St 14.4.10 19:30 DEKAN Houbaři Tycho de Brahe SUP   (SVL2B)
St 14.4.10 20:45 DEKAN Pivušky FC Motol FN   (HL6C)
Pá 23.4.10 19:30 DEKAN Devils of Resslovka Delivery FC   (HL4D)
Pá 23.4.10 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Faux-pas   (HL8G)
Ne 2.5.10 10:00 STOD Uličníci FC PKD 2006   (HL6I)
Ne 2.5.10 11:15 STOD Strašnická šlechta Tus Pelotas   (HL6K)

24. 6. 10 19:30 MIKU1 Traktor humus VET A Malostranský SK 11. 6:0 (0:0)
Oboustranně pěkné utkání. Hosté, ač pouze ve čtyřech, se snažili hrát fotbal. Bohužel se projevil nedostatek hráčů a v první půli 5x inkasovali. Ve 31.minutě bylo utkání ukončeno kvůli zranění hráče Malostranských. Luděk Štěpánek, Jiří Štróbl
Traktor humus VET A Malostranský SK
Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Karel Němeček, Zdeněk Průša, Vladimír Rožánek, Richard Valenta, Květoslav Vopršal vs Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Čížek, Luboš Hanzlík, Pavel Suchopár
13. 6. 10 17:30 DEKAN Kent Traktor humus VET A 10. 3:1 (2:0)
Oboustranně kvalitní zápas. Kent začal ve čtyřech v poli. Rozhodlo lepší zakončení a taktická vyzrálost. Stanislav Kasa, Miroslav Tůma
Kent Traktor humus VET A
Tomáš Zach – Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Petr Potoček vs Mykola Frydrak – Ivan Baláš, Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Jedlička, Petr Lahovský, Václav Meisner, Zdeněk Průša, Vladimír Rožánek, Pavel Špás, Květoslav Vopršal
11., 54. Roman Mráz
22. Jaroslav Liška
57. Květoslav Vopršal
6. 6. 10 17:30 DEKAN Traktor humus VET A Rychlé pípy VET 9. 8:3 (4:1)
Rozhodčí se nedostavili!!!
Náhradními rozhodčími byl zvoleni hráči Šedivý a Michálek z Traktoru Humus.
Traktor humus VET A Rychlé pípy VET
Vladimír Rožánek – Vasil Bobalik, Petr Jedlička, Václav Meisner, Petr Mládek, Zdeněk Průša, Pavel Špás, Květoslav Vopršal vs Libor Viták – Miloslav Doležal, Pavel Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Jan Vorlík, Petr Vorlík
6., 20., 39., 52., 56. Květoslav Vopršal
9. Petr Jedlička
17., 46. Petr Mládek
22. Pavel Mačalík
42. Petr Novotný
49. Jan Spěvák
30. 5. 10 17:30 DEKAN TuMPach 1.AC VET Traktor humus VET A 8. 4:7 (2:5)
Zpočátku výrazná převaha hostů, se kterou si domácí nevěděli rady. Do hry se vrátili i díky hattricku Tejnory, ale náskok Traktoru už byl dostatečný.
TuMPach 1.AC VET Traktor humus VET A
Petr Zlámal – Petr Porebski, Michael Rutar, Tomáš Sluka, Richard Šváb, Tomáš Tejnora, Jan Vítek vs Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Petr Jedlička, Petr Lahovský, Václav Meisner, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Pavel Špás, Květoslav Vopršal
3. Mykola Frydrak
19. 5. 10 19:30 DEKAN Traktor humus VET A Hvězda VAB F.C. 7. 6:0 k.
Tým Hvězdy VAB F.C. se nedostavil. Martin Líbal
Traktor humus VET A Hvězda VAB F.C.
Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Jedlička, Petr Lahovský, Václav Meisner, Petr Mládek, Pavel Špás, Květoslav Vopršal vs
16. 5. 10 17:30 DEKAN Veteráni Ďáblice Traktor humus VET A 6. 1:10 (0:5)
Jednoznačný zápas v režii Traktoru. Férové a pohodové utkání. Marek Valášek, Michal Jančí
Veteráni Ďáblice Traktor humus VET A
Jiří Hail – Tomáš Dvořák, Pavel Jurčík, Filip Kazda, Milan Krch, Milan Laškovský vs Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Jedlička, Petr Lahovský, Václav Meisner, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Pavel Špás, Květoslav Vopršal
48. Pavel Jurčík 2., 11. Květoslav Vopršal
10., 16., 30., 42. Petr Mládek
41., 54., 56. Václav Meisner
50. Vasil Bobalik
4. 5. 10 20:45 BECH Starci na chmelu A Traktor humus VET A 5. 1:8 (0:4)
Jak je ze statistik patrné, bylo to utkání o jednom muži. Domácí obrana si s Vopršalem nevěděla rady a ten byl u všech osmi gólů, z čehož šest jich vstřelil sám. Naděje domácích tkvěla na Coňkovi, ale ten neměl ten den seřízená mířidla.
Starci na chmelu A Traktor humus VET A
Petr Jambor – Tomáš Čížek, Stanislav Coňk, Jaroslav Skála, Lubomír Vodehnal, Milan Vondra vs Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Lubor Hoďánek, Petr Lahovský, Květoslav Vopršal
60. Jaroslav Skála 3., 22., 29., 42., 45., 46. Květoslav Vopršal
28. OG
50. Tomáš Bouška
27. 4. 10 18:00 ZAK Traktor humus VET A Sokol Vysočany VET 4. 1:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním měl Traktor převahu a zaslouženě se ujal vedení. Ve druhé půli tlačily Vysočany a vytvořily si tři velké šance, ale dvě neproměnily a jedna skončila na břevně. Remíza by tomuto zápasu slušela více.
Traktor humus VET A Sokol Vysočany VET
Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Jedlička, Petr Lahovský, Petr Mládek, Pavel Špás, Květoslav Vopršal vs Roman Janda – Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Jiří Povýšil, Vladimír Topič, Michal Trnka, Tomáš Záruba
17. Petr Mládek 55 Petr Jedlička
22. 4. 10 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Traktor humus VET A 3. 6:1 (3:0)
Už v poločase vedl Lotyšák o tři góly a po změně stran přidal další tři. O čtyři z nich se postaral střelecky disponovaný Malypetr. Lotyšák byl lepší, ale především v proměňování šancí, v poli Traktor tolik nezaostával.
Inter Lotyšák VET A Traktor humus VET A
Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Lubomír Brychta, Petr Ezr, Zdeněk Janoušek, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika vs Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Jedlička, Petr Lahovský, Vladimír Rožánek, Pavel Špás, Květoslav Vopršal
7., 26., 36., 38. Jan Malypetr
16. Petr Ezr
51. Miroslav Smolka
33 Miroslav Smolka 60. Květoslav Vopršal 23. Mykola Frydrak
26. Petr Lahovský
18. 4. 10 17:30 DEKAN Manchester United V Traktor humus VET A 1. 0:7 (0:2)
Po dvou rychlých gólech v úvodu jednoznačné utkání. Traktor kontroloval hru. Roman Mašek, Miroslav Spousta
Manchester United V Traktor humus VET A
Pavel Novák – Dušan Kovařík, Ivan Kubík, Dalibor Miketa, Jaroslav Novotný, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Zdeněk Táborský vs Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Jedlička, Petr Lahovský, Václav Meisner, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Květoslav Vopršal
5., 40. Václav Meisner
10., 43., 50. Květoslav Vopršal
31. Vasil Bobalik
55. Vladimír Rožánek
11. 4. 10 17:30 DEKAN Traktor humus VET A Orion Praha SK B 2. 4:2 (3:1)
Orion byl fotbalovějšímu Traktoru důstojným soupeřem a potrápil jej až do závěrečného hvizdu. Michal Ebr
Traktor humus VET A Orion Praha SK B
Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Jedlička, Petr Lahovský, Václav Meisner, Petr Mládek, Zdeněk Průša, Vladimír Rožánek, Pavel Špás, Květoslav Vopršal vs Václav Kovařík – Miloš Jirák, Václav Jirsák, Pavel Karas, Aleš Kuželka, Jiří Měsíček, Karel Novák, Slavomír Novotný, Jan Zdich