11. Traktor humus VET A 11 0 3 8 18:51 3

Po 13.9.10 18:15 HOSTI Havri Havri Legends are back   (HL8B)
Po 13.9.10 19:30 HOSTI Šachta UK Lachtánci 1.WC   (HL5A)
Po 18.10.10 18:30 HRAB2 Tlakové galoše Stará garda   (HL5A)
Po 18.10.10 19:45 HRAB2 Rokoska SUP Felix club super   (SVL2A)
Po 22.11.10 18:30 HRAB1 Zelená liška TJ SUP A Suprtechno   (SVL1A)
Po 22.11.10 19:45 HRAB1 Endoprotéza Nic Moc Boys SUP   (SVL2A)

8. 12. 10 19:30 MIKU1 Pankráckej válec Tučňáci VET 11. 1:1 (1:0)
Domácí byli lepším týmem, ale nedokázali proměnit své šance a v závěru o výhru přišli. Jiří Pavlata
Pankráckej válec Tučňáci VET
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Karel Vacek, Miroslav Vostatek vs Tomáš Kutal – Richard Bursa, Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Jiří Hroník, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Petr Skoč
24. Miroslav Vostatek 56. Lubomír Paprčka
23. 11. 10 17:00 zzNOVOB Domácí potřeby VET Pankráckej válec 10. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas, výsledek odpovídal průběhu hry. Pavel Vozka, Jiří Janďourek
Domácí potřeby VET Pankráckej válec
Jiří Krupka – Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Zdeněk FeierfeilTomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Karel Vacek, Miroslav Vostatek
36. Stanislav Kohoutek 6. Miroslav Petržilka
17. 11. 10 18:30 HRAB1 Pankráckej válec Anton aus Tirol 9. 2:1 (2:1)
Velmi pohledné utkání ze šancemi na obou stranách. Více štěstí měli hráči týmu pankráckej válec a radovali se z vítězství. Janků, Tým
Pankráckej válec Anton aus Tirol
Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Miroslav Vostatek vs Martin Kaiser – Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Tomáš Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma
8. Leoš Jindra
21. Miloslav Smetana
3. Karel Janďourek 13. Svatopluk Samler
9. 11. 10 18:15 MIKU1 Po Útlumu 06 Pankráckej válec 8. 2:9 (0:5)
Válec převálcoval soupeře především skvělým pohybem a kombinací v první půli. Ve druhé domácí přidali a hru vyrovnali, skóre však nikoli..
Po Útlumu 06 Pankráckej válec
Jan Fiala – Martin Novotný, Milan Polívka, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Roman Veselý, Miroslav Vostarek vs Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miloslav Smetana, Karel Vacek
53. Tomáš Bárta
7. 11. 10 13:45 zzZARUB Pankráckej válec Keckafogo KK VET 7. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání rozhodla branka z poslední minuty. Sedlák
Pankráckej válec Keckafogo KK VET
Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jiří Georgiu, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Miroslav Spousta
12. OG
15. Tomáš Bárta
60. Jaroslav Horel
4., 19. Roman Mašek
24. 10. 10 17:30 DEKAN Traktor humus VET A Pankráckej válec 6. 3:3 (3:1)
Domácí vytěžili v prvním poločase z laxního přístupu soupeře maximum. Ve druhé půli hosté po drtivém tlaku vyrovnali. Na víc však již nestačili. Tomáš Němec, Lubor Fialka
Traktor humus VET A Pankráckej válec
Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Jedlička, Petr Lahovský, Václav Meisner, Petr Mládek, Pavel Špás vs Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Miroslav Vostatek
1., 24. Petr Mládek
26. Vasil Bobalik
29. Miroslav Vostatek
32., 45. Jaroslav Horel
13. 10. 10 19:45 HRAB3 VV Vokra VV Pankráckej válec 5. 1:6 (0:4)
Pěkné utkání se zaslouženou výhrou hostů. David Hykeš, Karel Volavka
VV Vokra VV Pankráckej válec
Tomáš Zunt – Petr Blažek, Pavel Haltuf, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek
59. Pavel Haltuf 11., 29., 54. Jaroslav Horel
21. Karel Vacek
26. Miroslav Petržilka
48. Tomáš Bárta
8. 10. 10 17:45 TEMPO Pankráckej válec Játro TJ 4. 5:6 (2:3)
Vyrovnané utkání ve kterém zvítězili hosté, ale zápasu by více slušela remíza.
Pankráckej válec Játro TJ
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana vs Pavel Dvořák – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Martin Horák, Michal Hozák, Jaroslav Kompit, Jaroslav Malý, Čestmír Pavlásek, Radek Pekárek, Zdeněk Staněk, Karel Voborský
48. Radek Pekárek
22. 9. 10 17:45 zzANG Dřevosprint SC Pankráckej válec 3. 3:7 (0:4)
Velice pohledné utkání, ve kterém byla vidět spousta šancí na obou stranách. Rozhodla střelecká potence hráče Horla. Oba týmy hrály velice slušně. Otakar Mašek, Dalibor Svoboda
Dřevosprint SC Pankráckej válec
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Jindřich Marhoul, Jaroslav Šimon, Michal Stehlík, Jaromír Tomaides, František Vondruška vs Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek
44. Pavel Kačírek
47., 60. Jaromír Tomaides
3., 21., 29., 51., 58. Jaroslav Horel
7. Leoš Jindra
42. Jaroslav Hájek
15. 9. 10 20:45 MIKU2 Pankráckej válec Prapražačka A 2. 4:3 (1:1)
Vyhrálo fotbalovější mužstvo, které mělo větší snahu hrát fotbal a ne se jen hádat s celým světem. Tomáš Seifert, Libor Povýšil
Pankráckej válec Prapražačka A
Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Tomáš Vevera, Miroslav Vostatek vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Pavel Jirák, Martin Kačer, Vladimír Mrázek, Jiří Petr, Jan Syrovátka
29., 32. Jaroslav Horel
37. Jaroslav Hájek
42. Leoš Jindra
15. Jan Syrovátka
34., 51. René Hönig
7. 9. 10 16:45 zzBALK Boca Seniors VET Pankráckej válec 1. 1:9 (1:4)
Před utkáním se zdálo, že trumfy v rukou budou držet domácí, kdy hosté se sešli opravdu na poslední chvíli a bez možnosti střídání. Jenže na hřišti bylo vše jinak. Než se domácí stačili rozhoupat, bylo prakticky po zápase, protože ve dvanácté minutě bylo o vítězi teoreticky rozhodnuto. Válec poctivě bránil a spoléhal na umění Horela, který na hřišti naprosto kraloval. Dával branky, zpracovával gólovky pro spoluhráče a ještě stihl i bránit. Stínem utkání byl zbytečně vyhecovaný závěr, kdy nejlepší hráč v domácím dresu neunesl  nakládačku a začal se velice nesportovně chovat jak vůči soupeři, tak vůči rozhodčímu. První poločas odchytal v domácím dresu Brejla a druhou půli Kruml.
Boca Seniors VET Pankráckej válec
Roman Kruml – Antonín Brejla, Radek Budil, Martin Buneš, Roman Dočekal, Marian Křivan, Zdeněk Kuneš, Václav Odvárka vs Tomáš Bárta – Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana