9. VSK MFF UK Praha VET A 11 4 1 6 27:35 9
11. Old boys Bohemia Chips 11 1 0 10 21:58 2

St 29.9.10 17:00 DEKAN Vyprahlo FC VET The Penguins 6:5 XXL   (VL4B)
St 29.9.10 18:15 DEKAN Strahovská 10 B Palouček AC   (HL8F)
Ne 17.10.10 15:00 P3 Kojots United England United FC   (HL6C)
Ne 17.10.10 16:15 P3 Kovárna PC ALT 1.AK   (HL6C)
Ne 14.11.10 16:15 DEKAN DDR FC MoKo 2.FC   (HL6K)
Ne 14.11.10 17:30 DEKAN Traktor humus VET A Keckafogo KK VET   (VL2B)

2. 12. 10 18:15 HOSTI Old boys Bohemia Chips Zachovalí 11. 3:10 (1:6)
Rozhodčí se nevyjádřil, časy branek jsou pouze orientační. Roman Panenka, David Vobořil
Old boys Bohemia Chips Zachovalí
Václav Křikava – Petr Frizovič, Jiří Horák, Milan Janča, František Janda, Oldřich Knyř, Radek Nezval vs Miroslav Skopový – Dušan Havlíček, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Zdeněk Kreuzer, Jiří Pak, Dušan Stádník
56. Zdeněk Kreuzer
16. 11. 10 19:30 DEKAN Zachovalí Sparta Košíře B 10. 0:2 (0:0)
Velmi pohledné utkání plné nasazení a skvělých útočných akcí. Hosté v něm tahali za kratší konec a prohráli tak rozdílem dvou branek. Jan Fried, Jaroslav Veselý
Zachovalí Sparta Košíře B
Miroslav Skopový – Dušan Havlíček, Tomáš Hrubý, Zdeněk Kreuzer, Jiří Pak, Jaroslav Ptáčník, Dušan Stádník vs Tomáš Peterka – Martin Borovec, Jiří Chmela, Radek Fál, Petr Frýba, Luboš Hanzlík, Jan Jiroušek, Jiří Kaliba, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
43. Tomáš Ouřada
50. Petr Frýba
9. 11. 10 20:45 DEKAN Sklenářka S.G. Zachovalí 9. 5:2 (4:1)
Rozhodčí se nevyjádřil. Kučera
Sklenářka S.G. Zachovalí
Tomáš Krátký – David Bárta, Ivan Georgiev, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Michal Stáňo vs Jan Libjak – Dušan Havlíček, Peter Herda, Tomáš Hrubý, Jaroslav Ptáčník, Miroslav Skopový, Dušan Stádník
6. Ivan Georgiev
9., 12. Vlastimil Křelina
17., 39. David Bárta
22. Tomáš Hrubý
57. Dušan Stádník
4. 11. 10 18:15 MIKU1 Zachovalí PFC Kodymka 8. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání se spoustou nevyužitých šancí. Petr Lahovský
Zachovalí PFC Kodymka
Miroslav Skopový – Dušan Havlíček, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Zdeněk Kreuzer, Jiří Pak, Jaroslav Ptáčník, Dušan Stádník vs Stanislav Heller – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Jan Kupr, Jaromír Pospíšil, Jiří Škarvada, Martin Varga
2., 43. Dušan Stádník 3. Jaromír Pospíšil
48. Jiří Škarvada
18. 10. 10 19:30 MIKU3 Masters V Zachovalí 7. 4:2 (2:1)
Zasloužené vítězství domácích. Tomáš Mládek, Pavel Rajský
Masters V Zachovalí
Petr Sklenář – Martin Brouček, Petr Friesinger, Tomáš Hrabánek, Milan Pavlík, Jiří Sláma, Tomáš Vítek, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal vs Jan Libjak – Dušan Havlíček, Tomáš Hrubý, Miroslav Mejdr, Martin Plch, Jaroslav Ptáčník, Dušan Stádník
24., 38. Martin Vyštejn
30. Milan Pavlík
51. Leo Zdráhal
13. Dušan Havlíček
36. Miroslav Mejdr
14. 10. 10 18:15 DEKAN Zachovalí Mamba club V 6. 5:2 (3:1)
Utkání hrané nahoru dolů se spoustou šancí, které lépe proměňovali domácí.
Zachovalí Mamba club V
Jan Libjak – Dušan Havlíček, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Jiří Pak, Jaroslav Ptáčník, Dušan Stádník vs Tomáš Seifert – Michal Bélai, Jaroslav Lefler, Petr Musil, Martin Ochozka, Libor Povýšil, Petr Skalník, Tomáš Slavík
1., 31., 35. Jiří Pak
7. Dušan Havlíček
29. Dušan Stádník
10. Libor Povýšil
36. Tomáš Slavík
30. 9. 10 18:15 DEKAN Veteráni Ďáblice Zachovalí 5. 5:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí v obou poločasech lepším týmem. Jiří Bidovský
Veteráni Ďáblice Zachovalí
Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Jiří Hail, Pavel Jurčík, Jan Kaňka, Filip Kazda, Milan Krch, Milan Laškovský vs Tomáš Dolínek – Dušan Havlíček, Peter Herda, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Jiří Pak, Miroslav Skopový, Dušan Stádník
8., 58. Pavel Jurčík
9. Jan Kaňka
32. Milan Krch
47. Roman Bláha
22. Peter Herda
38., 39. Dušan Stádník
23. 9. 10 18:15 DEKAN Zachovalí Kent 4. 1:6 (0:3)
Vcelku zajímavé utkání znehodnotil svou hloupostí Kreuzer, který byl za plivnutí na protihráče vyloučen. Od té chvíle se veškerý děj odehrával okolo vápna Zachovalých. Český
Zachovalí Kent
Jan Libjak – Dušan Havlíček, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Zdeněk Kreuzer, Jiří Pak, Jaroslav Ptáčník, Miroslav Skopový, Dušan Stádník vs Petr Klement – Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Vojtěch Mráz, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Petr Vaněk
40. Dušan Stádník 25 Zdeněk Kreuzer 4., 16. Petr Vaněk
30. Petr Potoček
36., 37. Vojtěch Mráz
59. Jaroslav Liška
46. Stanislav Rattay
16. 9. 10 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Zachovalí 3. 4:7 (3:2)
Utkání bohaté na góly a tvrdé souboje, ale také i se spoustou zahozených vyložených brankových příležitostí. Zasloužené vítězství hostů pečetil v 58. minutě z penalty gólman Libjak na konečných 4:7 z pohledu domácích.
Inter Lotyšák VET A Zachovalí
Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Pavel Brož, Petr Haas, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika vs Jan Libjak – Peter Herda, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Zdeněk Kreuzer, Jiří Pak, Miroslav Skopový, Dušan Stádník
43. Jiří Pak
9. 9. 10 18:15 DEKAN Zachovalí FC Střešovice 2. 6:7 (2:2)
Ve vynikajícím utkání hraném nahoru dolu bylo k vidění mnoho šancí, samostatných úniků, brankářských zákroků, ale hlavně mnoho pěkných branek. Zvítězil šťastnější tým hostí a nutno podotknout, že zápasu by daleko více slušela remíza. Karel Filip
Zachovalí FC Střešovice
Martin Plch – Lubor Hobza, Josef Kounovský, Zdeněk Kreuzer, Jaroslav Ptáčník, Dušan Stádník vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Petr Dušek, Vít Hujer, Karel Kůrka, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer
54., 59. Miroslav Pojer
2. 9. 10 18:15 DEKAN Zachovalí VSK MFF UK Praha VET A 1. 2:3 (0:2)
Kvalitní a čistě hraný zápas. Zachovalí, bez možnosti střídání, plnili taktické pokyny nehrajícího kapitána, což byla hlavně důsledná obrana od půle. I tak po první půli prohrávali 0:2. Druhá půle byla od domácích trochu útočnější, ovšem téměř bez střel a když hosté zvýšili na 3:0, bylo prakticky po zápase. Zachovalí sice v poslední desetiminutovce dvěma trefami snížili na rozdíl jediné branky, ale svou možnost na vyrovnání nevyužili,takže oba body bral nakonec o něco fotbalovější Matfyz. Radek Škarda, Jan Severa
Zachovalí VSK MFF UK Praha VET A
Tomáš Dolínek – Josef Kounovský, Zdeněk Kreuzer, Martin Plch, Jaroslav Ptáčník, Miroslav Skopový, Dušan Stádník vs Zdeněk Říha – Vojtěch Čertík, Martin Fanta, Petr Kos, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman, Petr Sváček, Miroslav Ulrich