Pá 30.4.10 19:00 P3 Guatemalské ještěrky Dromedarians Praha   (HL6E)
Pá 30.4.10 20:15 P3 Sklenářka S.G. Bílý lev CF VET   (VL2A)
St 26.5.10 19:15 METE1 Turman VET Desperado VET   (VL3A)
St 26.5.10 20:30 METE1 Athletico KMF Banditi z Palmovky   (HL8D)
St 16.6.10 19:00 STER3 Klikaři FC GFC   (HL8D)
St 16.6.10 20:15 STER3 Pivušky FC 1.FC Holešovice   (HL6C)

24. 6. 10 19:30 MIKU1 Traktor humus VET A Malostranský SK 11. 6:0 (0:0)
Oboustranně pěkné utkání. Hosté, ač pouze ve čtyřech, se snažili hrát fotbal. Bohužel se projevil nedostatek hráčů a v první půli 5x inkasovali. Ve 31.minutě bylo utkání ukončeno kvůli zranění hráče Malostranských. Luděk Štěpánek, Jiří Štróbl
Traktor humus VET A Malostranský SK
Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Karel Němeček, Zdeněk Průša, Vladimír Rožánek, Richard Valenta, Květoslav Vopršal vs Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Čížek, Luboš Hanzlík, Pavel Suchopár
8. 6. 10 20:45 BECH Malostranský SK Starci na chmelu A 10. 6:0 (5:0)
Jasná záležitost pro domácí.
Malostranský SK Starci na chmelu A
Petr Deršák – Jiří Balcar, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Luboš Hanzlík, Petr Kozel, Pavel Suchopár vs Jaroslav Skála – Tomáš Čížek, Stanislav Coňk, Petr Jambor, Lubomír Vodehnal, Milan Vondra
1. Pavel Suchopár
5., 7. Rudolf Buchal
15. Petr Kozel
29., 39. Luboš Hanzlík
1. 6. 10 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Malostranský SK 9. 0:2 (0:0)
Velmi pohledné utkání hrané v relativním klidu. Vítězný tým těžil ze smrtících brejků. Gólman poražených se navíc vytáhl při několika tutových šancích, proto neni výsledek tak krutý, jaký mohl být. Daniel Veselý, Daniel Rezek
Sokol Vysočany VET Malostranský SK
Roman Janda – Petr Hochmann, Ladislav Kafka, Jiří Povýšil, Vladimír Topič, Michal Trnka, Tomáš Záruba vs Petr Deršák – Jiří Balcar, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Petr Kozel, Pavel Suchopár
34., 46. Roman Čížek
27. 5. 10 18:15 HANSP Malostranský SK Inter Lotyšák VET A 8. 7:1 (3:0)
Tvrdé a bojovné utkání s jednoznačným výsledkem. Hosté se drželi pouze prvních 20 minut a poté už převzal režii zápasu lepší a techničtější tým domácích.
Malostranský SK Inter Lotyšák VET A
Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Luboš Hanzlík, Petr Kozel, Pavel Suchopár vs Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Pavel Brož, Lubomír Brychta, Petr Haas, Zdeněk Janoušek, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika
12., 17. Rudolf Buchal
23. Luboš Hanzlík
35., 37. Roman Brejcha
48. Jiří Balcar
60. Roman Čížek
50. Jan Malypetr
18. 5. 10 20:45 MIKU3 Orion Praha SK B Malostranský SK 7. 1:5 (0:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ale do šaten šli přeci jen spokojenější hosté, kterým se podařilo vstřelit dvě branky. Dvě minuty po přestávce se domácím podařilo skórovat a snížili na rozdíl jediné branky. Hosté se však oklepali a nakonec zaslouženě vyhráli vysoko 5:1. Jiří Ekrt, Zdeněk Grůša ml.
Orion Praha SK B Malostranský SK
Václav Kovařík – Martin Bendl, Miloš Jirák, Václav Jirsák, Aleš Kuželka, Dušan Kuzmík, Luděk Lély, Jiří Měsíček, Karel Novák, Slavomír Novotný, Jan Zdich vs Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Milan Buldra, Roman Čížek, Luboš Hanzlík, Petr Kozel, Pavel Suchopár
32. Karel Novák 22., 53., 55. Roman Brejcha
25., 47. Roman Čížek
13. 5. 10 18:15 DEKAN Malostranský SK Manchester United V 6. 6:3 (3:1)
V poklidu hrané utkání, ve kterém byli domácí lepším týmem. Václav Kovařík, Pavel Karas
Malostranský SK Manchester United V
Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Petr Kozel, Pavel Suchopár vs Pavel Novák – Jiří Exner, Dušan Kovařík, Ivan Kubík, Václav Rybák, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Zdeněk Táborský
11., 39., 55. Roman Brejcha
15. Roman Čížek
18. Petr Kozel
52. Rudolf Buchal
28., 41., 50. Ivan Kubík
6. 5. 10 18:15 zzTKSPA Malostranský SK Veteráni Ďáblice 5. 11:2 (4:1)
Jednoznačné utkání s trvalou převahou Malostranských. Jiří Svátek, Pavel Přeučil
Malostranský SK Veteráni Ďáblice
Petr Deršák – Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Petr Kozel, Pavel Suchopár vs Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Jiří Hail, Pavel Jurčík, Jan Kaňka, Filip Kazda, Milan Krch, Miroslav Muška
6., 17., 35., 50., 51., 60. Rudolf Buchal
16., 36., 47. Roman Brejcha
22., 44. Pavel Suchopár
28. Milan Krch
58. Filip Kazda
27. 4. 10 20:45 zzNOVOB Kent Malostranský SK 4. 3:2 (2:1)
Výborné utkání, ve kterém zvítězilo takticky hrající mužstvo Kentu. Malostranští měli drtivý závěr, ale neprostupná obrana Kentu a zahozené šance jim nedovolily vyrovnat. Hráno velice slušně. Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev
Kent Malostranský SK
Tomáš Zach – Josef Bažant, Bohuslav Černý, Jiří Kordovský, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Petr Potoček, Stanislav Rattay vs Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Luboš Hanzlík, Petr Kozel
7. Jiří Kordovský
27. Vojtěch Mráz
45. Bohuslav Černý
22. Roman Brejcha
46. Rudolf Buchal
20. 4. 10 18:15 MIKU1 Malostranský SK Rychlé pípy VET 3. 10:2 (5:1)
Jednoznačné a zasloužené vítězství týmu Malostranský SK.
Malostranský SK Rychlé pípy VET
Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Petr Kozel, Pavel Suchopár vs Libor VitákMartin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík