Ne 17.10.10 16:15 zzHAGIB Pozdní sběr II s.Oliver B   (HL8D)
Ne 12.12.10 15:00 P3 G.I.C La Plate de Cünde Farkáň 92 1.FC   (HL4E)
Ne 12.12.10 16:15 P3 Terron AC Bozi B Beach attack 90210   (HL6K)

8. 12. 10 19:30 HOSTI Játro TJ Prapražačka A 11. 0:6 (0:3)
Zdeněk Staněk – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Miloslav Janský, Jaroslav Kompit, Radek Pekárek vs Petr KubínRadovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Martin Kačer, Vladimír Mrázek, Jiří Petr, Jan Syrovátka, Dušan Voleský
15. Martin Kačer
38. René Hönig
59. Jiří Petr
24. 11. 10 19:30 MIKU2 Prapražačka A Dřevosprint SC 10. 6:0 (3:1)
Domácí byli po celý zápas fotbalovější a měli množství šancí, které také dokázali proměnit. Víc míč paradoxně drželi hosté, ale pouze po vápno, jinak byli neškodní.

STDK kontumovala utkání pro start hráče Kačírka (Dřevosprint SC) v trestu.
Martin Suchý, Petr Zouza
Prapražačka A Dřevosprint SC
Martin Kačer – Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Vladimír Mrázek, Jiří Petr, Jan Syrovátka, Dušan Voleský vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Jaroslav Šimon, Jaromír Tomaides
7. Radovan Dostál
8., 20., 46. Jan Syrovátka
35. Jiří Petr
29. Jindřich Marhoul
21. 11. 10 17:30 DEKAN Prapražačka A Traktor humus VET A 9. 6:2 (4:0)
Velmi pěkný zápas, ve kterém bojovnost Traktoru nestačila na fotbalovost Prapražačky, která zaslouženě vyhrála. Jiří Lokvenc, Jan Kmuníček
Prapražačka A Traktor humus VET A
Vladimír Mrázek – Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Pavel Jirák, Petr Kubín, Jan Syrovátka vs Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Jedlička, Václav Meisner, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Richard Valenta
2., 27. Jan Syrovátka
13., 50. René Hönig
28., 40. Radovan Dostál
31. Petr Jedlička
47. Richard Valenta
10. 11. 10 20:15 P2 Boca Seniors VET Prapražačka A 8. 0:12 (0:3)
Jednoznačné utkání, ve kterém jasně dominovala Prapražačka. Stanislav Lipták
Boca Seniors VET Prapražačka A
Martin Cicala – Radek Budil, Karel Ehrenberger, Aleš Holas, Marian Křivan, Václav Odvárka vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Jiří Petr, Jan Syrovátka
12., 48., 51., 52. Jan Syrovátka
17., 28., 37., 50., 58. Radovan Dostál
31., 44., 45. Jiří Petr
4. 11. 10 20:15 P1 Prapražačka A Tučňáci VET 7. 6:1 (2:0)
Zápas byl vyrovnaný, hráči předváděli útočný fotbal na obou stranách. Domácí gólman podal úžasný výkon a proto si Prapražačka odnesla dva body a poměrně výraznou výhru. Jaroslav Šimek, Jan Dopita
Prapražačka A Tučňáci VET
Pavel Jirák – Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Petr Kubín, Vladimír Mrázek, Jiří Petr, Jan Syrovátka, Dušan Voleský vs Tomáš Kutal – Richard Bursa, Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Petr Skoč
10., 30., 42. Jiří Petr
38. Jan Syrovátka
39. Martin Gregor
57. Radovan Dostál
58. Jiří Mach
20. 10. 10 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby VET Prapražačka A 6. 2:2 (0:2)
Vyrovnané, korektně hrané utkání, ve kterém domácí v posledních minutách dosáhli zasloužené remízy. Ladislav Kovács, Daniel Rous
Domácí potřeby VET Prapražačka A
Jiří Krupka – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Pavel Jirák, Martin Kačer, Vladimír Mrázek, Jiří Petr, Jan Syrovátka
59. Luboš Urban
60. OG
20. Jan Syrovátka
29. Jiří Petr
13. 10. 10 18:30 HRAB1 Prapražačka A Anton aus Tirol 5. 7:1 (3:1)
Ze začátku utkání se zdálo, že bude mít ze hry více ANTON AUS TIROL, navíc svou převahu potvrdil hned ve 2. minutě gólem. Všechno se změnilo v 11. minutě kdy po standardní situaci PRAPRAŽAČKA srovnala a vzápětí přidala 2 rychlé góly a bylo po zápase. Ve druhém poločase přišel ANTON o diskutujícího kapitána a PRAPRAŽAČKA pohodlně navyšovala skóre.
Prapražačka A Anton aus Tirol
Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Pavel Jirák, Martin Kačer, Vladimír Mrázek, Jiří Petr, Jan Syrovátka vs Martin Kaiser – Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma
11., 58. Radovan Dostál
12., 12., 46., 51. Jiří Petr
55. Vladimír Mrázek
2. Richard Klípa 40. Svatopluk Samler
43. Svatopluk Samler
6. 10. 10 19:30 MIKU1 Po Útlumu 06 Prapražačka A 4. 1:7 (0:2)
Vítěz byl jasně lepší. Náhradní gólman rozjetého soupeře nevychytal, ale zachránil svůj tým od potupné desítky. Jan Syrovátka, Jan Slavíček
Po Útlumu 06 Prapražačka A
Jan Harazím – David Kutiš, Martin Novotný, Milan Polívka, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Miroslav Vostarek vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka
51. Petr Šichor 7., 53. Radovan Dostál
14. René Hönig
34., 47., 48. Jan Syrovátka
57. Martin Gregor
24. 9. 10 16:30 zzZARUB Prapražačka A Keckafogo KK VET 3. 1:1 (1:0)
Domácí hráli hrubě, velmi často porušovali pravidla a měli námitky proti rozhodnutím rozhodčích.
Prapražačka A Keckafogo KK VET
Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Pavel Jirák, Martin Kačer, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jaroslav Fait, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Petr Pelíšek, Miroslav Spousta
16. Martin Kačer 31. Petr Pelíšek
15. 9. 10 20:45 MIKU2 Pankráckej válec Prapražačka A 2. 4:3 (1:1)
Vyhrálo fotbalovější mužstvo, které mělo větší snahu hrát fotbal a ne se jen hádat s celým světem. Tomáš Seifert, Libor Povýšil
Pankráckej válec Prapražačka A
Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Tomáš Vevera, Miroslav Vostatek vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Pavel Jirák, Martin Kačer, Vladimír Mrázek, Jiří Petr, Jan Syrovátka
29., 32. Jaroslav Horel
37. Jaroslav Hájek
42. Leoš Jindra
15. Jan Syrovátka
34., 51. René Hönig
8. 9. 10 18:00 zzZARUB Prapražačka A VV Vokra VV 1. 9:0 (3:0)
Utkání proběhlo v klidu. Prvních pět minut hráči domácích hráli v menším počtu a po chybě hostů dokázali dát gól. Po třetí a čtvrté brance hosté přestali hrát naplno.
Prapražačka A VV Vokra VV
Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Pavel Jirák, Martin Kačer, Jan Syrovátka vs Tomáš Zunt – Jan Hanibal, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík