Po 26.4.10 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK Cormoran FC   (VL2A)
Po 26.4.10 18:15 DEKAN BongoBongo AC Dynamit Vršovice   (HL8A)

17. 6. 10 18:15 DEKAN Vyprahlo FC VET 1.FC RUM 9. 3:3 (2:1)
Zápas skončil zaslouženou remízou, neboť týmy byli zcela vyrovnané.
Stanislav Krejčí – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer vs Luca Gallotti – Pavel Borovička, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, Jiří Kouřimský, David Michajlov, Tomáš Nosek, Karel Vadlejch
60. Miloslav Jírovec
13., 52. Jiří Kouřimský
34. Pavel Borovička
9. 6. 10 17:00 DEKAN Přezletice SG Vyprahlo FC VET 8. 2:4 (1:2)
Utkání rozhodla větší bojovnost a rozhodnost mužstva Vyrpahlo. Martin Ondrák, Jan Papoušek
Přezletice SG Vyprahlo FC VET
Martin Budař – Marek Bezkočka, Jiří Horálek, Tomáš Říha, David Vrba vs Stanislav Krejčí – Jan Chrt, Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer
8. Tomáš Říha
57. David Vrba
4. Václav Leitermann
27. Jaroslav Drahota
36., 50. Jaroslav Pešek
26. 5. 10 17:00 DEKAN VSK MFF UK Praha VET A Vyprahlo FC VET 7. 8:1 (3:0)
Od začátku jasná záležitost, fotbalový koncert domácích. Roman Zvoníček, Josef Svoboda
VSK MFF UK Praha VET A Vyprahlo FC VET
Lumír Žák – Vojtěch Čertík, Martin Fanta, Radek Hanáček, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Milan Krtička, Zdeněk Štarman, Petr Sváček, Miroslav Ulrich vs Stanislav Krejčí – Jan Chrt, Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer
53. Bohumil Wasserbauer
12. 5. 10 17:00 DEKAN Vyprahlo FC VET Kehar club VET 6. 9:4 (5:2)
Vyprahlo se bleskově ujalo vedení, ale hosté stačili již za tři minuty vyrovnat. Ke konci prvního poločasu se projevila převaha domácího týmu a vyjádřili i gólově. V druhé půli i nadále dominovalo Vyprahlo a zaslouženě zvítězilo. František Hubr, Martin Čmolík
Vyprahlo FC VET Kehar club VET
Stanislav Krejčí – Jaroslav Drahota, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer vs Luděk Lepša – Michal Černý, Jaroslav Číhal, Jan Lepša, Josef Liska, Josef Pancíř, Martin Rieger, Miroslav Zeman
53. Jan Lepša
6. 5. 10 18:15 DEKAN The Penguins 6:5 XXL Vyprahlo FC VET 5. 2:5 (1:1)
Na 4. veteránskou ligu velice slušné utkání, které bylo i patřičně tvrdé. Hosté měli více štěstí v koncovce a ozdobou utkání byla poslední branka Josky, který přímo z voleje u postraní čáry nekompromisně zavěsil a uťal tak jakékoli snahy domácích na zdramatozování zápasu.
The Penguins 6:5 XXL Vyprahlo FC VET
Martin Ševčík – Jan Bareš, Milan Boubín st., Petr Csémi, Stanislav Kasa, Vladimír Pešta, Hynek Purš, Rudolf Schiller vs Stanislav Krejčí – Jan Chrt, Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer
9. Petr Csémi
53. Jan Bareš
24. Jaroslav Drahota
34., 55. Daniel Joska
41. Tomáš Straka
42. Bohumil Wasserbauer
28. 4. 10 17:00 DEKAN Vyprahlo FC VET Věčná žízeň FC VET 4. 11:3 (7:1)
Jeden z hráčů Vyprahla odmítl přezutí obuvy. Lisované špunty. Hráč slíbil, že do druhé půle nenastoupí. Odpověd FCV- Všichni hrají v kopačkách s litými gumovými špunty, zakoupené v sesterské prodejně na průkaz PSMF!!!
Rozhodčí: Hráč opravdu do druhé půlky nenastoupil. Jednoznačně odehrané utkání. Vyprahlo mělo opravdu žízeň. Zasloužené vítězství domácích.
Pavel Machálek, Václav Machálek
Vyprahlo FC VET Věčná žízeň FC VET
Stanislav Krejčí – Jan Chrt, Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer vs Marek Poláček – Vlastimil Brabenec, Roman Čečák, Pavel Kameš, Václav Kozmík, Jiří Mrázek, Robert Písařík
57., 58. Robert Písařík
21. 4. 10 17:00 DEKAN Ecotoner Vyprahlo FC VET 3. 1:3 (0:3)
Utkání hrané převážně na jednu branku, rozhodli hosté během desti minut prvního poločasu. Vše ale začal hráč domácích Bernhardt, který si dal vlastní gól. I když se domácí snažili s výsledkem něco udělat, moc se jim to nedařilo vinou špatných přihrávek a časté nepřesnosti. Jiří Bidovský
Ecotoner Vyprahlo FC VET
Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Callum Eade, Jan Farkaš, Stanislav Hyžík, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Jiří Šlemr vs Stanislav Krejčí – Jan Chrt, Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer
46. Jiří Rada 13. OG
25. Miloslav Jírovec
7. 4. 10 17:00 DEKAN Vyprahlo FC VET FC Střešovice 2. 3:5 (2:2)
Vyprahlo vs Cibík 3:4!
Vyprahlo FC VET FC Střešovice
Jaroslav Pešek – Jan Chrt, Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Vít Hujer, Karel Kůrka, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Petr Šebek, Vlastimil Sommer