Ne 26.6.11 16:15 ZAK Sokol Vysočany A Hustlaz Pimpz   (HL4E)
Ne 26.6.11 17:30 ZAK Prapražačka B Old boys Bohemia Chips   (VL4D)

19. 6. 11 20:00 P3 Sever 1.FC Benda OFC 11. 6:1 (1:0)
Vlažné utkání, ve kterém se hrálo v podstatě jen o čest. Jiří Majer
Jan Linhart – David Jankovský, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský, Jiří Štědronský vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Jakub Kricner, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil
39., 54. David Jankovský
59. Rostislav Pulkrab
38. Viktor Lukáš
12. 6. 11 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Sever 1.FC 10. 2:4 (0:2)
Velmi dobrý fotbal. Do poločasu vedli hosté po lepší hře. Ve druhé půli domácí dokázali vyrovnat, ale v závěru soupeř opět zatlačil a bral všechny body.
Sokol Vysočany B Sever 1.FC
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Ladislav Kafka, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Jiří Povýšil, David Šturma vs Jan Linhart – David Jankovský, Michal Kabela, Petr Kvapil, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský
60. Jiří Štědronský
5. 6. 11 20:00 P3 Reage boys Sever 1.FC 9. 4:3 (1:1)
Zasloužená výhra domácích. Jakub Motl, Martin Pišl
Reage boys Sever 1.FC
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Pavel Pech, Pavel Sivák vs Jan Linhart – David Jankovský, Michal Kabela, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský
25. Daniel Čermák
32. Michal Jareš
45. Dalibor Mička
55. Martin Lehečka
30 Daniel Čermák 29., 40., 60. Jiří Štědronský
29. 5. 11 17:30 HANSP Sever 1.FC Paraguay 8. 4:1 (1:0)
Pohledné a vyrovnané utkání. Libor Petrák
Sever 1.FC Paraguay
Jan Linhart – Karel Frankota, David Jankovský, Michal Kabela, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský vs Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Mackovič, Marek Šída, Martin Štencel, Jan Tyl, Aleš Veselý
26., 55. David Jankovský
33. Tomáš Roštík
42. Martin Skalický
22. 5. 11 20:00 P2 Lord Mayor Idiot Sever 1.FC 7. 3:3 (0:3)
Zápas odehrán v duchu fair play. Karel Mrvík, Jan Novotný
Lord Mayor Idiot Sever 1.FC
Aleš Krempa – Pavol Bendík, Petr Burget, Karel Engliš, Vladimír Folber, Stanislav Futera, František Křesťan, Vlastimil Váňa vs Jan Linhart – Karel Frankota, David Jankovský, Michal Kabela, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Jiří Štědronský
39. Vlastimil Váňa
49., 52. Petr Burget
20. Petr Kvapil
22. David Jankovský
30. Jiří Štědronský
15. 5. 11 19:30 MIKU1 Sever 1.FC Kolomajzna TJ 6. 5:2 (1:1)
I přes vyrovnaný první poločas dokázali domácí, že jsou fotbalovější a po zásluze zvítězili.
Sever 1.FC Kolomajzna TJ
Jan Linhart – Karel Frankota, David Jankovský, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský vs Karel Klíma – Radoslav Čepák, Martin Kozelka, Ondřej Malíček, Jiří Philipp, Boris Zahradníček
7., 39. Petr Kvapil
42., 46. Tomáš Roštík
60. Rostislav Pulkrab
17. OG
44. Martin Kozelka
8. 5. 11 13:45 P2 4077 DUCKS Sever 1.FC 5. 2:3 (1:3)
Hosté se spoléhali na rychlé protiútoky a díky nemohoucnosti domácích zvítězili. Štěpán Gregor, Roman Procházka
4077 DUCKS Sever 1.FC
Jan Prušák – Michal Borovan, Václav Coufal, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Michal Řehák vs Jan Linhart – Karel Frankota, David Jankovský, Michal Kabela, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Jiří Štědronský
11. Karel Drábek
52. Lukáš Hakl
5., 20. Jiří Štědronský
26. David Jankovský
24. Michal Kabela
1. 5. 11 10:00 P2 Sever 1.FC Bened VFK 4. 2:4 (0:2)
Krásné utkání v bojovném duchu. Výhra hostů byla zasloužená. Tomáš Hrdý
Sever 1.FC Bened VFK
Jan Linhart – Jiří Charousek, Karel Frankota, David Jankovský, Michal Kabela, Roman Kuba, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Jiří Štědronský vs Robert Kopřiva – Martin Hlaváček, David Kolář, Dominik Pešek, Štěpán Vaněček, Wilco Veldhuizen
43., 53. David Jankovský 1., 14., 34. Dominik Pešek
59. Štěpán Vaněček
17. 4. 11 18:45 HANSP Druháci AFK Sever 1.FC 3. 4:3 (2:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém zvítězil šťastnější tým. Miroslav Haldina, Michal Jiránek
Druháci AFK Sever 1.FC
Martin Vosyka – Ludvík Bruckner, Tomáš Hrubý, Marek Kropelnický, Jaroslav Machač, Zdeněk Šípek, Pavel Šmíd, Tomáš Váchal vs Jan Linhart – Jiří Charousek, Karel Frankota, David Jankovský, Michal Kabela, Roman Kuba, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Jiří Štědronský
3., 5. Jaroslav Machač
33. Marek Kropelnický
55. Pavel Šmíd
19., 36. Roman Kuba
59. Petr Kvapil
10. 4. 11 17:30 P2 Sever 1.FC Deportivo Estudiantil FC A 2. 0:3 (0:0)
Velmi pěkný fotbal ze strany hostů, bohužel ale v první půli bez proměněných šancí. V půli druhé pak třemi brankami během deseti minut rozhodli zápas. Domácím nelze upřít snahu.
Sever 1.FC Deportivo Estudiantil FC A
Jan Linhart – Karel Frankota, David Jankovský, Michal Kabela, Roman Kuba, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Jiří Štědronský vs Luis A. Padilla Mendoza – Jose David Barrantes Alvarado, Jorge Mario Barrera Custodio, Andres Felipe Caballero, Jesus Castillo, Andrés Guadalupe, Guillermo Sebastian Menendez, Giovanni Mina
10 Karel Frankota 42. Jesus Castillo
51. Andrés Guadalupe
53. Jose David Barrantes Alvarado
50. Andrés Guadalupe
3. 4. 11 17:30 P1 Atomovej brouk B Sever 1.FC 1. 4:4 (1:2)
Do 50.minuty hrní i gólová převaha hostů, kteří však závěr, především takticky, nezvládli. Stále útočili a mladý tým domácích z protiútoků trestal.
Atomovej brouk B Sever 1.FC
Jakub Skřejpek – Tomáš Adler, Tomáš Autrata, Petr Bureš, Josef Fárka, Michal Fárka, Tomáš Reiter, Josef Scharfen, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund vs Jan Linhart – Karel Frankota, David Jankovský, Michal Kabela, Roman Kuba, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Jiří Štědronský