12. Konflikt Praha 1984 VET 11 0 0 11 0:66 0

St 6.10.10 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Suchdol sabres A   (HL4C)
St 6.10.10 20:45 DEKAN Ansámbl Motol FN   (HL7C)
Po 18.10.10 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK Javorák   (VL2A)
Po 18.10.10 18:15 DEKAN Orange Predators B Dynamit Vršovice   (HL8A)
Po 1.11.10 17:00 DEKAN Daltonové VET Trops Old Boys 1.SK   (VL2A)
Po 1.11.10 18:15 DEKAN Dynamit Vršovice Prošlý mlíka   (HL8A)

1. 12. 10 17:00 DEKAN Vyprahlo FC VET 1.FC RUM 11. 6:0 k.
Hosté se kvůli sněhové kalamitě nedostavili.
24. 11. 10 17:00 DEKAN Rokoska VET B Vyprahlo FC VET 10. 1:6 (1:3)
Pohodové, klidné a přátelské utkání hrané pro radost. Hosté těžili z nižšího věkového průměru, což bylo ve druhé půli znát. Ivo Bronec, Pavel Skála
Rokoska VET B Vyprahlo FC VET
Milan Énok – Martin Beránek, Karel Bláha, Zdeněk Havel, Milan Hrdlička, Josef Novák, Jiří Řádek, Lubomír Řádek, Jiří Sadílek, Jaroslav Válek vs Petr Eckstein – Jaroslav Drahota, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
16. Jaroslav Válek 15. Jaroslav Pešek
22., 40. Daniel Joska
28., 41. Jaroslav Drahota
49. Miloslav Jírovec
10. 11. 10 17:00 DEKAN Vyprahlo FC VET Gente VET 9. 5:2 (5:0)
Domácí se hned v úvodu dostali do vedení, což jim přineslo klid na kopačky. S rostoucím sebevědomím svůj náskok postupně navyšovali až do stavu 5:0, kdy bylo o vítězi prakticky rozhodnuto. Naopak hosté se první půlí doslova protrápili. Neuvěřitelné množství jejich stoprocentních šancí zůstalo neproměněno, až se zdálo, že jedna z branek je zakletá. To se potvrdilo v druhé půli, kdy tentokrát domácím se nepodařilo skórovat. V poslední minutě se hosté trefili hned dvakrát, ale na obrat již bylo pozdě. Šimon Vobruba, Kryštof Šídlo
Vyprahlo FC VET Gente VET
Petr Eckstein – Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer vs Jan Doskočil – Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Petr Hladík, Tibor Jakab, Zbyněk Šámal
4., 18. Daniel Joska
10. Miloslav Jírovec
23., 24. Jaroslav Pešek
59. Petr Hladík
59. Stanislav Bezděka
2. 11. 10 20:45 ARIT Berger club Vyprahlo FC VET 8. 3:2 (2:0)
Zajímavé utkání. Úvod patřil týmu Vyprahlo FC VET, když po jedenácti minutách vedlo už dvoubrankovým rozdílem. po přestávce se hráči mužstva Berger club rychle oklepali a vytvořili si velký nápor, který ale nedokázali zúžitkovat. Karel Kadlec
Berger club Vyprahlo FC VET
Pavel Gaper – Pavel Kunst, Daniel Rais, Stanislav Sába, Petr Vaněk, František Zalužanský vs Petr Eckstein – Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Zdeněk Syrový, Bohumil Wasserbauer
8. Stanislav Sába
11. František Zalužanský
34. Pavel Kunst
32. Radek Horáček
51. Miloslav Jírovec
27. 10. 10 17:00 DEKAN Vyprahlo FC VET Demínka VET 7. 4:4 (3:1)
Zpočátku jasné utkání pro domácí, kteří vedli už 3:1. Hosté ale v závěru dokázali gólovou ztrátu dotáhnout.
Vyprahlo FC VET Demínka VET
Zdeněk Syrový – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer vs Jan Jonák – Stanislav Kasa, Tomáš Linka, Daniel Materna, Luboš Řezníček, Daniel Rmoutil, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma
47. Radovan Štěpánek
20. 10. 10 17:00 DEKAN Viktoria Bítovská VET A Vyprahlo FC VET 6. 1:2 (0:2)
Vyrovnaný zápas velmi dobré úrovně ve kterém se štěstí přiklonilo k týmu VYPRAHLA. Oba týmy hráli velmi slušně s minimem faulů. Pavel Bošek, Martin Satar
Viktoria Bítovská VET A Vyprahlo FC VET
Martin Petřina – Jan Choura, Jiří Fiala, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Jan Kreuzer, Jan Taraba vs Jaroslav Pešek – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer
56. OG 25. Jaroslav Drahota
30. Daniel Joska
13. 10. 10 17:00 DEKAN Přezletice SG Vyprahlo FC VET 5. 2:8 (2:2)
Jednoznačné utkání, ve kterém za hosty exceloval Joska. Petr Buchta
Přezletice SG Vyprahlo FC VET
Petr Panocha – Petr Dufek, Jiří Horálek, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Tomáš Říha, David Slavata, Libor Slavata vs Jaroslav Pešek – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer
9. David Slavata
20. Miloslav Mazura
16. Jaroslav Drahota
23., 36., 50., 52., 59. Daniel Joska
56. Tomáš Straka
58. Miloslav Jírovec
29. 9. 10 17:00 DEKAN Vyprahlo FC VET The Penguins 6:5 XXL 4. 7:3 (2:1)
V prvním poločase celkem vyrovnaný zápas průměrné úrovně. Ve druhém se Vyprahlo zvedlo a začalo proměňovat své šance.
Vyprahlo FC VET The Penguins 6:5 XXL
Jaroslav Pešek – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer vs Martin Ševčík – Milan Boubín st., Vladimír Pešta, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Vacka