Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.11.11 | 19:00 | HAJE2 | Robeda Praha NTPA Loosy | 11. | 2:10 |
Út 22.11.11 | 20:00 | ASTR2 | Dalagola 1.VFC Robeda Praha NTPA | 10. | 1:2 |
Út 8.11.11 | 21:00 | HAJE2 | Robeda Praha NTPA B.B.V. C | 9. | 6:4 |
Út 1.11.11 | 21:00 | ASTR2 | Arsenal Praha Robeda Praha NTPA | 8. | 5:7 |
Út 25.10.11 | 21:00 | ASTR2 | Robeda Praha NTPA Za zenitem 00 1.FC | 7. | 4:8 |
St 19.10.11 | 19:15 | zzBECHO | SANK Běchovice 2 A Robeda Praha NTPA | 6. | 4:5 |
St 12.10.11 | 21:00 | HAJE2 | Robeda Praha NTPA Sebranka | 5. | 5:0 k. |
St 5.10.11 | 19:15 | zzBECHO | Žižkovská smršť Robeda Praha NTPA | 4. | 3:6 |
Út 20.9.11 | 20:00 | HAJE2 | Real 8 FC Robeda Praha NTPA | 3. | 5:3 |
Út 13.9.11 | 20:00 | STRES | Robeda Praha NTPA PE3NY FC | 2. | 3:9 |
St 7.9.11 | 19:00 | HAJE1 | Masakr Robeda Praha NTPA | 1. | 0:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Za zenitem 00 1.FC | 11 | 9 | 2 | 0 | 77:31 | 26 |
2. | PE3NY FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 56:37 | 25 |
3. | B.B.V. C | 11 | 6 | 3 | 2 | 49:39 | 21 |
4. | Robeda Praha NTPA | 11 | 7 | 0 | 4 | 50:49 | 21 |
5. | Loosy | 11 | 6 | 0 | 5 | 62:44 | 18 |
6. | SANK Běchovice 2 A | 11 | 5 | 2 | 4 | 35:32 | 17 |
7. | Real 8 FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:41 | 16 |
8. | Arsenal Praha | 11 | 4 | 3 | 4 | 36:41 | 15 |
9. | Masakr | 11 | 4 | 1 | 6 | 49:53 | 13 |
10. | Dalagola 1.VFC | 11 | 4 | 0 | 7 | 38:44 | 12 |
11. | Žižkovská smršť | 11 | 1 | 1 | 9 | 31:53 | 4 |
12. | Sebranka | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:55 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 7.9.11 | 20:00 | HAJE1 | Matrix Palcát FC (FF3C) |
Út 20.9.11 | 19:00 | HAJE2 | Loosy Za zenitem 00 1.FC (FF2B) |
St 5.10.11 | 18:15 | zzBECHO | SANK Běchovice 2 A PE3NY FC (FF2B) |
St 19.10.11 | 20:15 | zzBECHO | Royal Stodůlky Nowatron (FF3C) |
Út 25.10.11 | 20:00 | ASTR2 | Real 8 FC Arsenal Praha (FF2B) |
Út 1.11.11 | 20:00 | ASTR2 | Temosa AFC The Masers (FF3B) |