Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 26.6.12 | 20:00 | HAJE1 | Robeda Praha NTPA Loosy | 11. | 6:5 |
Út 19.6.12 | 20:00 | HAJE1 | Dalagola 1.VFC Robeda Praha NTPA | 10. | 10:7 |
St 13.6.12 | 21:00 | HAJE2 | Robeda Praha NTPA B.B.V. C | 9. | 2:5 |
Út 5.6.12 | 21:00 | ASTR2 | Arsenal Praha Robeda Praha NTPA | 8. | 3:0 |
Út 29.5.12 | 20:00 | ASTR2 | Robeda Praha NTPA Za zenitem 00 1.FC | 7. | 7:4 |
St 16.5.12 | 19:15 | zzBECHO | SANK Běchovice 2 A Robeda Praha NTPA | 6. | 4:2 |
St 25.4.12 | 19:15 | zzBECHO | Žižkovská smršť Robeda Praha NTPA | 4. | 3:6 |
Út 17.4.12 | 20:00 | HAJE2 | Real 8 FC Robeda Praha NTPA | 3. | 4:2 |
St 11.4.12 | 20:00 | STRES | Robeda Praha NTPA PE3NY FC | 2. | 3:3 |
St 4.4.12 | 19:00 | HAJE1 | Masakr Robeda Praha NTPA | 1. | 3:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Za zenitem 00 1.FC | 22 | 17 | 2 | 3 | 137:71 | 50 |
2. | Real 8 FC | 22 | 14 | 1 | 7 | 94:72 | 43 |
3. | B.B.V. C | 22 | 13 | 3 | 6 | 97:71 | 42 |
4. | Robeda Praha NTPA | 22 | 12 | 1 | 9 | 95:93 | 37 |
5. | Dalagola 1.VFC | 22 | 11 | 2 | 9 | 98:80 | 35 |
6. | Arsenal Praha | 22 | 10 | 5 | 7 | 81:76 | 35 |
7. | Loosy | 22 | 10 | 3 | 9 | 107:89 | 33 |
8. | SANK Běchovice 2 A | 22 | 10 | 3 | 9 | 70:56 | 33 |
9. | PE3NY FC | 22 | 10 | 3 | 9 | 95:86 | 33 |
10. | Masakr | 22 | 10 | 2 | 10 | 94:96 | 32 |
11. | Žižkovská smršť | 22 | 2 | 1 | 19 | 56:124 | 7 |
12. | Sebranka | 22 | 0 | 0 | 22 | 0:110 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Robeda Praha NTPA Sebranka | 5. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 17.4.12 | 19:00 | HAJE2 | Loosy Za zenitem 00 1.FC (FF2B) |
St 25.4.12 | 18:15 | zzBECHO | SANK Běchovice 2 A PE3NY FC (FF2B) |
Út 5.6.12 | 20:00 | ASTR2 | Temosa AFC Prosex boyz ´07 (FF3B) |
Út 19.6.12 | 19:00 | HAJE1 | Prosex boyz ´07 The Masers (FF3B) |
Út 26.6.12 | 21:00 | HAJE1 | Kvirencovy děti WarriorS FC (FF2A) |