. Milan Novák
8., 15., 26., 42., 52. Pavel Mráz
17., 59. Radek Kučera
24. Milan Doruška
43. Ladislav Jacko
11., 18., 37. Radim Houška
8. 4. 10 18:15 BECH Katovna Žižkov Faraon 2. 4:7 (3:2)
Dobré utkání, ve kterém domácí od 45.minuty už fyzicky nestačili. Kovařík,Važán
Katovna Žižkov Faraon
René Provazník – Miroslav Drobný, Radim Houška, Pavel Jakerle, Petr Řehoř, Petr Svoboda, Petr Tlustý, Robert Vintr vs Bohumil Přibyl – Ján Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Václav Karásek, Marek Smola, Jan Šubík, Jiří Vacek, Slavomír Voženílek
10., 38. Radim Houška
18., 30. Robert Vintr
16., 54. Marek Smola
25. Jiří Vacek
44., 46., 55., 57. Jan Šubík
29. 3. 10 18:15 ARIT Ekonom WT VET Katovna Žižkov 1. 2:2 (1:2)
Katovna Žižkov odehrála nešťastný zápas, neboť v obou poločasech inkasovala v poslední minutě. Obě mužstva se prezentovala velmi dobrými výkony. Husák,Jára
Ekonom WT VET Katovna Žižkov
Michal Juna – František Čálek, Jiří Čapla, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Richard Šuta vs René Provazník – Radim Houška, Pavel Jakerle, Petr Svoboda, Petr Tlustý, Robert Vintr